Сънища
Здравейте!
Сънувам един и същ човек почти всяка вечер от няколко месеца насам. И не само това. Всеки път, когато го сънувам, по някакъв начин пътищата ни се пресичат, той ме търси. Е, пресичаха се, докато не ограничих контактите си с него по обясними причини. Но аз продължавам, да го сънувам, а дори не ме поздравява вече. Не знам дали съм влюбена, дали е чиста случайност или силна телепатия, но всичко това ми се струва доста странно. Може би просто се филмирам. Моля за някакво обяснение, всички тези въпроси ме побъркват.
Жена 20год.

Коментари

2.   Обяснението е, че ти е направил някакво силно впечатление и затова го сънуваш. Явно живеете наблизо и често се засичате. Като си започнала да го сънуваш, се е засилило и любопитството ти, което те кара още повече да мислиш за този човек. А колкото повече мислиш за него, толкова по-вероятно е да продължаваш да го сънуваш.

3.   Сънуваме неотработени чувства, емоции, ситуации, спомени.
Терзаеш се - затова го сънуваш.
Ако някак си успееш да се помириш със ситуацията, простиш, забравиш - би трябвало да не сънуваш вече субекта. :)

Близо 10 години сънувах приятелка, която ме нарани в детските години, имах травма, но откакто не чувствам болка и не ме интересува - не сънувам.
Мъчих се толкова време, защото живеем врата срещу врата и нямаше как да не я виждам и да забравя.

Ако го виждаш често, това храни вътрешните ти монфликти и поражда сънищата ти.

Недей се филмира, това не е телепатия.
Не търси ''знаци'', те подвеждат, защото идват от собственото ни желание за дадени неща, не от реалността.
Може да си причиниш болка, ако си самовнушиш това-онова.

Бих ти разказала как сама си сложих примката в ситуация с мъж, самохипнотозорайки се, как ни е писано да сме заедно и прочие лигни, но тъй като това е клише, ще се досетиш как е завършила историята ми...

4.   Означава, че има нещо недовършено и трябва да го довършите. Неизказано, не направено.
Аз така сънувах бившия си преди да се съберем заедно. Заживяхме заедно и месеци по-късно се разделихме. Последно го сънувах преди да се върне от чужбина този месец. Даже мисля, че го видях на една спирка. Но го подминах, защото се разделихме много тежко.