Искам да си запазя семейството, след глупостта, която направих. Моля за съвети?
Здравейте, бих искала да публикувате моята история, защото наистина имам нужда от съвети.
Мога да получа вного упреци и хули, но няма да се впечатля, защото сама достатъчно се измъчвам и осъзнавам вината си.
На 35 г. омъжена, с две деца момчета на 7 и 3 години. Съпругът ми е добър човек и не съм имала проблеми с него. За нищо на света не бих се развела, нито пък изоставила децата си. Преди година и половина се върнах от майчинство и на работното си място започнах любовна афера с колега, който е разведен и го познавам от преди. Дали от хормоните или от това, че ми се стори много красив почувствах силно превличане и двамата не можахме да устоим. Стараехме се да бъдем дискретни и да не показваме на работното място чувствата си, но явно не сме успяли. Връзката ми продължи накъде около година и половина. Миналият месец я прекратих. Изведнъж получих анонимно обаждане по телефона от скрит номер, че съм курва и мъжът ми в скоро време ще разбере какви ги върша. Получих силно чувство за тревога и неистов страх, че ще изгубя семейството си. Това обаждане идва явно от някои наш колега или от бившата на любовника, но той за последното отрече. Преди седмица на фирменния си мейл съпругът ми получи писмо от измислен мейл, че му изневерявам с въпросния колега и в хотела, където сме ходили. Той директно ме попита дали е вярно, но аз отрекох категорично и му казах, че това е завист и няма такова нещо, а и връзката ми беше вече прекратена. Мисля, че го убедих. Какво мога още да направя? Обичам мъжът си и децата и не мога да живея без тях. Какво мога още да направя? Чувствам се ужасно и друг повече няма да погледна.

Коментари

51-89 от 89

56.   №54,- " Единствено и се налага да водим разговори, за онова." - и с тези постоянни тиради си мислиш, че живеете разумно? Постоянно да чоплиш болката, ти си мазохист. Как се докосваш до нея, как я целуваш? Там дето се е лигавил друг, ти го повтаряш, не те ли е гнус? Хайде след като се изкъпе, по да се понесе, но когато се върне след сеанса от похождението при любовника и мазно ти лицемери? Повдига ми се!

57.   Понеже авторката изрично се обръща за съвет, ще си позволя да дам един съвет, без да давам квалификации, още повече като човек преминал през това, но от страна на съпругът.
Скъпа авторке, мъжът ти ЗНАЕ още преди да е разбрал. Както и ти би разбрала, ей така - без доказателства, без приказки, без обаждания и СМС-и. Това е със сигурност. Преживял съм го.
Съветът ми е: остави времето да отмие калта, не хвърляй семейството си в ужаса на недоверието, скръбта и неразбирателството. Те не заслужават това, нито децата ти (повярвай, те също са потърпевши), нито съпругът ти. А това бреме е огромно, завинаги. Независимо от доводите, оправданията и причините.
Изпий си горчивата чаша на вината сама и си плати цената - заради децата, заради съпругът ти и заради семейството ти. Извади си съответните изводи, старай се да бъдеш по-добра и най-вече никога не повтаряй грешката си. Никога.
Успех ти желая и умната!

58.   Разбирам, нормално е да искаш да си запазиш семейството. Отричай, прави се на безразлична, не храни гнева на бившия, който е информаторът очевидно. Година и половина е много време и се съмнявам мъжът ти да не е разбрал или поне да не се е съмнявал. Иначе... трябва да си по-добра от София Лорен и Анджелина Джоли, взети заедно... Тоест, ако знае и се прави, че не знае поради негови си причини - ок. Един ден като тръгнеш да умираш, ще му кажеш, като вица за Айшето. Само веднъж, когато половината стадион викаше за тебе...
Поговори с адвокат, може да ти даде някой практичен съвет.
И повече не го прави!

60.   Номер 45, ще говорим на "ти" не съм толкова културен. Пожелавах онези хубави неща, не са клетвите, за теб са хубави.
Вземи питай жена ми да ли изневярата не много лошо, в момента само и се налага да водим разговори, които много я "тормозят". Приемам, че не е знаела какво следва, ама следващия път (дано да няма), като й отвъртя главата буквално, няма да има време да се сети, че забежката е била хубава. И сега й се налага да се отчита за всяко нещо - разбира се за, ако няма лъжа, колко да е сложно това? !

