Истина или внушение
Имам връзка с него от 8 месеца, от които 3 живеем заедно. Постоянно повтаря, че ме обича че не може без мен. Не знам дали си внушавам, но мисля че ми е изневерил с момичето което работи при нас.

Една вечер го пратих да затвори магазина и като се върна беше като стреснат, уплашен и т.н. Помилвах го а той стоеше без да ме докосне (а друг път винаги ми е отвръщал). Снижих се надоло кум члена му и ми миришеше на секс, като пениса му беще много свит. На другия ден като отидох в магазина проверих в коша за боклук и намерих много малка хартия с сперма (ако не се лъжа).

На съшия ден тои замина да свърши една работа, която имаше и уж нямаше да се бави а доиде в часа които идва и момичето на работа -тои с колата, а тя пеша от съштата посока. ПО ЕДНО И СЪШТО ВРЕМЕ. Даже тя ми каза: не ме ли видя че идвам (като гузна едва ли не да не би да съм видяла нещто друго). Не знам какво да си мисля, моля помогнете ми!

Коментари

1.   Кво има да се самозалъгваш, чакаш да си признае ли хм.....

2.   Не се издавай, че подозираш нещо! Дръж се топло и мило с него, както досега. Но зорко ги наблюдавай и ги провокирай, да видиш дали ще се издадат, истината никога не остава скрита. Мацката, може да я направиш твоя "приятелка" с някоя др. сладка приказка, вярно подло, но е хубаво да се презастраховаш. И да и споделяш някакви уж лични неща, които разбира се не е задължително да са истина. Нещо от рода на "няма да пия кафе, моя скъп мъж сутринта ми поднесе ароматно и горещо, каквото го обичам", намери и слабите страни. Казвай и колко те обича и, че ти поднася цветя, дори да не го е правил никога, казвай и, че е мил и прави разни неща за теб. И ако той те пита, ти що си казала на работничката "...." ясно" ....но ти не бързай, питай го от къде знае, а то е ясно откъде иди и се сгуши в него и му кажи, ами защото тя ми разказва за нейния колко е мил и какви неща и прави и за да не те изложа....Ако пламне интрига-тегли им една майна и на двамата. Макар, че едва ли ще са си много драги след подобна интрига! :)
Колко хитро го измислих, ако беше за мен нямаше да го изобретя така добре :)
Успех! и знай, че мъжете лъжат!

3.   Аз ти предлагам да блъфираш, кажи му "знам всичко, поне имаш ли смелостта да си признаеш" веднага ще се издаде.

4.   Пиши какво стана. Хвана ли го... или се оказа, че си си внушавала.

5.   Здрaвейте на всички. Благодаря за съветите които ми дадохте. В краина сметка нищто не се разбра. Аз не издържах и му казах че се съмнявам в тях. ТОЙ се разтрепери целия сърцето му щтеше да се пръсне, но естествено не ми каза защо са били изгасени лампите по рано от часа за затваряне нито от къде може да е тази хартийка. Вечерта отидохме двамата в магазина като бяхме решили да питаме нея в колко са затворили и загасили (по принцип затваряме в 22ч). ТОЙ БЕШЕ МНОГО РАСТРОЕН. Като влязохме тя усети че нещо не е наред и започна да го гледа плахо сякаш с поглед да разбере дали нещто ми е казал.

ТЯ каза съвсем различени неща. Попитах я защто е било загасено преди 22ч (за лампите блафирах аз нямаше от къде да знам че са загасени) и тя каза че не помнела както и той. Каза също че не е ходила на тоалетна от както работи при нас , а за лампите че може да са ги загасили и да са продължили да чистят. В КРАЙНА СМЕТКА НИЩТО НЕ СЕ ЗНАЕ, НО И НЯМА НИЩТО СКРИТО ЗА ВИНАГИ ТАКА ЧЕ РАНО ИЛИ КЪСНО ЩТЕ СЕ РАЗБЕРЕ. АЗ МИСЛЯ ЧЕ Е СТАНАЛО НО НЯМАМ ДОКАЗАТЕЛСТВА.

Той ми каза че нищто не се е случило между тях и че един ден ще разбера истината и ако наистина не е изневерил се закле да ме напусне. ТОВА Е ОТ МЕН ПОНЕ ЗА СЕГА И ОЩЕ ЕДИН ПЪТ ВИ БЛАГОДАРЯ ЗА СЪВЕТИЕ И СЪЧУСТВИЕТО КОЕТО МИ ПОКАЗАХТЕ! АКО МОГА ДА БЪДА ПОЛЕЗНА С УДОВОЛСТВИЕ...

6.   Сапунен сериал. Децка ви работа. Той твоя ако не
може да ви ебе една след друга е нещо немислимо
за мене. Ти за вместо да го хванеш за оная работа и да
го надървиш си взела да го миришеш. И сега като разбра
че ти изневерява какво щв правиш. Май турците,
колкото и да ги мразим, правят най добре. Като се
хванат с една, само с нея ходят.

Тя и мойта жена мърмори, ама като я задоволя,
аз почвам да мърморя, особенно сутрин когато ми се
иска да я гушкам, пък тя ми вика: Остави ме, че ще
закъснея за работа. Голямо гласене се гласи. И за кого?

Чудя се как го вартиш този твой магазин, с такива
децки питания. Я се разшетай малко!?

7.   Ами, изневерява ти, ако питаш мен. Все пак не си малка. Видяла си кое как е. Реши си какво ще правиш за напред. какво би правила ако не си с него и си отвори вратички... Иначе няма начин. Ако те обича ще си е с тебе.

8.   Чудя се защо всички пишете толкова неграмотно...
Пише се деТСки - не деЦки.
Що се отнася до изневерите...
Ако гаджето ти изневерява с друго момиче, значи вече ти се е наситил, няма какво ново да му предложиш и е зависим от теб по някаква друга причина. Според мен е безполезно да го държиш под око, да го следиш и да изпадаш в нервни кризи от подозрения и съмнения.
На твое място бих се разделила с него со кротце и благо.
Има един лаф: "Ще дойде мачка за погачка", ако той те цени рано или късно ще ти се моли.
Моя съвет е да скъсате.