Ще намеря ли пак любовта?
Здравейте, студентка на 20 години съм. Ще започна с това, че винаги съм била определяна, като странна, мразя да ходя по дискотеки, не слушам чалга, не излизам често като цяло, предпочитам да си стоя вкъщи, да готвя, да чистя, да чета и имам чувството, че съм родена, за да съм домакиня. Много съм сексуална и определено това също много обичам да правя и всеки, с когото съм имала интимни отношения досега, ми е казвал, че се справям отлично в леглото.
Мисля, че съм красива с добре оформено тяло.
Имала съм една истиснски сериозна връзка, бях осми клас, когато тази "любов" се възроди. Продължи три години, в които не бяхме винаги заедно, той ми изневеряваше с най- добрата ми приятелка и много други момичета. Като върна времето назад се смея, колко тежко съм приемала нещата, но неговите действия ме караха да се чувствам недостатъчна. Когато станах на 18 (лятната ваканция между 11 и 12 клас) се срещнах с един семеен приятел, когото познавам от много малка. Той беше на 46 тогава, знам, че ще ме обвините и ще кажете, че съм глупава, но се влюбих до уши. Показа ми истинско галантно МЪЖКО отношение, уникален секс и го обичах с цялото си сърце. Отношенията ни приключиха след един месец по мое желание, после исках да се върна при него, но той така и не пожела. От две години, всеки Божи ден се будя и заспивам с мисълта за него, дори и през деня е в мислите ми. Не съм спала с друг мъж, искам да съм му вярна, макар че знам, че той си има приятелка в момента (даже няколко... ), но някак си се чувствам все едно изневерявам на себе си. Каквото и да направя, го правя за него. Ходя на фитнес, за да му се харесам, когато ме види, боядисвам си косата със същата цел. Все още го обичам, но се отказах от него. Той не ме иска вече, поигра си с мен, видя, че още съм с детски характер и не пожела да се върне. Знам, че нямам бъдеще с него, но още ми е в сърцето и още се надявам.
Дали някога ще обичам пак така? Никога не се бях чувствала толкова щастлива през живота ми, все едно не бях на себе си, бях замаяна от любов. Давах всичко за него и за мен той беше всичко. Караше ме да плача от щастие и го обичах до полуда. Преди да се видя с него ми се виеше свят, все едно бях на друга планета. Както вече ви казах и по- горе, обичам сека и държа на него МНОГО, а той ми пасваше идеално, знаше какво и как да направи... Сигурна съм, че ще ме разберете. Но след него другите са ми противни, не мога да погледна друг, а определено не ми липсва мъжко внимание. Кога ще спра да го обичам? Ще почувствам ли пак тази любов, но този път ще бъде ли споделена? Чуавала съм от много хора, че това преживяване е един път в живота и просто съм отчаяна! Искам същите трепети, същото щастие, същия секс.. но как да стане, при положение, че не мога и не искам да погледна друг..? А минаха две години.... запознах се и излизах с над 100 момчета, но не, все той е в мислите ми. Какво да правя?

Коментари

1.   Обсебена си и не виждаш цялостната картинка. Запитай се какво е направил за теб въпросният господин освен да се възползва от обичта ти и с какво е заслужил толкова обожание? Няма да ти мине лесно, преживявам го същото в момента - от години съм обсебен от дама, която не ме заслужава по никакъв начин, а съм мъж на 40 години

2.   Два пъти не се обича по един и същи начин. Две връзки рядко си приличат по усещането за тях. Това, което си изживяла веднъж, няма да го изпиташ съвсем същото отново. Но ти ще обичаш и може би ще обичаш по-силно. Ще имаш всички прекрасни усещания и все някога ще почувстваш любов, която да прикове вниманието ти и да те грабне. Няма да обичаш по същия начин, но вероятно ще обичаш споделено, по-силно и по-хубаво. На 20 години никак не ти е работа да се отказваш от всички други. Твоя човек е бил на 46, имал е опит и цялото му отношение се дължи именно на този факт, че той е знаел какво да прави. Поиграл си е, ти си била лесна мишена, сега има други цели. Недей да живееш за него, живей за себе си.

3.   Това не е любов.
М37, знам как да докосна една жена, не само по тялото ;)

4.   Това не може да е истина

5.   Разбирам те напълно.. и аз съм така, само че вече не съм на 20... От 4 години не мога да изпитам влечение към друг мъж, просто нямам очи за никого. Лично аз се надявам да ми мине, макар, че вече се съмнявам много. Постоянно мисля за него, не ми излиза от главата :(

6.   Това е магията на обсебването.
Много трудно се преодолява, но за да ти бъде по - лесно се запознай с други и се опитай да се отпуснеш с тях. Една приятелка беше в подобна ситуация и почна да излиза с едно момче, което беше много превързано към нея. Стана така, че той и предложи, а тя без чувства към него му прие. Това е единственото нещо, което не одобрявам, защото не е яко да се играе с чувствата на хората.
Предполагам разбра за какво говоря и как да се оправиш. Просто допусни в живота си други хора, но не бъди с тях само заради проблема ти и да ги зарежеш след това.
Аз бях в подобна ситуация и ми загубиха 4 месеца от живота за да ми кажат, че всичко е било напук на някой си бивш..
Пожелавам ти успех!

