Какво да правя сега....
Здравейте момче съм на 21 години и моята история е леко сложна може би ахаха.
Харесвам момиче което си има приятел, тя е малко по малка от мен, приятеля и е по голям от мен, но от месец не спираме да си пишем и излизаме, дори единия път бяхме прегърнати на една пейка и тя ми държеше ръката. Явно нещата с приятеля и не вървят много добре, но знам от нея че ходят от 3 години и явно и е трудно да прекрати отношения с него нз защо тогава ме държа за ръката и продължаваме да си пишем постоянно??? Дайте ми съвет какво да правя мн е тъпо положението тя не знае какво иска ли.... страх я е да зареже приятеля си щото тва са 3 години... но нали трябва да си щастлив щом не си щастлив дори и 6, 7, 10 години да са.... нз и аз какво да правя да продължавам тази връзка между нас с чата и излизанията и да я чакам да скъса с него ли??? кажете мнения тя ме харесва и аз я харесвам, щастлива е около мен и аз така ама тая 3 годишна връзка ли е пречката и че я е страх да я прекрати ли кво.... щом не си щастлив там емии кажи край бе.... казвал съм и го ама понякога жение и те з кво искат явно... 1 път иска мен др път тоя пак ще я нарани скоро тогава ли да действам...

Коментари

1.   Четка си самочувствието с теб. Получава малко внимание отвън, което я кара да се чувства желана. И аз съм го правила, и много добре я разбирам. Няма да скъса с приятеля си.
Ти внимавай приятеля й да не разбере за тия гушкания, защото можеш да пострадаш.

2.   A ти защо се буташ в чужда връзка? Това дали те имат проблеми си е лично тяхна работа и дори и да имат (което ти не знаеш), това не е оправдание да им съсипваш допълнително връзката. Проблемите може и да се решат, стига да не се появи някой навлек, който си въобразява, че всичко му принадлежи.
То и момичето не е цвете за мирисане. Във връзка, пък тръгнала да ти се лепи на теб. Подло и страхливо, с две думи казано. Не че няма накрая да си направиш каквото искаш, независимо какво ти напишат тук.. ама си имай едно наум що за стока е. Да не й омръзнеш после и ти, обаче да я е страх да къса с теб и да си ходи насам-натам по други такива, дето само това чакат...

3.   Кажи и просто, че докато не зареже въпросният няма как нещата между вас да преминат в следващият етап и това е.

Много е просто и лесно. Хората сами си усложняват живота - излишно.

4.   Спри всякакъв контакт с нея, момичето вероятно търси миг разнообразие, но не цели да има нищо сериозно с теб.

5.   Другият път като те хване за ръката, ти и бръкни между бедрата и започни да я търкаш. Само така ще разбереш какво наистина иска.

6.   Кой се бута?? Понякога тея неща се случват от самосебе си.... аз съм казал докато има приятел няма да правя нищо повече освен писане и излизане къде съм се бутал че и тя ме прегърна и не мръдна от там 1 час. Има нещо между нас, което се усеща и просто питах за къвет не да ми се нахвърляте нищо лошо не съм направил просто усещам, че тя е правилния човек но... да приятел има и на нея и е трудно разбирам и все пак видях го в очите и и усетих ръката и как не искаше да ме пусне. За това няма да се откажа от нея.

7.   Някой ден ще седи на пейка с друг и ще разсъждава за вашата 3-годишна връзка.

8.   №7 е много прав/а. Помисли! Днес/утре ще замени него, но след време може да замени теб! Поговори с нея директно и сериозно. Ако трябва ѝ постави ултиматум да реши какво (кого) иска. Другият вариант е да се дистанцираш от нея, да си подреди мислите и да разбере какво иска.
Била съм в подобна ситуация. И аз излизах и дълго се гушках в един приятел, но чувства нямах. Просто ме успокояваше някак и ме караше да се чувствам наистина добре, но дотам, не съм искала НИЩО ПОВЕЧЕ от него, държах си (държа) на моя човек. Сега се отдалечихме с този приятел, не сме се карали, просто така се случи.
Ж, 20