Объркана съм
С него сме приятели от деца. Излизаме заедно с още няколко човека в една компания. Споделяли сме си много неща и имаме много забавни спомени заедно.
Преди няколко седмици се наложи нашите да заминат по работа извън града. Обадих му се, ако иска да дойде да хапнем. Другите бяха заети, а не ми се стоеше сама. И друг път сме се виждали само двамата, но никога не е имало нищо между нас. Даже си помагахме за гаджетата и си давахме съвети.
И така, той дойде. Говорихме си, шегувахме се, както винаги сме правили. Обаче след известно време той ме целуна. След това ми се извини и каза, че от известно време вече не ме харесвал просто като приятелка, а като жена. Винаги съм го обичала много като приятел, но в онзи момент го пожелах и като мъж. Преспахме заедно. На следващия ден той дойде да се видим за малко и ми каза колко хубаво било снощи. Оттогава започна всеки ден да ми се обажда, за да се чуем, понякога дори и само за пет минути. Споделяхме си пак както преди. Но ми говореше и други неща - как иска да е до мен, да ме гушне и други подобни, които се говорят между гаджета. И едновременно с това не ми предлагаше. Всеки път той ме търсеше. Аз не го отблъсквах, но и си поставях граници. Имах усещането, че всичко се случва твърде бързо и малко се уплаших.
Преди няколко дни ми писа дали може да изляза да се видим за малко. Щял да дойде пред нас. Но аз тогава не си бях вкъщи, а после щеше да стане късно. Казах му, че нямам възможност точно сега. Той отговори, че няма проблем. И оттогава спря да ме търси. Нито идва да се видим, нито звъни, нито пише. Виждам го, че излиза с другите си приятели. Но за мен вече няма време. Имам чувството, че напразно чакам да ме потърси и започвам леко да се отчайвам. Най-добрата ми приятелка казва аз да му пиша, но просто не се осмелявам. Не знам какво да направя. Не знам и защо така се отдръпна от мен. Ще се радвам да чуя вашите мнения, съвети, предложения. Благодаря!

Коментари

1.   Да и аз мисля, че трябва да му пишеш. Възможно е отказът ти да се видите, да му е прозвучал по- рязко и да си е помислил, че не желаеш, а не, че не можеш да се видиш с него.

2.   Според мен не си дала точни индикации за желание да си с него във връзка, а не само за секса. Можехте да се видите за 5 мин, а и ти след като не го търсиш, чакаш все на него и си „поставяш граници” няма как той да продължи все така упорито да те търси. Покажи, че искаш, кажи какво мислиш и така.
Успех!