Съпругът ми има друга. Ще отрече, но аз знам
Заедно сме от 15 години, а сме женени от 4.
За тези години ми е изневерявал няколко пъти. Сега вече знам със сигурност. В онези пъти обаче все вярвах в него, той се кълнеше, падаше на колене, плачеше. Онези момичета били виновни. И аз вярвах, мразех ги, наричах ги "ку*ви" и си мислех колко прекрасен мъж имам.
Омъжих се за него, направихме си детенце (аз съм на 34, а той на 36 сега)
Последната исторя с друга жена беше месец преди да родя. Всичко се повтори по стария сценарий. Аз хванах едни съобщения от нея, той каза, че го преследва, наговори ги велики. Как съм мислела, че ще ми го причини точно в този момент? !
После родих и синът ми отнемаше вниманието ми, не мислех за това дали ми изневерява, имах си други проблеми, здравословни, а той се държеше добре с мен, осигуряваше ми хубав живот, беше нежен, страхотен баща.

Преди няколко месеца всичко се повтори. Усещам го, че има някоя. Вече го познавам страхотно добре. А не е трудно да разбера коя е, защото до болка познаваме животите си. Негова подчинена е. Нова звезда. Различното, което направих този път е, че си затворих очите, за да видя докъде ще стигне наглостта му.
Не можете да си представите колко жалък изглежда един мъж, когато се крие. То не му се дояждаха семки среднощ, то майка му не му звъня, хиляда глупости.

Търпях. Една вечер той тръгна да спи в майка си (била имала нужда). казах му: "Лека нощ, вземи си презерватив. " И въпреки това, той само се засмя и си излезе.

Никой не заслужава да се отнасят с такова неуважение с него.
Омъжих се за женкар. И няма да забравя една от любовниците му. Тогава разбира се вярвах, че тя е ненормална ку*ва, която лампти за парите му. С нея съм имала челен сблъсък, защото се бях разбесняла. Тогава тя ми каза: "Мила, той не става за обичане. И с мен се подиграва, както и с теб" Бях сигурна, че иска да разбие връзката ми и думите й не стигнаха до мен. Сега осъзнавам, че е била права. И за съжаление по-умна от мен, защото тя се отказа от него и сега е щастлива, а аз още съм вързана за това леке, имам дете от него и младостта ми мина в нерви.

И лошото е, че искам да го "хвана". Искам да си признае за всички пъти, да застане като мъж и да си каже всичко, да се държи достойно. А не знам как да го накарам да бъде искрен, да поговорим нормално. Ако му кажа, че знам за нея, той пак ще започне да плаче, да се умилква, да ме моли, да обвинява всички други, но не и себе си. А аз нямам вече сила да слушам всичко това за пореден път.
Чудя се да отида ли на врата. Знам къде се виждат. той никак не е умел в криениците, а тя защо не се крие - идея нямам. Явно иска да ги хвана.
Помогнете ми. Май звуча като луда

Коментари

1.   В продължение на известно време събираш пари. Намираш частен детектив с опит в тази област. Обясняваш му за какво става въпрос и г/д къде да ги търси и чакаш резултати. Колкото и като по филмите да звучи, хората, които се занимават с такава дейност, си знаят работата - какви доказателства ти трябват и ще се приемат в съда. Оттам нататък ти вече си знаеш - със снимките в съда, .. развод, издръжка за детето, ако е по-малко, евентуално и за теб. На 34 не си стара, нито ти е отминало времето за нормално семейство, нов брак и още деца.
Съпругът ти е страшно подъл и долен, за да върши това под носа ти, докато ти се грижиш за детето ви. Недей да търпиш повече.

3.   Защо просто не се разведеш?

5.   Ми отиди и ги хвани или те е страх? Той иначе никога няма да си признае. Ще те лъже като малко дете завинаги. Как го търпиш не знам.

6.   Защо ще се занимаваш с това? И да ги хванеш, и да си признае всичко, едва ли ще си по - добре. Даже, става по - лошо, той си е такъв и няма да се промени. Ако се грижи за семейството си и се държи с вас добре, ако можеш, просто недей да го мислиш. Ако не можеш, просто ще си в горите взаимно живота и не знам до къде ще стигнете. Важното е детето ви да бъде добре и да бъде щастливо!

