Как се печели мъж-милионер?
Странен въпрос :). Сега да дам и детайлите. И двамата сме на около 30, той повече, аз по-малко. Искам да кажа, че не го искам заради парите му, а подчертавам този факт, защото той си му придава определените странности на характера. Разбирате, че не говорим за някаква мутра, глезен син на мафиот или наследник на имотите на тати и мама. С този мъж се познаваме от 10 г. и винаги съм имала интерес към него, учили сме заедно, работили сме заедно, но не ни се получи въпреки, веднаж аз го отблъснах, веднъж той мен. Познавам го и го харесвам като мъж и характер от времето когато е имал 10 лв. в джоба. Има определен талант, който не искам да споделя, за да не се разконспирирам, но може да печели пари от пари както никой друг в своето хоби, защото не е професията му това, нито образованието. Факт е, че е изключително природно надарен с блестящ ум и умения, които даже не осъзнава сам, но отстрани се виждат доста ясно. Много малко хора знаят, че е заможен, някои дори го смятат за смахнат, а от тези, които знаят какво е постигнал - повечето го уважават много, а някои го плюят с нескрита злоба и от завист. Няма видими пороци, нито е пушач, нито алкохол консумира, но.... работи прекалено много. Там е заровено кучето на трудната комуникация с него. Говорим за работене по 16 часа на ден включително и събота понякога. Имали сме уговорки за кино, или излизане, които е отменял поради работата, съответно се е реванширал разбира се.... Той е свободен, друга жена няма. Знам, че ме харесва. Въпроса е как да ни се получат нещата, защото така си боксуваме доста време...

Коментари

1.   Здравей, страхотна тема .. Браво
Да приемем, че аз съм същият мъж в собственият си живот, което наистина е така..
Бих ти дал един съвет такъв тип мъж харесват.
1. Умни жени, ненавиждат глупавите и мразят безмислените разговори.
2. Мразят някоя жена да им губи времето без да представлява интерес за тях времето прекарано с нея.
Бих ти дал следният съвет, като човек около 30 с много добри финансови възможности. Поговори деликатно и умело с него, че нито ще стане най-богатият нито най-бедния. Излезте извън града заедно.. накараи го да оцени времето с теб и да те желае. Мъжете се променят, когато са обичани.. Влез му лека-полека под кожата и нещата ще се получат ще следя темата и чакам развръзка :)))

2.   Много е посто. Мъж-милионер се печели с милиони.

3.   Както всеки друг мъж - като си истинска с него. Ако сте един за друг ще ви се получи, ако ли не - здраве да е :)

4.   Емиии не е трябвало да го отблъскваш навремето. - 'Там е заровено кучето на трудната комуникация с него'

Хора като него са с много фина душевност - прощават, но не забравят. Знам, защото и аз съм такъв човек, с доста особен характер.

Също така доста добре осъзнава какъв е ума му и какви му са уменията, иначе нямаше да е способен да прави пари.

Всъщност заглавието, което си поставила би му прозвучало доста отблъскващо, ако има(ше) как да го прочете...

ж30

5.   "Отвлечи" го за някой уикенд заедно на ТВОЯ сметка!
Нека е приятна изненада. Използвай времето за релакс и приятни изживявания на хубаво, туристипеско местенце с интересна архитектура или каквото ви/го интересува.
Не го затваряй в хотел на...забавления защото ще го задушиш щом е и работохолик. Да му е определено приятно, но и полезно прекарано време. Да се чувства удовлетворен и дори леко изморен от дълги разходки, разглеждания т.н. Прави му сам на него, а понякога и помолвай някой да ви снима заедно, постарай се тези снимки после да го усмихват.
Мъже като него разсъждават, но после, мерят за и против, снимките ще са само мотив да си спомня по-добре.
Не го задушавай, благодари му после за приятно прекараното време.
За секс...подготви се така, че той да те пожелае, без да натрапваш по никакъв начин. Можеш вечерта да излезеш от банята с мокра коса и дълга тениска върху влажно тяло...знаеш какво се случва :) мажи си кремчета/лосиони и се прави на разсеяна.
Успех!