С тази жена имам три деца, на първата жена съм изневерил със сегашната. След месец връзка бях решил, че ще бъде тя. Исках да разкажа на първата и да се разделим (с първата), но тя не искаше (и с нея имам едно дете). След още месец първата разбра и ме попита, признах си всичко и се разделихме. В този случай съм искал да се разделя с жена ми (първата) и съм "застъпил" двете. Такива са ми били намеренията от началото, не съм очаквал да ми дадат нещо и да продължавам все едно нищо няма.

А ти, намери ли начин да провериш дали ти следят телефона? При три деца и четвърто напът, щом мъжът ти се съмнява. Явно при теб става на въпрос за супер голям, изпечен лъжец (не случайно е в м. р).

Та, изневярата мога донякъде да я оправдая, ако се започне с по-подходящ човек с цел да бъде той. След месец, два е редно да се вземе решение. Да се изневерява, защото - така правят много, партньорът има голямо доверие или е глупак или така за разнообразие е СУПЕР ПОМИЯРСКО! Освен ако не информирате партньора си с какъв боклук си има работа!

61.   Номер 56, аз съм 54. Не се представи кой си? Останах с усещането, че се опитваш да ми казваш какво да правя и как да се чувствам. Нито теб, нито някой друг питам какво да правя. А такива които ми обясняват какво да правя, ги пращам в често срещана посока!
Или отгоре - отгоре си прочел какво се е положението при мен или толкова схващаш? ! След случилото се, на жена ми нямам никакво доверие. И не е невъзможно, ама е изключително трудно да направи каквото и да е без мое знание, камо ли някакви интимности с някой.
Практиката показва, че е много по-вероятно твоята жена да ти предава телесни течности от трети. Не за първи път ще кажа: когато един мъж започне да се съмнява, вече е закъснял. Един път закъснях, сега се съмнявам превантивно.
Написах как съм се чувствал след като съм преминал през това. Казвам на авторката в прав текст, че всичко може да бъде дори по-добре отпреди. Но с лъжата която използва, може да направи никога съпругът й да не и даде доверие.

За 56 и другите умници, които имат излишен акъл за раздаване, без да са помолени: "Хитрата сврака - с двата крака! "

63.   От 45 до 60
Честно да си призная мислех да не отговарям. Вашата злоба и мнителност са излезли извън всякакъв контрол. Ако ви бях съпруга щях да ви напусна, без значение колко щеше да ми е трудно сама с децата. Ако се държите с нея, както пишете, тя ще постои още малко, докато се чувства виновна и сама ще си тръгне. Не е нужно да й "отвъртате" главата, бавно, но сигурно я губите и ще си останете сам. Щом веднъж е почувствала нужда от нежност и внимание от друг, в период, в който вие сте убеден, че сте бил перфектен съпруг, сега с това ви поведение си бетонирате самотни старини. Помислете над това. Казвам го добронамерено. Не ви желая този развой на събитията, но не бих пожелала на нея това, на което я подлагате.
Странно е, че сте бил от другата страна и въпреки това сте толкова жесток! Мислите, че това че сте изоставили жена и дете, за да започнете нов живот, прави постъпката ви по-доблестна от нейната? Наистина ли вярвате в това? Разликата между вас, мъжете и нас, жените, е в това, че ние не изоставяме децата си! На вас ви е лесно, тръгваш и започваш на чисто, а след потоп, можеш да не се обърнеш! Повечето жени, които не са щастливи в брака си, предпочитат изневярата пред развода, защото се страхуват за децата си. Защото всяка майка първо мисли дали друг мъж може да ги обича, дали няма да е лош с тях, колко те ще страдат. Все тежки мисли на човек с отговорност към друго човешко същество. Вие с лека ръка захвърляте една жена и дете, само след месец, тази майка на три деца я правите на парцал и се мислите за по-доблестен и стойностен човек, а тя за вас е боклук? ! Майката на децата ви -боклук! Не ви ли минава през ум, че може да не е била щастлива и да я страх да ви каже, да не й "отвъртите" главата?
Близките не са ни даденост, те се печелят ежедневно!
Не съм намерила как да си проверя телефона. Не съм търсила. Беше ми любопитно, но не съм се задълбавала в това. Можете да мислите какво искате. Можете да мислите, че съм "изпечен", недопечен, алангле лъжец, не смятам да ви държа в течение на личния си живот.
Желая ви здраве и разум!

64.   'Повечето жени, които не са щастливи в брака си, предпочитат изневярата пред развода, защото се страхуват за децата си' - е, сега, значи разведените татковци не си обичат децата, така ли ? Ама сте мъжемразки... За такива като вас мъжете не са хора, а просто Средство... със средства...

