Той иска секс от други жени
Здравейте искам да помоля за съвет търсих подобна история тук но не намирам и така по темата
Направих си фейк профил във Фейсбук и писах на гаджето си с което разбрах че той иска секс от други жени чудя се какво да направя дали да говоря със него или да се правя на луда че не знам нищо моля ви дайте ми съвет какво да правя

Коментари

1.   Явно нещо му липсва в сексуалните ви отношения. На колко сте години, от колко сте заедно, как са нещата в секса. Имай предвид, че може да държи на теб, като на човека до себе си, но сексуалните желания са си сексуални желания.
Сега, има мъже/както и жени, които не могат с един/една, но в повечето случаи именно сексуалната незадоволеност води до това. За да ме разбереш какво искам да ти кажа, ще бъда директен. Мъжете или поне повечето, искат секса да им се случва така, АМА ТОЧНО ТАКА, както го гледаш по порно филмите. Не казвам задължително анален и т.н., но трябва да се чукаш като мръсница-да го почваш със свирка, да си активна, пък така, пък иначе, както му е кеф. Замисли се върху тези неща, спомни си, дали е искал нещо от теб, пък ти си му отказала и той си е замълчал. Помислила си си, че всичко е ок, АМА НЕ Е! То така го напира отвътре да прави секс както му се иска, че не е за говорене.
Мъж на 44 г.

2.   Не прибързвай. Според мен е добре да се правиш, че нищо не знаеш, но го дръж под око и хванеш ли го да изневерява-биеш му шута.

3.   На колко сте години, как се държи с теб и изобщо, чувстваш ли се щастлива с него? Това са много важни въпроси. Иначе или приемаш, че е такъв и не го взимаш навътре или се вкарва в някакви филми и не знам до къде ще я докарате.

4.   Е че що ще се правиш на луда. Попитай го защо иска секс от други жени. И друго го попитай, дали ще има против ти да искаш секс от други мъже.

Апропо, не казваш секс правите ли ? И изобщо, на колко сте години ?

5.   Всеки има право да живее, както прецени за добре. Просто търсим хора със сходни виждания.
ж