Без страст живот ли би било
Тя си отиде одавна, когато дойдох аз. Не зная със сигурност дали преди да дойда я имаше, дали беш страстта, каквато не може да се удържи пред другия.
Но в дните я нямаше. А имаше усещането че за някой неща не бива да се говори защото ще се нараним ако ги кажем. Отричане. Отричане, но погледът, който ме отбягваше докато ме взимаш, той говореше повече от думи.
Сега някои кадри изплуват. Чувам предишен твой разговор за други дни и за тази страст, която знам. че ти отнемам. Отричаш. Но тя прозира в безброй малки неща. Отричашза да не ме нараниш. ССама го правех, лишавайки времето ти от нея. А тя беше. Може би би ни закрепила в този миг. Тя носи и успява дори за дълги периоди на изчакване успява да ти даде необходимото за мир със себе си във тялото. но също и да гори за следващият път. Аз не можах да ти дам и малко от това. Напротив, бръкнах тук там и станах пречка и за малкото което си ти беше нужно. Дали през времето насъбраното боли повече, дали сега, че никога не съм до теб поне във днитв твоя.
Не не бива да е алчен човек. Нека се върне всичко отпреди мен, за да стигнеш същия мир. Да не зее самотата ти там където каза че никога не успя да ме приемеш

Коментари

2.   Момиче, разбирам, че си изливаш душата и си се опитала да напишеш нещо красиво и съкровено... Но, миличка! Много неграмотно и четящият се измъчва, вместо да съпреживява! Моля ви, млади хора, образовайте се, обичайте езика ни, не го убивайте!