Проблем..
Здравейте, с приятеля ми винаги го правим с презерватив, даже той свърша извън мен, но все пак имам някакво дерзание. Цикълът ми закъснява доста този месец, дори пропусна. Бях ужасно притеснена, приятелят ми е сигурен в себе си и казва, че няма за какво да се притеснявам. Решихме, че закъснението може да е и заради изпитите, понеже наистина бях доста стресирана спрямо тях. Имам и някои други неща на главата, но изключихме бременността като цяло. Вие какво мислите, какъв съвет бихте ми дали..
Дали все пак има шанс за бременност?

Коментари

1.   Направи си тест за бременност

2.   Има тестове за бременност, които се закупуват от аптеки и по принцип са точни. Освен тях има и доста лекари, чиято работа се базира на женски проблеми и нередовен цикъл. Не си бременна, щом ползвате презерватив и той свършва извън теб, но можеш да си вземеш тест за лично успокоение. Свършвайки навън, дори кондомът да се е скъсал не е фатално, а щом има кондом, ако ще и момчето да не го извади навреме, пак нямаш грижи. Между другото имах една лоша случка със скъсан презерватив и ти гарантирам, че тези неща не можеш да ги пропуснеш, видни са. Запиши си час за лекар, не е много хубаво цикълът ти да пропуска цял месец, затова се прегледай, за да се установи дали имаш някакъв хормонален или друг проблем. При силен стрес, особено в грипния сезон, някак е нормално да ти закъснява с няколко дни, най-много седмица, но човек трябва да следи здравето си и да се интересува.

3.   Да си чувала за тест за бременност? ! Що за въпроси задаваш...
Ж, 20

4.   Тестове има в всяка аптека но няма да си бременна все пак за твое спокойствие си направи и като е отрицателен иди на гинеколог защото толкова да ти закъснява не е добре може и имаш някакъв проблем една позната беше така от слабост вече такаче иди да те прегледа не се знае на какво може да се дължи все пак за това ги има не да се чудим и да гадаем :)

5.   Попринцип и друг път ми се е случвало да пропусне месец и да ми дойде направо другият, но тогава все още самият цикъл се регулираше. Това е, че и към края на декември доста пътувах в рамките на последната седмица. Но да ще си запиша час при лекар, възможно най-скоро време