6.   Мъжът милионер печели с еврофондове.

7.   Въпросът не е как да го спечелиш, а как ще имате време един за друг с тези 16 часа работа на ден. Аз от заглавието помислих, че го познаваш от скоро.

8.   Не се притеснявай ако не се покучи с този милионер с другия ще се получи :))))))) и естествено че него искаш заради парите Ха ха ха ха Ще ти кажа каква е тайната за да го спечелиш иди с предпрачен договор в който пише че поемаш цялата му издръжка и нямаш никакви претенции към финан.състояние искаш единствено него и го заключи под ключ !!!! ох благодаря че ме разсмя .

9.   Какво е това определение мъж милионер? Да беше написала мъж мечта или нещо подобно. Именно заглавието ме отказа

10.   Да работиш по 16 часа в денонощието е ИЗБОР и ти трябва да разбереш това. Този човек живее за работата си и за нищо друго, не вярвам това да се промени в бъдеще. За това можеш да съдиш и по самата себе си - трудно е да излезеш от рутината и от стила на живот, който си водил 10 години, нали? Не е невъзможно, но пак казвам, че той е направил своя избор вече. Ако е искал да отдели време за кино или питие с теб (или с когото и да е друг в това число), щял е да го направи много отдавна.
Не прави драма от това, такива хора така или иначе рядко създават дългосрочни връзки/семейства, а ако го направят, шансът да просъществуват дълги години е доста малък.

11.   Питай някоя от златките, те имат опит.

12.   Само за пари говориш, ми направи впечатление. Според мен не си стока и той затова не иска да е с теб, харесва те като проятелка или играчка, защото се познавате от много години. Ако един мъж те харесва, той няма да отлага, няма да чака толкова години, а ще иска веднага да е с теб.
М. 39

13.   Питай как се печели мъж работохолик. Сама казваш, че и той те харесва, а и се познавате отдавна. Сигурно знае, че не си някаква златотърсачка, ама с тези 16 часа работа на ден ви остават 8, в които сигурно спи.

14.   Във френд зоната си и няма да излезнеш от там. Потърси друг милионер. Апропо, а що не щеш работник?

15.   Не се печели. Той е печелившят, той поръчва музаката и жените. Ти не си от поръчките, откажи се овреме. Напиши тема как се намира мъж, който да търпи жена с претенции за милиони, покритие - неизвестно.

16.   Нещата могат да се случат точно, ясно и конкретно с разговор. Не очаквай флирт, не очаквай заигравка. И не искай това от него. Той може да се забавлява, да излизате и да се шегува навярно, но мисълта му е в насока работа и навярно изобщо не желае да се втурва в лутане ти харесваш ли го, ще стане ли нещо и т. н. Един прям разговор с доза неудобство аз те харесвам, ти ме харесваш, дай да се вземем е ок.
Преди това обаче си прецени това, че го харесваш, достатъчно ли ти е да го приемеш точно такъв какъвто е. Животът с работохолик е натоварен. Животът с работохолик е често пъти отблъскващ. Животът с работохолик е полусамотен.
Мъжът ми е такъв. Когато се избрахме аз бях напълно наясно какво представлява ежедневието му, за какво мисли по цял ден и че това няма да се промени. Аз обичам живота ми с него точно такъв какъвто е. Не съм човек, който има непрекъсната нужда да бъде с половинката си и приемам спокойно това, че по-голяма част от времето ни не е взаимно споделено. Но е имало моменти, в които ми е било тъжно, че го няма. Стана ми тъжно, че си тръгна минути след като родих първото ни дете заради работна среща. Гадно е да обяснявам на децата, че баща им не може да ги закара сутринта на детска/училище, защото е работил до 6 сутринта. Не е приятно да знаеш, че работата му е много по-важна от теб и изборът между вас двете е лесен. Разликата между мен и други хора в това положение е, че аз ЗНАЕХ какво ме очаква. Баща ми беше такъв като него и съм съвсем наясно как стоят нещата. Имам си лошите моменти, в които не ми е приятно, но никога не съм си позволявала и няма да го сторя да му мърморя защо толкова много работи и дали не може да ми отделя повече време. Може да ми е гадно, но не мрънкам, не плача и не му крещя. Повечето такива двойки не издържат, защото не-работохолика очаква, че партньора му ще се промени. Но това не се случва.
Така че помисли си най-напред можеш ли и ок ли си с партньор, който ще виждаш два часа в денонощието. Евентуално. Ок ли ще си, ако започне да работи 7 дни вместо 5/6. Ок ли ще си с това не винаги когато имаш нужда от него да бъде до теб. Как ще го понесеш и как ще реагираш. И за двама ви е излишно занимание да се захващате, ако ти просто не одобряваш неговия начин на живот.
Успех!

