Мразя сестра ми
Не знам как ще изкарам още години с нея защото тя изобщо не мисли да се маха от нас, тя е на 17 по голяма от мене и е адски злобно същество, само заради нея нашите ме наказват и съм ял толкова бой заради нейните клюкарски истории и ровенето и в моя живот! Навсякъде рови в нещата ми, в лаптопа ми и всичко изказва на нашите бях си скрил бележника че не беше за показване тя го намерила и го дала веднага на бащата и после се кефеше че ми направи мегаскандал и ми наби шамарите. Какво да я правя тая писна ми яко от нея??? Влачи си и гнусните приятелки в нас, тъпото си гадже и на това отгоре ме гони от Нейната стая която е обща! Когато аз доведа мой приятели се оплаква че сме крещяли и сме и пречели да учи! Просто е ужасна и по добре да не се е раждала, само ме дразни и ми пречи все аз съм и виновен за всичко, а нея никой с пръст не я закача нашите все на мене си го изкарват сигурно защото съм момче, никога не са я били а мен са ме спуквали, все тя е по добрата а аз съм лошия, незнам хора идва ми такива мизерий да и направя че да я побъркам направо!

Коментари

1.   като пораснете може да се заобичате - знае ли човек, няма смисъл да ѝ отмъщаваш, все пак сте брат и сестра

2.   Ами като не искаш да те бият момченце, им покажи , че си отговорен и може да ти се има доверие - започни да помагаш в къщи с домакинската работа и се старай повече в училище ! То по правописните ти грешки си личи , че бележникът те не е за показване .

3.   Първо, огромна грешка от страна на вашите да държат разнополови порастнали деца в една стая! От там идват всичките ви проблеми.
Аз съм деляла стаята си с еднополовата ми сестра - две момичета сме - и МРАЗЯ годините с нея. Мръсотии, пушеше в стаята ни, водеше приятелки и заедно пушеха, носеше ми редовно дрехите и като се оплаках ми хвърли всички вещи през прозореца.
И днес не се разбираме, защото така се случи, че аз съм богата, а тя нямаше добър успех в училище, но и други таланти, а после се омъжи за пройдоха и живее в бедност. Такъв е животът. Още на 18 г. се изнесох от нас и за мен това беше най-доброто решение! Живях последните 5 години само с тази мисъл - да избутам и един ден да се чупя. Успех и на теб да се изнесеш възможно най-скоро. Ще се родиш. В началото е трудно, но си заслужава 100000 пъти

4.   Налягай парцалките в училище, постарай се вкъщи, вашите няма как да не забележат, че си по-добър от нея. А когато тя те дразни с нещо - в никакъв случай не показай, че си ядосан! Тя това иска - да те изкара извън кожата, да види, че ти е гадно, че е успяла - не й доставяй това удоволствие. Дръж се хладнокръвно, като непукист, невъзмутим, така ще я объркаш и ядосаш, може за момент да освирепее и да стане още по-гадна, ти продължавай да стискаш зъби и да не показваш емоция, не й обръщай внимание и накрая ще се откаже. Дръж се с нея както слон би се държал с мравка - малка и незначителна, в сравнение с него.