Не четете историята ми, защото е обикновена.
Който все пак е решил да загуби ценни 1-2 минути нека прочете. Тъй като нямам право да казвам име, ще се нарека м. с. Игнориран. Когато се замисля за това което ще ви разкажа, продължавам да трия всеки написан ред, поради простата причина че не може да олицетвори, необикновенният човек, за когото пиша.

Това е момиче, което обикнах, просто защото тя ме допълваше и беше искрена. Сега ще се запитате кое е необикновеното? То е именно в това - тя ме разбираше. Беше най-красивото момиче, защото вътрешната и красота в пъти надминаваше външната(а външната беше поразителна! ). Жалко че няма друга като нея.. Бяхме няколко години почти всеки ден заедно, а накрая не успях да я задържа, защото тя ме виждаше като приятел, но мен не ме интересува това. Важното е че тя беше един прекрасен момент за мен. Ако някой ден прочетеш това А... еа, знай че понякога си мисля за теб, а когато не го пратя е защото спомена ми тежи. Нека който е прочел това до края не ме съди и бъде щастлив с това което има, защото истински щастлив те прави не най-голямото, не най-скъпото, а истински твоето. Благодаря

Коментари

1.   много е хубаво :)

2.   Абсолчтно те разбирам и се възхищавам на това което си написал! Пич много успех ти желая, ти си един Достоен и Прекрасен човек!!!

3.   Респект...

4.   страхотно е, как се казва момичето?

5.   Благодаря ви за коментарите добри хора. На въпроса как се казва момичето "почти" съм й написал името, но ще е в разрез с правилата на сайта. Мисля че мога да спомена че учехме до 12 клас в индийско училище в люлин. Всеки който е бил там знае кое е. Искам да кажа на всички момчета да не бъдат шубета като мен тогава и да мислят с акъла си, а не с другата глава когато търсят жената с главно Ж!! Когато една жена има големи гърди, не означава че има голямо сърце. Такива жени са прекрасна рядкост.

6.   Прекрасно е:)

8.   евала страхотен си.

9.   Поздравления за автора! Рядко явление е откровен, мислещ мъж... Не мога да го коментирам, защото е много лично, но мога да дам един съвет от сърце на автора - може да ти се стори изтъркано, но - човек се учи от грешките/пропуските си! Знаеш какво да правиш! Живей и бъди щастлив! :)) И винаги мисли така, защото за жените такъв мъж като теб е злато сред тенекиите... Всичко хубаво!

10.   Ти си благословен, способен да види вътрешната красота на една жена и затова си срещнал истинска жена, но тя не е осъзнала това, защото самата тя не е била на същата вълна. Сигурно е едно, че ще намериш своята адекватна половинка, заслужаваш го и ти се полага... Тогава, когато и двамата сте на една вълна и вярвай интуицията ти няма да те подведе, ще хванеш мига...

11.   Благодаря за хубавите коментари. При първа възможност ще пиша по-нашироко. Надявам се наистина да стане ако не тук, то другаде, ала в крайна сметка наште жени, са най. В. В.

12.   Какво е това индийско училище, за първи път го чувам?

13.   Аз съм била "от другата страна". Имам един такъв колега в университета. Знам, усещам много добре какви са му чувствата, но аз не ги споделям. Нищо не мога да направя, освен да му спестя напразните надежди. Явно и твоята дама е била коректна с теб, чудесно е, че не я обвиняваш. Не позволявай на случилото се да те комплексира, млад си, ще го преодолееш:)