Възможно ли е за втори път да се влюбиш в един и същ човек
Здравейте, накратко моята история придружена със въпрос. Имаше момче с което ходих5-6год, в последствие ми стана и съпруг, обичахме се до полуда, но в един момент нещо в мене се причупи започна пламъчето да умира в мен от ежедневието, безпаричието искахме да имаме дете но така и две години неуспях да забременея и проблема не бе във мен и това допълнително ме уплаши докато един ден не реших да си тръгна.

Сега вече са минали около 4 години от раздялата ни от 3 месеца започнахме да се чуваме доста често, виждам че ме тарси усещам че му липсвам но твърди че нямал чувства към мен, а аз вече немога да спя от мисълта по него, не го избивам от ума си макар че имам приятел във момента но само първата любов ми се върти в главата. Възможно ли пак да съм се влюбила във него-а можеби не съм и спирала... незнам. Просто откакто поддържаме връзка макар и виртуална(понеже сме в различни държави) той върна усмивката на лицето ми, той върна сълзите(любовни) във очите-заел е цялата ми мисъл в главата. СПОДЕЛЕТЕ възможна ли е повторна любов, дали той има чувства към и ако ли не защо започна пак да ме тарси след развода... какво се случва с мен...

Коментари

1.   Според мене не си спирала да го обичаш просто си се уплашила от мисълта че неможете да имате дете-а това е доста сериозно, но все пак живеем в 21 век и науката е напреднала много. Ако и той изпитва същото към теб.... дори и осиновяване ще ви оправи проблема.. незнам.

2.   по времето когато сте били женени много сте пришпорвали явно нещата... знаеш че малките жестове и от време на време, уединение помагат на вразката... ти си се отказала момиче... ако обичаш някой НИЩО НЕ БИ ТЕ СПРЯЛО.. не се отказвай.. той има ли си приятелка сега... може от страх да не ти признава чувствата си понеже не иска да го отблъснеш пак.. помисли добре :искаш ли да си с този човек отново, искаш ли да се бориш, искаш ли да ЖИВЕЕШ... , искаш ли да сте семейство и да ходите заедно с детето ви(ако не става има процедура ин витро) на различни места... целувките, трепетите.. искаш ли ги отново... искаш ли да те обича.. чувстваш ли нужда да е до теб... ако отговорите на всички тези въпроси е ДА значи е твой ход.. ако може да си уредите среща в едната от държавите ви... нали за любовта няма граници.. НЕ ЧАКАЙ, АМИ ДЕЙСТВАЙ... Много много успех ти желая момиче... пиши какво е станало да знам ще чакам твоя отговор скоро.. няма да забравя.. :)

3.   Разбира се, че е възможно!

4.   казва че не е обвързан сега и да на всичките въпроси отговора ми е ДА и мечтата ми е да имам дете от неги и от никой друг :)

5.   Аз съм номер 2: щом не е обвързан сега значи може би тайно се надява да се съберете отново и иска да се върнат старите ти чувства към него.. според мен той е във същото положение като теб.. и само и двамата чакате другия да тръгне пръв.. колко още ще чакаш? щом няма приятелка щом се интерсува от теб.. НО има и друга страна :може да те търси след развода понеже се лута в чувствата си и не е много сигурен в тях... иска да провери дали ти все още имаш онзи трепет който описваш.. може и той да чака подходящ момент да ти признае... съветът ми е: да се срещнете да поговорите за миналото какво е станало, какво ви е докарало до това решение за раздяла.. какво се е пречупило в теб и какво го е накарало него да те пусне да си тръгнеш... отговори ми :ти питала ли си го дали има чувства и как си го питала, кажи ми точно какво си му казала и той съответно... може пък той наистина не дай боже да не се интерсува от теб ами да е останала някаква бегла привързаност към теб и точно затова да те търси да кореспондирате, може дълбоко в себе си да търси решение на проблем толкова личен и да си мисли че ти ще му помогнеш... и съответно ти ще му помогнеш и ВЕРОЯТНО ще се влюбиш пак.. сега незнам за последните изречения кое е вярно фактически, но за началото съм пределно сигурна в думите си... пиши ми... трябва да го питаш трябва да му зададеш този въпрос не по интернет там със скайпове и тем подобни, трябва да сте очи в очи на сериозен и човешки разговор.. можеш да му предложиш да се видите за уикенда или както ви е удобно да вечеряте заедно и да поговорите за чувствата си и какво е останало от тях.. сигурна съм че тогава ще стане ясно какво изпитва той към теб.. НО ПРЕДИ ТАЗИ КРАЧКА ТИ ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ТРЯБВА ДА СИ ИЗКЛЮЧИТЕЛНО И БЕЗПРЕДЕЛНО ЯСНА В СВОИТЕ ЧУВСТВА КЪМ НЕГО ЗА ДА НЕ ГО НАРАНИШ АКО В ПОСЛЕДСТВИЕ СЕ СЪБЕРЕТЕ И ТИ НЕНАДЕЙНО МУ ЗАЯВИШ ЧЕ СИ СЕ ОБЪРКАЛА И ТОВА Е БИЛО ПРОСТО СТАР СПОМЕН ОЖИВЯЛ С ТЕЗИ РАЗГОВОРИ ПО ИНТЕРНЕТ.. е сега е твой ред пиши ми следя те.... успех.. :)