7.   Какво ще направиш след това? Имаш ли изобщо план?
Ако смяташ да продължаваш с него... ще трябва да продължиш да се преструваш на сляпа и глупава.
Ако ще се развеждаш, е, трай си и си подготви нещата добре!
Можеш да платиш на детектив за доказателства, но да си траеш докато си подготвиш нещата за живот без него.
Аз съм друг чешит, изобщо не бих се занимавала да му давам възможност пак да лъже и ми прави циркове.
Просто ще го окича с най-големите и болезнени рога, ще му съсипя и бизнеса (напълно способна съм, а и в позиция... ) ще го навра в най-дълбоката дупка и чак тогава ще го ритна да си ближе раните на доизживяване някъде.
Но, аз съм крайно откровен човек, за моите си хора слизам в ада ако се наложи (правила съм го за мъжът ми и се върнах с него от там) искам каквото давам!
Ти... изглеждаш като слаба емоционално жена, която отчаяно иска... пак да бъде излъгана. Само да смени репертоара може би за да можеш по-лесно и сама да се излъжеш, пак!

8.   Продала си се за пари, а сега си плащаш цената - това е истината.
Оттам-нататък ги разправяй на баба си...

Напълно заслужена съдба.

9.   Ок и ако ти признае за всичко? Какво? После какво следва?

10.   Нищо няма да промениш, то сърцето му го иска. Ще спре чак когато "часовника" започне да показва 6. 30-ако не разбираш

11.   Не съм семейна но имам много познати и много приятелства. Наблюденията ми отностно семейните, са като твоите думи. Мила моя, твоят мъж не е единственият женкар. На 10.. -9 ходят като разпрани. Дори не хоикат при една, ами ги сменят, която им даде. Светът е станал такъв, че по-добре да си свободен. Тези женени мъже, в днешно време нямат ценности. Едно време е имало дълг, чест и достойнство. Сега гледат как да те на... ат, и да бягат. А жената да им пере чорапите и за пред обществото да са примерните съпрузи. Един на 10-не ходи.
Светът е такъв, не е само у вас.
Въпреки, че виждам че си мила, добра и примерна жена с ценности и не си куч.. а. Мога да ти дам само един съвет, и той е да не страдаш. Само на него си жена, за всички останали мъже си чужда. Вярвам, че някой ще те оцени като жена. Върни му го. Позволи си да те направят желана жена, дори и за единият му секс ако искаш. Все ще те харесат, за всеки влак си има пътници.

12.   Какво когато ги хванеш и признае? По-скоро реши какво ти искаш. Той може да ти каже, че цялата нощ прави духовни практики. Седнете по говорете честно, не му позволявай да те манипулира. Просто му кажи, че това в момента не обсъждате. Наясно си и искаш.... Не бих го търпяла. Ако сте в "отворен брак" ок, но иначе или приемаш и си живееш живота или сменяш.

13.   Не ми се вярва да се държи като мъж, да признае и да се изправи пред постъпките си. Само ще си загубиш силите и времето да го предизвикваш. Трябва да си наложиш да не ти пука за него и да си потърсиш мъжко внимание някъде другаде. И ти имаш майка, на която трябваш по цели нощи, ако ме разбираш.

15.   Мила госпожо, уверявам те, че нищо няма да спечелиш ако го принудиш по някакъв начин да си признае. Все още не си луда, но тогава наистина ще полудееш, истината ти казвам. Защо ли не съм си кротувала и да си тъна в блажено неведение? Усещах всичко-мъжете лесно се издават, а и най-вече това, че спря да прави секс със мен. Не си мисли, че става въпрос за 40-50 годишен чичо, тогава мъжът ми беше на 28, бяхме женени от 3 години. Кой човек, който има и грам разум в главата си ще повярва, че мъж на тия години по цял месец... че и повече не докосва жена си. Амбицирах се и намерих начин да го принудя да си признае. Е, и какво? Какво постигнах? Научих всички гнусни подробности. Съсипах си нервите. От това ли, или просто така ми е било писано се разболях от рак на гърдата. Всичкото-за моята глава... От препатила жена -един съвет:сложи му такива рога, че да стане за смях. Мен така ме съветваха моите приятелки, а аз овцата не можех дори да си представя някой друг да ме докосне. Никога не съм изневерявала, а такива сме най-смешни и жалки. На зла круша-зъл прът са казали хората. Или другия вариант-късаш и хвърляш. Знам, че не е лесно, особено като има дете, но ако има кой да те подкрепи-направи го. Бъди повече от сигурна, че ще ти пълзи като червей в краката...