Виктар 420

7.   От авторката-

Ще ви дам много пресен пример.. Трудно ми е да го забравя защото вчера вечерта е звънял на баща ми, днес баща ми му е върнал обаждането и той не вдигна, а аз цял ден и цяла нощ не мога да спя и го мисля, като луда. Обливат ме някакви топли и студени вълни и се проклинам, че не мога да контролирам емоциите си. А това, че звъни на баща ми е напълно в реда на нещата, защото те са били съученици 12 години и отделно, имат някаква роднинска връзка, не е кръвна, но на кратко; сестрата на баджанакът на дядо ми (който е мъж на сестрата на баба ми) е била майка именно на мъжът, за когото ви говоря.
Случва се вкъщи да стане на въпрос за него и то много често просто защото ни свързват доста неща и ми е трудно да го заравя при такива обстоятелства.

8.   Това, което не мога да разбера е, че в началото на историята си пишеш, че досега, с когото си имала интимни отношения, винаги ти е казвал, че си отлична в леглото, но после пишеш, че с друг мъж освен въпросния господин не си спала. Аз ли нещо не разбирам или ти си се объркала?

Също така, за да можем да ти дадем по добри отговори, можеш ли да опишеш детайлно външния вид на мъжа и конкретно по какъв начин се е държал преди да започнете сексуалните си взаимоотношения и по време на тях, т. е. какво толкова специално е правил в леглото, че ти след толкова години все още да си без ума и дума?

9.   До номер 8 от авторката- не съм спала с други мъже, откакто спах с него, тоест от две години.
Просто е мъжествен, висок, стройна фигура, много широк и голям гръб, големи бицепси, сини очи, красив е и всяка жена би се съгласила с мен.
Винаги съм харесвала грубия секс, също и да ми говоря по време на секс мръсни неща, да ме подчинявят, а той правеше това и без да го питам.. харесваше всички неща, които и аз. Може би голяма роля е изиграло това, че е обигран и са му минали поне сто жени през ръцете. Често ми казваше, че според него не го обичам, а обичам само секса. Даже преди няколко месеца, когато се опитвах да си го върна му написах смс; “Обичам те повече от всичко”. Неговият отговор беше, че обичам секса и нищо друго. Той така и не ми повярва, че го обичам заради това, което е, а не защото правим хубав секс. Може би съм допринесла за това негово изградено мнение за мен, но въпреки това.. го обичах. Вече започвам да се чудя дали наистина съм обичала само секса... но пък за единия секс да го мъча толкова много време.. възможно ли е?

10.   Момиче, тя това са 26 години, този човек се е позабавлявал, а на теб секса ти се е привидял като любов... Тази връзка първо е приключила, второ е обречена. В смисъл той не те иска като жена. Намери си момче на твоята възраст и ще видиш колко е хубаво усещането за младо тяло, па макар и не толкова опитно. Изгради отношения с някой, с който имаш повече общи неща, сега ти е времето.

11.   Как да ти кажа. Опитен е и е сбъдвал твоите желания в леглото-които са еднакви с желанията на около 90% от жените. А ти какво направи за неговите?

12.   Мисля, че тази история е перфектен пример защо човек трябва да бъде внимателен с кого започва интимни връзки. Доколкото разбрах от историята, въпросният мъж не притежава нищо друго освен красив външен вид и добри умения в леглото, това разбира се за някои хора е достатъчно, но тези качества сами по себе си не довеждат до дълга и стабилна връзка.

Господинът може би е мъжествен на външен вид, но в никакъв случай не е мъжествен по характер. Аз като мъж никога не бих си позволил да чукам дъщерята на семейния си приятел, която познавам още от малка. Този човек най-вероятно дори си е играл с авторката, когато тя е била малка, а сега когато тя тъкмо е навършила 18, просто се срещат "случайно" и започват да правят секс, това е просто гнусно...

Най-жалкото е, че той толкова здраво е прецакал психиката на авторката, че тя най-вероятно никога няма да може да има наистина силна връзка изпълнена с любов, защото мислите за този мъж завинаги ще ѝ останат в главата.

Според мен единственият шанс за решение на проблема е ако авторката започне да ходи при психотерапевт и се опита наистина да разбере поведението си.