И стига сте се оправдавали с децата.

Жена.

65.   Казваш, че няма да се впечатлиш от упреци и хули и единствено твоят съпруг и собствената ти съвест могат да те съдят за постъпката ти. Ами тогава защо искаш съвети от непознати хора? Защо не отидеш при един добър психолог, той ще ти даде най-добрия съвет. Не се придържаш към думите си. Не само, че се впечатляваш от упреците и хулите на коментарите, но и ги обиждаш тези, които те критикуват. Ти злобееш към тях. Ти какво искаш, да те поздравяват за изневярата ти ли. Както някои вече казаха ти си изневерявала умишлено, пресметливо и егоистично, за година и половина. Как пък не се осъзна на втория месец, че грешиш, а чакаш година и половина. И това, че сте се срещали един път на месеца за два часа хич не ми се вярва. Нито пък ти вярвам в историята за катастрофата с мотора. Ти добавяш този епизод за да смегчиш вината за изневярата си като показваш колко си се грижила за него. Ако сте имали такива преживявания твоята съвест не би трябвало никога да допусне такава дълга изневяра. И си представям с какво лицемерие си го гледала в очите. На всичко отгоре ти злобееш към критикуващите те, наричаш ги примати и ги упрекваш в злоба и жлъч. Ако само мъже те упрекваха разбирам да злобееш, но както виждаш и жени те упрекваха. И аз ще кажа, дано мъжа ти разбере и да си заслужиш наказанието. Такива като теб го заслужават щом съвеста ти позволява изневяра за 1. 5 година.

66.   Към №63
Не всяка жена не изоставя детето си, не всяка жена гледа първо щастието и комфорта на детето си!

67.   "Не всяка жена не изоставя детето си, не всяка жена гледа първо щастието и комфорта на детето си! "

Не всяка, тези които си обичат децата опитват да си решат проблемите с мъжа си. А тези които не им пука или са сигурни, че бащата е истински и ще се грижи за децата, обикновено "смело" се впускат в изневяра. А оправдания... Оправдания колкото искаш и все жертвата е виновен! Както и в този случай, мъжът й и децата й не са лишавани от нищо. И какво лошо, че е обслужва и още един? !

68.   Така е 66, за някои жени на първо място са оргазмите :-D

Освен това 38 за кой се мисли, че да казва кой да пише тука и още повече какво да пише! В интернет всеки е свободен да си пише. Като не искате да виждате мнения, които не ви отърват - ами просто си спрете интернета :)

69.   Трябва да се научим да бъде по толернтни един към друг. Да, изневярата е лошо нещо, но това не означава, че хората, които са изневерили трябва да бъдат заклеймявани, дамгосвани и убивани с камъни. 21 век е!
Не всички хора сме еднакво силни и притежаваме еднаква воля за самоконтрол. Има моменти, когато не сме наясно със себе си, психически превъртаме. Някой сме по податливи, по емоционални, по чувствителни и понякога в тежки периоди от живота си криваме от правия път. Важното е да имаме съзнанието за преосмисляне на случилото се и воля да продължим с половинките си.
Ето и аз изневерих преди години на съпруга си и не се гордея с това и пак ви казвам не всички хора сме еднакво силни. И не за всички изневеряващи сексът е водещ, за някой той просто е вторичен, последица от връзката с другия човек. Така беше и при мен. От цялата краткотрайна афера, която имах излезнах по - силна, по -убедена в това, което искам и с по - силна любов към съпруга си. Родих и още едно детенце. В момента съм влюбена в човека до себе си повече от всякога, гледам си дечицата и си знам приоритетите.
За авторката си надявам тази история да е приключила успешно и да е щастлива.

70.   Само ще кажа, че на мен също ми казаха за жена ми. Запънах се да разбера истината, защото отначало не повярвах. Оказа се истина, неопровержима. Истински ме заболя, когато я попитах в очите и тя отрече категорично. Ако беше признала може би щях да и дам шанс. Само се усмихнах и сложих снимките на масата...Мога да кажа, че почти всеки мъж ще реагира като мен - ще се направи на луд, но ще провери нещата...Съветът да си мълчите е идиотски, предполагам предимно от жени, които се надяват , че времето ще размие нещата..Наистина ли вярвате, че в този електронен век времето има значение, хотелите пазят информация, записи, а съпругът е информиран за хотела, за телефоните да не говорим, пазят записи и до тоалетната като идете в заведение. Обикновено въпросът за любовника е последен шанс за изневерилия да постъпи правилно , докато още може...

