Приятелката ми не се интересува вече от мен
Здравейте 1во ще ви запозная с моя случай аз съм заедно с едно момиче вече 2 години и малко живеем заедно тя е ученичка за последна година аз завърших преди 2. Още от началото на връзката ни това момиче уж на шега започна да казва оо аз си тръгвам или нещо от сорта знаете какво казват хората когато искат да си тръгнат и аз разбира се влюбения я спирам и тя остава покарваме се и после ми казва обичам те трябва да спрем да се караме и такива. Никога нямаше да търся мнения по сайтове но ето плюс няколко мнения не са ми излишни какво да направя последните 3 4 месеца тя си намира причини я че съм харесвал снимки в фейсбук я че уж правела всичко оправяла леглото чистила.. Колкото и чисти постоянно каквото и добро да направи все го натяква. И в крайна сметка аз така я научих тя като иска да си тръгне аз я спирам после тя се държи отново нормално но защо забога не ми е 1вата връзка защо обаче като се държиш гадно с едно момиче като не и обръщаш внимание толкова тя те иска търси те интересува се от теб а като и даваш сърцето си не че съм някакъв лигав ромео но немога да разбера защо като се държиш гадно така да го нарека с някоя тя те търси а като се държиш добре с някой той ти се качва на главата и прави каквото си иска. Имало е много спорни ситуации започваш с времето от ревност да будиш ненавист и някакви нови неописани за мен чувства. Никога не съм бил ревнив но това момиче ми влезна под кожата и в моминта едва ли не чакам следващия момент тя да си тръгне и аз отново да я спирам ще ви дам само една от нашите последни караници- с една буквално леко момиче ми се натиска пишеше ми някакви неща аз я приемам само като приятелка защото няма как да пожелая момиче което си пише с 1000 момчета едни и същи неща моята обаче не ти изневеряваш ти я искаш и всякакви такива неща събира си нещата тръгва си и аз я търся където е отишла тя вместо обаче да ми покаже че не ме обича да ми каже махай се тя иска също да се виждаме и като се видим винаги сме се оправяли и събирали.. Помислете имах операция имах железа в мен и съм стоял с железата който трябва да ми ги махат цяла нощ пред блока на майка и да я чакам да слезне с един проятел буквално измръзнах и сега имам проблем с счупения крайник деформиран е но на нея това не я късае вика ми ти не ме обичаш ходи да си харесваш снимки и да си чатиш с другите.. Как да разбере че я обичам и ценя мисля че доста неща съм направил а тя все минат 1 2 дена забрави всичко и пак постарому.. Тя е много ревнива и тя ме науча да ревнувам но моля ви кажете ми как да спра чувствата си като просто ми е пред очите каквото и да правя искам да се разделим защото има неща който немога да ги кажа тук но живота ми ще потръгне отвсякъде а сега е в застой и буквално си пилея времето в чакане на следващата караница и в следващия цирк да се случи искам да давам любов и да ми отвръщат с същото как обаче да стане това като всички жени са дървени глави иде ти да запалиш факла и по цялото и лице плес плес ее да ама не не съм такъв. Отделно си позволява да ме удря да ми вика не знам какво да направя с друго момиче ли да ходя с нея ли да остана просто искам чувствата ми да намалеят защото буквално аз получавам тикове и най лошото немога да спя без нея е този проблем ми се изаква на здравето сериозно.. Кажете какво мислите и какво да направя за да я задържа или какво не знам..

Коментари

1.   Не го дочетох. Изтормозих се с този правопис и липса на всякакви препинателни знаци. Изобщо не разбрах какъв е проблема..

2.   Доста неугледно си го написал, но не това е важното в случая. Знаеш ли, като прочета това осъзнавам, че съм изглеждал по същия начин. Това, че си срещнал човек, който обичаш не е причина да изгубиш себе си. Тя те е приела за даденост, знае, че каквото и да става ти няма да я оставиш да си тръгне. Съжалявам че ще ти го кажа, но тя си играе с теб, не те обича, или поне това, което описваш не е любов. Надявам се да се излекуваш бързо и напълно. Подготви се психически, знам че е трудно, но следващия път като направи скандал без причина не тичай след нея и виж какво ще стане. Замисли се наистина ли искаш да прекараш живота си с такъв човек. Аз също давах мило и драго за моята приятелка, а тя ми отвръщаше като правеше каквото си иска, без да зачита мнението и чувствата ми. Когато ме остави се чувствах като парцал, но когато погледнах трезво над нещата осъзнах, че не е имало друг изход. Човек, който те обича няма да си тръгва за щяло и нещяло от теб. Ще се опита да ти вкара чувство за вина, такива са жените, затова те съветвам да я оставиш първи, ще се почувстваш много по-добре, отколкото ако тя го направи, повярвай ми. Не може, при положение, че ти не си добре и тя го вижда, да се държи по този начин. Просто връзката ви се е изчерпала. Не я спирай следващия път, или тя ще разбере че и ти си човек с чувства и трябва да те уважава, или я пращай да си хваща пътя. Желая ти успех.