Предлагане на брак
Здравейте, дами! . Винаги ми е било интересно това как мъжете предлагат брак. Нали знаете момъкът на бял кон. Пускам тази тема, за да споделите как вашите мъжлета са ви предложили. Пък, ако не са ви, как си го представяте. Аа за мъжете, споделете и вие как сте предложили или как смятате да го направите. Би ми било интересно. ;)

Коментари

1.   Докато бяхме на разходка в парка,имаше нещо в джоба и го попитах какво е...хах

2.   уговорихме се че ще се оженим преди да мислим за дете, прпбно проучихме цени, направихме запитвания и записахме часове за църква и гражданско. от тозо момент до самата сватба моя любим имаше време да се организира инда ми предложи. Предложи ми на плато италиански меса и сирена, винце - подомашно му, вкъщи. и пак се изненадах :) и пръстенът е чудесен. Никак не съм си го предатавяла. но мисля че за мъжа е важно чисто психически да премине през това.

3.   За идея не знам, но задължително наеми фотограф, който да снима момента :)

4.   Не съм сгодена, но имам една много странна представа за предложението. Никога не си мисля за годежен пръстен и за думите "Ще се омъжиш ли за мен? ". Представям си, че с приятеля ми си прекарваме добре в някой спокоен следобед, говорим си, гушкаме се и ми казва, че иска да прекараме живота си заедно. Въпросът, ще ме зарадва повече зададен по този начин "Искаш ли да бъдеш с мен завинаги. ". Никога не съм си представяла, че пада на коляно, самата мисъл някак ме смущава, не съм си представяла, че ми купува пръстен и го прави по план. Представям си предложението като нещо напълно нормално и максимално скромно- без цветя, без пръстен, без скъпа вечеря в ресторант, без едномесечно планиране, просто двама души, които се обичат и не искат показност, а да бъдат заедно. Не знам дали това ме прави скучна, романтична или пълен чешит, но наистина си го представям по този начин.

5.   Аз смятам да предложа на терасата на кула Галата в Истанбул.

6.   5, чудесен избор!
Аз, на нейно място, не бих отказала! Иначе - летя надолу...

8.   Номер 4 - звучи много клиширано, много филми си гледала. Да, скучна те прави.

9.   Като изцяло практичен мъж, АЗ си го представям така.
В момента в който го реша, и се чувствам сигурен в решението си... просто казвам на момента, независимо какъв е:
- Прекарали сме толкова време заедно. Пасваме си като личности. И в добри и в лоши моменти, все сме се разбирали. Колкото и да се опитвам, не мога да си представя друга жена освен ТЕБ, с която да искам да прекарам остатъка от живота си. Искам да сме съпруг и съпруга!
И...това е! Нито повече, нито по-малко. Ще му дойде времето и за годежен пръстен, и за сватба.

10.   Два пъти съм се сгодявала. Първият ми годеник ми предложи в малко заведение, в което целия персонал беше наясно за предстоящото събитие, и всичко застина в мига в който ми предложи и всички чакаха отговор. Не ми хареса изживяването. Тогава бях завладяна от емоции най-разнообразни, но така или иначе това не ми допада. Не обичам да съм центъра на вниманието за много хора. От друга страна и тогавашния ми младеж се беше препотил 15000 пъти, беше се подготвял супер дълго и някак... не знам. И двамата просто повече се притеснихме от момента отколкото изпитахме щастие. А този момент не трябва да е такъв.

Вторият и дай Боже последен път беше миналата Коледа. Семейството ми рядко се събира, защото всички са в чужбина и само аз в България. Съответно не могат да си засекат отпуските, но след загубата на родителите на майка ми и баща ми явно нещо обърна каруцата и се взеха в ръце. За пръв път от много години всички се събрахме и аз бях мноооого щастлива. Приятелят ми беше с нас. Бъдни вечер беше страхотна, 25-и също си изкарахме чудесно. На 26-и приятеля ми излезе с малкия ми брат. Върнаха се ухилени до уши и както си бяхме в хола годеника ми ей така започна ту на мен да говори колко ме обича ту на нашите да обяснява колко много знача за него. И ми предложи. И аз се съгласих. И стана толкова някак естествено, толкова готино. Не си го представям по-добре. Не бяхме говорили за брак, нито годеж, нито нищо. Просто така го почувства, така го ппочувствах и се случи. Цялата ни връзка е такава. И местенето ми при него стана по някакъв такъв естествен начин. Това определено ми харесва. Не обичам когато всичко се предвижда, преговаря, уговаря, планира. Обичам естествените работи. :)

11.   И моя годежен пръстен го получих, когато си разменяхме подаръци на Коледа. Аз първа му подарих часовник, който той веднага сложи на ръката си. После взе моята, целуна я и каза: "Аз също имам подарък за твоята ръка, който се надявам да приемеш". Извади кадифена кутийка, отвори я и вътре имаше пръстен. Аз в първия момент даже не разбрах какъв е истинският смисъл на подаръка, един вид - красиво бижу и толкова, така че просто благодарих и посегнах към кутийката, но той я дръпна и каза: "Този пръстен е по-специален и аз трябва сам да ти го сложа, ако отговориш с "да" на един много важен въпрос. " И аз, глупачката, се разплаках от вълнение, защото ми стана ясна цялата работа.

12.   Номер 11, много хубава история☺ бъдете много щастливи!