71.   № 69 - Към кое призоваваш да сме толерантни? Към лъжата, измамата, продължаваща с години, към подигравката с достойнството на човека, с който сами сте избрали да живеете, към предателството, към разбиването на семейството си с последиците за децата, към това, че в името на тръпката и кефа си наранявате други хора, към лекомислието и безотговорността? Съжалявам, не понасям хора с такива качества и мразя да ме предават. Това, че сте били слаби, податливи и пр. не ви дава право нагло да лъжете хората в очите, даже и когато сте разкрити и изневярата е доказана. Осъзнали се били? И какво от това? Другият, когото сте наранили длъжен ли е да ви повярва и да ви приеме пак? Дали и след осъзнаването него няма да го боли? Дали няма да го е гнус , като си помисли какво е ставало зад гърба му? Нямам предвид само конкретно Вашия случай, разбира се, а и на авторката и всички подобни. Да, човек е свободен да бъде с когото иска, НО НЕ и да лъже и наранява другите. Като не можеш без любовника, разведи се и бъди ако искаш и с още сто тъпкача. Такава е моята позиция, и аз съм емоционален човек, не съм някакъв чугун, но не изневерявам, такива са ми принципите и ценностите.

72.   Най-точното изречение е написано от № 37 според мен - " всеки заслужава да знае какъв човек е допуснал в живота и в леглото си... ".
И рано или късно го разбира.

73.   69,само не разбрах защо си изневерила,след като е нямало причини и твърдиш,че обичаш мъжът до себе си

74.   Авторке, това не е глупост, а връзка, продължила година и половина. Явно си имала нужда от любов, която съпругът ти в брака е престанал да ти дава. Удобно е забравил да се старае за теб. Не се терзай за нищо!

75.   №73 - Как нямало причина? Причини винаги ще си намерят- или съпругът/а им нещо не е в ред, или срещнали "любовта на живота си", или понеже хората били полигамни същества, или им било скучно и нямали тръпка, имали нужда да се почувстват отново желани жени/мъже, или защото били слаби, чувствителни, емоционални, романтични, а не някакви праволинейни, без фантазия, които да правят секс само с половинката. В повечето случаи те са невинните и жертвите и страдат. Но пък като ги слушаш, изневярата им укрепва семейството, на което мнооого държат и още повече заобичват любимия съпруг/а. Тъй мазно лъжат, че сами си вярват :)))

76.   А какъв е вариантът мъжът ти да е инициира и обаждането, и и-мейла, понеже вече е бил разбрал? Но е искал да провери поведението ти след сплашване то и да се убеди доколко е важно за теб семейството ви?
Може и да си издържала теста.
Ж

77.   Но ако има снимков материал и си излъгала и/или има регистрация на името ти в хотела, тогава може да стане и по-зле. ;)
Ж

79.   Или пък любовника го е хванал яд, че е отхвърлен и е решил да ти отмъсти. Може да не е искал ти да се измъкнеш суха от ситуацията. Мхм.
А съпругът ти има право на информиран избор. Има право да знае и сам да реши какво да прави с живота си!
Ж

80.   И ако ще оставаш с мъжа си, задължително сменя работата!
Ж

81.   Аз мисля, че те е издал точно този твой колега, защото ти самата си прекратила връзката, и другото което е че защо той е отрекъл че няма как да е бившата му? Защото той естествено не иска подозрението да попадне на него или на хората около него. Как при такава дискретност се знае името на хотела, в който се срещате? Мисля че дори и да сте имали някакви завистливи колеги или познати, просто е нямало как да знаят името на хотела. Според мен, главният заподозрян тук е този твой любовник, тъй като той е разведен и по всяка вероятност той те е харесал много и е решил да направи така че да те раздели с мъжа ти, като след това естествено се подразбира, че ти би потърсила любовника си за по-сериозни взаимоотношения, към които той по всяка вероятност се стреми. Ако все още хвърляш око на тази публикация, може да дадеш още информация относно любовника и ситуацията.

82.   Вързали сте се на фейка? Каква драма, 1 и съща история писана от 1 и същи човек в 1000 теми! Лошия любовник и добрия мъж диктатор лоол добре че съм добрия любовник и още не съм разкрит!

