Изпитвам силни симпатии към непознат...
Здравейте на 18години съм и от няколко месеца изпитвам нещо, което не мога да определя към момче, което не познавам... Нормално ли е това? Досега не ми се е случвало.. Ще разкажа накратко. Преди няколко месеца отидох на един училищен мач, един от играчите ми направи много голямо впечатление с начина си на игра, маниери и тем подобни.. исках да го заговоря, но не посмях и мислех, че повече никога няма да го видя.. минаха два месеца и аз често се сещах за него и се надявах случайно да го засека някъде.. Преди два дни случайно попаднах на фейсбука му без дори да съм го търсила.. Пратих му покана и той веднага я прие. Разгледах целия му профил и разбрах доста неща за него от публикациите му. По-малък е от мен с една година и е свободен. Живеем в един град и изглежда много мило и добро момче. Как да се запозная с него по фейсбук без да ме вземе за откачалка, която му пише от нищото? ..

Коментари

1.   Здравей, гледам ти мачовете от около две години насам. Харесва ми техниката ти а също и финтовете. На 18.10.17 вкара много хубав гол с глава. Имаш много хубави прасци, които с удоволствие бих масажирала след някой мач. Сънувам те и знам всичко за теб. Искаш ли да пием кафе?

2.   Просто започни нормален разговор. Кажи, че би искала да се запознаете и така. Не е нужно да уточняваш. Аз с жена ми точно по интернет се запознах с едно просто "здравей".

Julian

3.   Можеш да му пишеш, да започнеш някакъв неангажиращ разговор, но нека поканата да излезете дойде от него.
Щом е спортист, значи е мъжкар. Щом е мъжкар, значи е ловец. Не му се предлагай на тепсия, особено ако искаш нещо по-сериозно. Иначе рискуваш да излезете, да си легне с теб 1-2-3 пъти и после да страдаш.
Не че ако той предложи да се видите, не е възможно да се случи горния сценарий, но поне шансовете ти за връзка, а и уважението към теб, се повишават.

4.   Напиши му нещо каквото и да е,той ще се сети :)

5.   Напиши му, че е ''ебати грозника'', и че по-криви крака, нос и големи ушаци не си виждала никога, но ако излезете ''на сокче'' някой път, ще го черпиш. Ще се ожените, гарантирам. :Д

6.   Към авторката:
От написаното да разбираме ли, че той може и да не знае коя си. Т. е. ти си била в публиката и си го харесала, а той може и да не те е видял тогава, а просто е приел поканата ти във фейса. Или пък да те е видял. Каквото и да е е ясно, че не се познавате. Но пък е приел поканата ти-или защото ей така дама го кани за приятел във фейса или си му симпатична. Но пък защо след като си го поканила, не те е заговорил. Да е срамежлив??? Мен така ако ме покани жена и съм свободен, няма начин да не я заговоря, ако я харесвам дори по снимка.
Както и да е, моят съвет е да подходиш към него майтапчийски. Хем, да тръгне някакъв разговор, хем да не изглеждаш като натрапница. Кажи му следното:
-Здрасти :-) Сигурно се питаш, каква е пък тая, та да ме кани за приятел :-) Бях на оня мач и после те видях във фейса. Ще играете ли скоро пак срещу някой?

И от тук вече, както тръгне разговора. Очаква се ако има интерес, той да те търси и пише и да те покани да се видите.