17.   Пусни си един фиш за тотото... спечели ти 1-2-3 милиона и ще ти мине това желание да си с него :)

18.   Не мисля, че един уикенд за твоя сметка ще бъде добра идея: 1-во - защото (не зная твоите финансови възможности) едва ли ще можеш да си позволиш лукса, на който той е свикнал; 2-ро - защото мъжете (особено с висок стандарт на живот) не обичат да зависят от каквото или когото и да е било, просто не мисля, че идеята ще му допадне и 3-то - защото не знаеш какви са неговите планове за уикенда и накрая ще стане, че той няма да може да дойде, а ти ще трябва да се справяш с резервации и прочие. По скоро би било редно, ако се срещате да си поемеш своята част от сметката или да му предложиш да си я разделите.
"Мъж милионер" се печели както всички останали мъже - ако му дадеш подкрепа, уважение и нежност е твой!
Обаче при мъжете с повече финансова стабилност е трудно постигане на доверие. Винаги подхождат недоверчиво към всичко, с което се сблъскат, дори и години да минат, дори да познават човека насреща като дясната си ръка пак са обсебени от това, че са използвани. Имайки предвид и това, че си го отблъснала преди ще бъде сериозен проблем с доверието.
В тази ситуация имаш 2 варианта: да му кажеш какво изпитваш към него много внимателно, деликатно и предпазливо или да оставиш нещата така.

P.S. Ако това, което казваш, че финансовото му състояние не те интересува, а го уважаваш и харесваш като личност, имай предвид, че ако имате огромна разлика в стандартите си на живот, ще ти бъде много трудно да се чувстваш пълноценна до него.

Merriyah

19.   Май коментиращите тук повече от 10 лева в банковата си сметка нямат, затова не спират да споменават парите.

Познавам човек, който е богат (не е милионер, но е доста заможен) и познавам съответно неговата връзка. Женицата е страшна сладуранка, пазарджишко момиченце, не е като да не я глези - чантички, кафенца, екскурзийки в Дубай сега. Като цяло тя е леке, което го манипулира и използва. Той не е привлекателен, а и сексът им не съществува - ясно е защо се мотае с него.
Но! Но... той я харесва - защото е отчаян, защото смята че няма шанс с друга, не знам си още защо. Не е заради парите ѝ, от които тя може само да пилее (дори не работи).

Защо се каза това? Всеки който смята, че милионер се печели с пари, е отчаян нещастник с манталитет съразмерен на курника, в който е отгледан. Ако имам вече 2 тона бахур, ти няма да ме съблазниш с още суджук. Хората, които си имат пари, не се нуждаят от още пари - ти нямаш така или иначе много да предложиш. Когато се задоволят материалните потребности, хората вече се насочват към нещата, които не можеш да купиш от магазина.

Работохолиците обичат да са успешни в работата си. Ако ти искаш той да те търпи, то ще трябва да търпиш недъзите му - заетост, разговори за работа, заетост, липса на време и пак заетост. След време може и да стане, не знам какво предлагаш още на този човек. Или започни и ти да се интересуваш от това, което той върши.

make your choice

20.   Ако един мъж /пък било то и милионер, те също са мъже /, отменя уговорките си за срещи с теб, то той не си пада достатъчно по теб. И това няма да се промени.