83.   Хората някъде го бяха казали - извънбрачна връзка, продължаваща с години, означава пълна липса на връзка с основния партньор. Може да са останали, разбира се, приятелство, материални зависимости и др., но основната връзка е пиключила.

Не си направила глупост, нито е заради хормоните. Просто не си пасвате с мъжа ти. Може сексуално, може ментално, може и двете. Сега си уплашена, но все пак е ясно, че с брака ти е приключено.

Ако поне малко уважаваш мъжа си, като баща на децата и партньор за някакъв период от живота ти, раделете се по живо по здраво, без тъпотии пред децата, и всеки по пътя си. Ще се разберете разумно за децата и имотите/ парите. Още си млада, под 40, ще имаш около 10-на години да си намериш друг подходящ мъж. Да, трудно ще е, но не е лесно и да изневеряваш с години на мъжа си. Всяка трудност носи последстви яи се носи отговорност за нея.

Много здраве и успех!

84.   Защо нападате жената? Нормално е да иска да запази семейството си. Я се огледайте! Да познавате курва, която иска да разваля семейството си. Аз такава не познавам, имал съм връзки със седем омъжани жени.
Развеждат се, тази жени, които наистина са нещастни и които са твърдо решени да търсят щастието си независимо от обстоятелствата. Другите са на принципа сигурност в къщи, секс навън.

85.   до Авторката - Според теб, ако получа мейл, в който се казва в кои хотели си била, че и смс преди това, дали няма да се опитам да проверя в тези хотели каква е истината? ! Защото ми е Важно - дали ме лъжат, или ти си ме лъгала. И като знам от първа ръка - защото 100 -200лв правят чудеса на всяка рецепция, дали ще те попитам чак тогава - именно защото ми е Важно дали ме лъжеш или съжаляваш наистина... Дотук с идеите на околните да си мълчиш. Той ти е дал шанс да тръгнеш по спасителната пътечка, ти си го проиграла... Развръзката ще е според това какъв мъж е той - ако е мухъл, може и да го врътнеш с приказки, децата и други простотии, ако е от другите - по-добре свиквай с идеята за живот на разведена жена... Както бях казал в един мой коментар преди време в този сайт - само от жена можеш да чуеш в едно и също изречение обяснение в любов към мъжа и оправдание за изневяра...

86.   Авторке как протекоха нещата? Разкажи!

87.   Тук има само един проблем. Хората, които започват извънбрачна връзка не си дават сметка за последствията, ако ги хванат. Мислят, че всичко правят дискретно и все някак си ще им се размине. Ако си даваха сметка за последствията щяха да имат план Б и нямаше да има страх от раздяла с постоянния партньор.
При авторката любов към съпруга и няма. Просто изпитва страх да не остане сома.

88.   Да се изчукате веднъж от много възбуда или алкохол или хормони или глупост и тн... това разбирам като залитане. ВЕДНЪЖ. И да си се опомнила и да си спряла. Но това вашето година и нещо си е подигравка към мъжа ти и към децата ти. Не го обичаш изобщо! А ако продължиш да отричаш вече изнагляваш брутално. В крайна сметка като разбере и за изневерите и за лъжите след това ще има правото да те изрита като пълен боклук и да поиска децата да останат при него. Ако наистина си мислиш, че още го обичаш, поне излез с достойнство, признай си, говорете и се надяваййй да Той да реши да си запазите семейството, ако щеш заради децата. Но знай, че никога повече няма да те гледа със същите очи!!!
Говоря от опит, жена съм, направила същата грешка, платила жестока цена, успяла съм да се съвзема и да продължа!

89.   Щом веднъж се е случило и то за толкова дълго време, пак ще се случи. Жена подуши ли веднъж чужд к. р никога няма да спре. Отричай докато можеш, ще му изневериш пак с някой друг, то е ясно, но никога не допускай да има нещо което да докаже изневерите, никакви снимки, подаръци, резервации на твое име, плащания с картата ти и тн. Аз хванах моята по банковите извлечения, но за мен беше добре дошло защото и аз си поизчуквам някои колежки от време на време. Не сме се разделили... годините ще минат, нагона също, и пак ще си останем само ние, но поне заедно