16.   Струва ми се всяка жена заслужаваш подобно отношение след като сама го предизвиква. След като го търпиш такъв какъвто е и то след доказани изневери и любовница в крачка, гледай там на другата страна и си хвани някой. Сега да си разваляш рахата и да оставяш сина си без баща... няма смисъл, а и какво очакваш, да си намериш някой верен като кученце? На базата на какво? Девствеността си ли ще му подариш, голяма зестра или нещо уникално?
Доверие и уважение се гради с години, а при вас явно 15 години не са били достатъчни да изградите семейно щастие, а и.... откъде на къде искаш да го хванеш, че и да се държи като мъж? Брутална глупост, явно поредната, какво ще ти донесе? На него не му дреме, просто си му удобната вкъщи и самата ти си свикнала с тази си роля. Ако имаше смелост и самочувствие досега да си го напуснала още при първите симптоми за любовни авантюри с друга, особено ако не си признае за тях и не се е разкаял. Защото тогава е можело да простиш, но пък то няма безгрешни на тоя свят, просто на някои са им по-слаби ангелите и не са такива мъже колкото ти се иска да бъдат.

17.   Ако си мислиш, че ще намериш спокойствие, ако той си признае и се държи "като мъж", то си в огромна грешка. Преди вече 8-9 години си имах един такъв. Не се оженихме (и слава Богу! ). Изневерявал ми е и аз в началото му вярвах, не се замислях за разни неща. Няколко пъти го питах и театри - играеше го обиден. Един ден случайно разбрах всичко, прекрасният имал регистрации в елмаз и други сайтове. Бях погнусена, но нищо не му казах, просто станах много заета (тогава бях студентка последна година, имах сесия, а след това държавни изпити). Скъсах с него, без да му обяснявам защо, а седмица по-късно си намерих друг. С новото момче нещата не се получиха и се разделихме, а малко по-късно срещнах мъжа ми, с когото сме заедно от 6-7 години вече. През цялото това време бившият ми ми пълзя в краката няколко години, като междувременно сменяше приятелки, и все късаше с тях. На миналата Нова година ми писа да ме пита как съм и ми зададе въпроса какво би било, ако бяхме останали заедно. Странно как се обръщат нещата, за момент ми стана дори мъчно за него. След това си спомних колко наранена се чувствах тогава и си казах, че не си струва да ми е жал. Ако беше с мен, щеше да постъпва така, както постъпва с теб. Вярвам, че всяка жена заслужава повече. Отмъсти си, тогава има по-голям шанс да намериш мир. Признанията нищо няма да ти донесат. Може би една година след като се разделихме с този бивш аз му казах защо съм се държала така и той всичко си призна. Е, не ми стана леко, въпреки че вече го бях преодоляла. Дано да има кой да ти вдъхне кураж. В момента, в който вкусиш свободата, ще разбереш какво си изпускала до момента.

18.   Номер 8 го е казал/а кратко и ясно, останалото са приказки за заблуда на врага.

19.   Нали се грижи за теб и детето, материално си осигурена, а не живееш в панелка с 300 лв на месец? Тогава какъв ти е проблема, хващай си и ти някой и да се приключва.
Макар да съм млада, познавам и доста хора на твоите години, които са семейни и всички си изневеряват, и мъже и жени.
Ж19

20.   Аз пък съм на 47 години и познавам доста хора, които не изневеряват - и мъже, и жени : )))))

21.   И аз не изневерявам и познавам които не изневеряват, жена съм

22.   Статията ти е едно към едно с моя живот до преди 5 месеца. Поредния път беше последен за мен. Търпях го, смях се, плаках и накрая след лъжи, изневери и отричане. Просто един ден си намерих адвокат и се прибрах и го изгоних. Предстои ми развод, имам дете на 10, не е лесно, но е справедливо, спокойна съм и разчитам на себе си. Няма как ако искаш вечно да живееш в лъжа, лъжеш себе си. Аз месеци съм без мъж, но удовлетворението и спокойствието на мен и сина ми няма как да се замени с нищо. Всичко си има мярка и когато мъжете не очакват най боли. Няма нормална жена, която да заслужава подобно отношение.

23.   Леле как въобще може да му вярваш на глупостите от сорта на това, че жените го били преследвали. Да бе да, всички мъже изневеряват и се изкушават ако видят някое сексапилно момиче с хубав задник и цици. Гледай го да си ляга до тебе всяка вечер, а дали ти е верен-то е ясно, че не е. Няма мъж, който не изневерява. Аз например съм се примирила донякъде с този факт и ми е доста по-добре отколкото преди. Дори, когато приятеля ми ми говори за бившите си вече не се дразня. Старай се да се чувстваш добре и без него, намирай си занимания, гледай си детенцето и от мъж помощ не чакай!