21.   Няма как да спечелиш някого, ако той не ти го позволи, тоест ако той не изпитва нещо към теб. За да се разфокусира един мъж от работата си и да даде път на любовта по един или друг начин, той наистина трябва яката да е хлътнал. В случая, не виждам такова нещо... за жалост не си избираме в кой да се влюбим.

22.   АВТОРКА
Нека да внеса яснота. Той не живее в лукс. Не е свикнал и на лукс. Даже не му е по вкуса си мисля. Неслучайно споменах, че нито е богат наследник, нито селска мутра. Съвсем земен човек, обикновен и само това, че е симпатичен и се поддържа в добра физическа форма би го отличило от средно-статистически мъж на улицата. Както и това, че всичко е спечелил сам-самичък. Нито е вулгарен, нито парадира, нито кара скъпа кола, нито живее в баровска къща, не е и простак. Има добри обноски и сърце. Под работохолик нямах предвид, че игнорира всичко и всякога щом опре до работа, всеки ден си знае часовете за спорт примерно. От трети човек знам и история как е намерил някаква котка до колата си рано сутринта, ударена и умираща и вместо на работа е ходил по ветеринарни клиники да я спасява. И много други странни случки има с него, които никой не би предполагал, че ще ги свърши - но ги върши, просто не ги снимка и качва във фейсбук и да парадира с тях и затова малцина ги и знаят. Проблема е, че трудно се комуникира с него, защото не говори много и изобщо да го опознаеш трябва много време и търпение, но хич не бих упорствала толкова ако човека не си заслужаваше.

23.   Интересна тема :) Моят коментар е кратък - там, където има сметки, няма любов :) И от двете страни. Затова, дами, търсете си щедри мъже във всичко - в парите, които дават за вас, в живота, който искат те да живеете, в отношението, във времето, което ви дават. Не богати, а именно щедри мъже, до които ще се чувствате не като просякини, а като принцеси. За това съвсем не е нужно мъжът да е милионер. Много често сред тези милионери има перверзници, женкари, психопати, просто парите създават определен тип проблеми с чувствителността. Такива хора много често вече не могат да се радват на нищо, стават апатични и изпитват постоянна нужда да бъдат стимулирани емоционално. Представете си нон-стоп да треперите дали няма на Негово Величество Мъжа да му стане скучно с Вас. Аз лично не искам да си представям.

Така че, ще се повторя, търсете си щедри мъже (нали се сещате за онази песен за милионите рози, в нея е описан точно този идеален обичащ и щедър мъж:) (И работете заради себе си, за да сте в някаква степен независими). Това често е причината българки да избират чужденци - не всички са цвете, разбира се, но като цяло повечето са щедри за разлика от наш Ганьо, който дори като се замогне, си остава един циция и си позволява често да се държи неуважително към жена си, защото, видите ли, тя е бедната, а той паралията. Жалко е, но това е нашата реалност. Пари има, но любов няма.

24.   Милионер или не, той е мъж с мъжките си мераци. Разликата между него и всеки средностатистически мъж е в това, че твоят човек отично съзнава кой е, какво умее и, че е желана партия за много жени. Въпреки, че го знае живее нормален живот, а и го описваш като много свестен човек и на мен ми стана симпатичен даже. Но повярвай ми, тъй като съзнава кой е - той избира жените, там е разликата с другите мъже. Той решава с коя, кога и как. Не си в позиция да му поставяш условия, нито да определяш рамки. Бъди близо до него, явно държи на теб, щом веднъж те е поискал значи си му харесала като жена, мъжете не обичат да са самотни, така, че стой близо, не досаждай и пак ще те поиска. Когато това стане и през ум да не ти минава да играеш игрички тип ловец плячка, защото повтарям - за разлика от другите мъже тук дълбокото джобче го прави него плячката, а ловците са твоите конкурентки и са никак немалко, повярвай ми - слухтят, опипват почвата.