90.   За мен този, който пише съобщения, е бившият ти любовник-колега. Пише ги от злоба, защото е зарязан. След раздялата сигирно ти е поискал секс и му е бил отказан.
Ако съм на мястото на твоя съпруг, ще отида до хотела, ще бутна някой лев на рецепцията и ще направя проверка дали си била регистрирана там. И ще разбера веднага.
Какви не бих дала и на мен някой да ми напише и да ми разкрие за изневяра, ако съм в ситуацията на направения на глупак.
Не си устояла??? А сега защо не си готова да понесеш последствията от действията си? Сега си разтревожена, но докато ти го слагаха мислеше единствено за собствения си кеф.
Семейна съм от дълги години. Имало е и дълги периоди на пълна сексуална суша по обяснение на мъжа ми - еректилна дисфункция и въпреки възможностите, не съм изневерила. Предполагам, че ми е изневерявал, но нямам доказателства. Е, но ако някой ми предостави такива, без колебание ще сложа край. Не мисля, че е редно единият да търпи, да прави компромиси, а другият да си гледа кефа и да ликува, че е направил партньора си на глупак.
Заслужаваш да си понесеш последствията, както съпругът ти нсмери за добре.

91.   Ха. Момиче, зарязвай съпруг и деца и си живей живота. Веднъж се живее. Мъже колкото искаш. Децата ги оставяш при родителите или при мъжа ти и си живей.

92.   Много е забавно да се чете с каква лекота се разтягат локуми.
Това потвърждава вижданията ми, че едни от най големите курви са омъжените жени.

93.   Номер 92, за жалост си прав/а! Аз не познавам(а имам стотици контакти) омъжена жена, която да не изневерява на мъжа си! А повечето даже откровено си курвеят сменяйки по няколко еб. ча докато ги хванат. И после при развода имат наглостта да искат имоти, издръжки и тн.
Ж. 37 щастливо неомъжена

94.   До 93. Много си права. Жена съм на 55 г., щастливо омъжена от 30 години, с две големи деца. През годините съм работила изключително в женска среда. Винаги съм се чудела на омъжените жени, които лесно предлагат секс на други мъже, а след развода реват и обвиняват съдбата. Видяла съм омъжени жени заразени от любовниците си с болести предавани по полов път, видяла съм жени да се оплакват, че любовниците им се подиграват зад гърба и не ги уважават, видяла съм жени да казват, че от любовниците си не очакват нищо, видяла съм жени захвърлени от любовниците си заради друга, видяла съм жени, които са направили аборт, след забременява от любовниците си, видяла съм жени бити от любовниците си, видяла съм жени изнудвани от любовниците си за разни неща... и въпреки всичко това продължават да го правят. Къде остава себеуважението? Как искаш някой друг да те уважава, когато ти не уважаваш себе си? Не мога да осъзная как тези жени решават проблемите си в къщи с няколко минутно чукане в хотелските стаи? Явно, всеки сам себе си знае!

96.   93 и 94,
"Аз не познавам (а имам стотици контакти) омъжена жена, която да не изневерява... "
" омъжените жени, които лесно предлагат секс на други мъже, "
Със сигурност ли всички изневеряват?
Имаше един период от няколко години когато моята се държеше грубо и даваше секс веднъж на 2- 3 месеца. Това беше някъде 2- 3 години след като се родиха децата.
Дали и моята не е изневерявала тогава?
Аз лично не съм виждал жена предлагаща секс на колеги. Поне на мен не са предлагали. Не съм останал с впечатление че много от жените изневеряват.
Сега моата се държи по- добре. Дори и секс дава по- често.
За съжаление вече не може да се разбере какво е правила тогава.

97.   Поуката за мъжете (авторке, благодяря за полезния разказ):
"Съпругът ми е добър човек и не съм имала проблеми с него. "
- май това е причината за повечето изневери. Добрия мъж е скучен. Жената почва да търси тръпката другаде.
И аз бях така и имам чувството че и моята изневеряваше по едно време. С мен тогава се държеше зле, секс даваше рядко.
Полека лека открих че като се държа зле и я ядосвам нарочно без да ми пука, тя почва да се държи добре с мен. Дори и секс понякога си иска сама- нещо невиждано допреди време. Казват че женската душа се хранела с емоции. Озадачава ме че дори негативните емоции за жените са по добре от нищо. Позитивните се създават трудно, не са силни и са краткотрайни. Негативните са лесни и държат дълго.
Явно жената трябва да страда за да и е добре. Иначе страда мъжът.
"Обичам мъжът си и децата и не мога да живея без тях. "
- сега е така, но до следващата изневяра. Като мине време нещата се повтарят.
Пичове, в общи линии не бъдете добри с жените си. Така е по- добре и за тях.

98.   До 96. По-добре е, че не си разбрал какво е правила жена ти в периода, който описваш.

51-89 от 89