Любов и наказание
Здравейте, аз съм на 13 години и тази учебна година ми се случва нещо, което ми осмисля живота, но и същевременно наказва много жестоко. В началото на годината разбрах, че ще имаме не учителка, а учител по физическо възпитение и спорт, млад на 24 години. Щом го разбрах не ми се ходеше въобще в този час, защото беше много нацупен и не го беше грижа ако някой се нарани. Но... винаги има едно но!
Започнах да го гледам по друг начин и го харесах. Започнах да се интересувам все повече и повече от него. Разбрах как се казва приятелката му, баща му, майка му дори и сестра му. Боли ме само като се сетя, че е нощ и може да е с нея. Тя е продажница според мен. На снимките си се разголва и все с тези грозни нарисувани вежди и устни се намусва. Не мога да я понасям. Мислех си, че с него сме толкова далеч един от друг... да, ама не. Разбрах го още когато приятелката ми ги подслуша с класната да си говорят и това, което разбрах направо ме хвърли на седмото небе. Били сме толкова близо! Един квартал, виждал ме е като малка, много близо до моя блок, еднакви интереси, предполагам, общи приятели и дори познава по-големия ми брат, който вече е студент. От преди това забелязах, че ме гледа много странно. Почти не откъсваше очи от мен. Заговаряше ме понякога, а аз се сдържах да не го нацелувам. Този синеок красавец ме омайваше толкова много! Много хора ми казват, че ужасно много си приличаме по сочните устни, по сините очи, всъщност моите са синьо-зелени. Слаба съм, а той е много як по ръцете. Няма корем и е много сладък. Започна да ме привлича освен физически, но вече и ме разстрои психически. Надрах си ръцете с тел приснимах си негови снимки и ги гледам непрекъснато, всеки път когато се сетя за него си причинявам болка. Всяка снимка с него и нея ме караше да прибягна към самоубийство, но когато хванех ножа се сещах как родителите ми ще страдат и как всичко съм градила до моментасе срива. Отличния успех, приятелството, уважението и мечтите ми щяха да се разпаднат. И само един човек ме разбира, най-добрата ми приятелка. Когато тя замина за Германия завинаги рабрах, че никога повече няма да видя както преди лицето ѝ. Писахме си и отново задавахме тази ема, но никога не беше същото. Живота ми стана все по-труден, но за нищо на света не провалих успеха си в даскало. Започнах да удрям с юмрук по стените и времето с насинени пръсти. Нямаше кой да изтрие сълзите ми както нея. Взех се в ръце и започнах да е обличам и да си правя по- хубави прически. Знаех, че с това няма да направя много впечатление в него, затова си повдигнах самочувствието и смелоста. Говоря по-зряло и не се разглезвам. Преди два месеца ми дойде и менструацията, с което вече бях жена в очите на другите. Ве ме възприемат като малко момиче и това доста се забелязваше от него. Започна да ме защитава и да си прави малки закачки с мен, но дреболии. Наскоро разбрах, че пуши и се отвратих мабко, защото мразя тютюнопушенето и всякакъв вид пушене. Когато го видях с така наречената му приятелка в една кола светът се срина. Казах си (от толкова много обожатели избра точно него? ). Сложих край на всичко, да прави каквото иска. Изгорих му снимките и се дистанцирех. Но не мога да го забравя и освен това преди няколко дена видях в нейната кола да се вози друг мъж до нея. Отвратих се и се опитах да се откажа от него, но той се приближава все повече и повече до мен!!! Мисля за него по всяко време. Защо точно него? ! Дайте ми съвет! Имаме някакъв шанс, но искам да е щастлив. Не съм сигурна дали е щаслив с онази. Много е разголена. Снима си и задника.... Ужас! Имам угромноточувство, че има нещо, не искам да го вярвам, но има нещо от него към мен. Направо не знам какво да правя! Дайте някакъв съвет!

<< Предишна Следваща >>

Коментари

1.   Той и да има нещо към теб, едвали ще предприеме нещо, защото ще го осъдят за педофилия.

3.   И да иска, не може да направи нищо! Много си малка още. След време ще имате шанс.

4.   Миличка, не мисли за него. Той е по- голям, обвързан и ти е учител. На твоите години си играех с кукли и домашни любимци. Не се дръж като голяма, защото си още дете и той може да е с теб след време, но ще ти отнеме повече, отколкото ще ти даде .

5.   Много си личи, че историята е измислена!

8.   Не е измислена. Да не мислите, че се подигравам? Искам просто някакъв съвет, защото вече не знам и какво да правя. Благодаря на тези, които ми дадоха положителен коментар.

9.   Здравей, сигурна съм, че има много готини и синеоки момчета близки до твоята възраст и ще е най-добре за теб да се загледаш повече към тях и да си харесаш някой друг, но не и твоят господин тъй като е много голям за теб и ще е незаконно да имате връзка.
Също така бих те посъветвала да поговориш с някой твой близък роднина на тази тема, предполагам че ще те разберат и ще те посъветват и помогнат да преминеш през този период.