Разбита, но силна
Здравейте... Дойде време и аз да споделя моята история. Така... През годините съм попадала на не малко момчета - влюбвала съм се, били сме заедно. Но! Накрая винаги се появява следният проблем: "Да, беше ми хубаво с теб, но до там. " Стигнах и до там да чуя, че момчето, към което имах чувства, да ми каже, че иска някой ден да се влюби... , но не в мен, а в друга, която все още не е срещнал.
Грешка след грешка. Преди време, случка с друго момче: запознахме се на едно събиране, говорихме си, изпрати ме до вкъщи, целуна ме и изчезна. След няколко дни, неговият най-добър приятел ми разказа, че въпросното момче преживавало раздяла в този момент и да не му се сърдя. Той казал на приятеля си за мен: "Нямаше как да не я целуна. "
По същият начин, друг "нямаше как да не спи с мен". А аз във всички тези случаи бях там с моите чувства и след всеки път бях разбита.
Започнах да се питам дали изобщо е възможно някой от мъжки пол да има чувства и си отговорих: "Само защото до този момент никой не се е влюбвал в мен, както аз в други хора, не означава, че е невъзможно. " Нали?
В момента съм разбита, но силна - въпреки всичките гадости, през които минах, въпреки всичко, което се наложи да понеса, защото АЗ го допуснах, аз все още имам вътрешната сила да обичам и да вярвам.
Но кажете ми, защо тези, на които съм попадала, ми казват, че искат да бъдат с мен само за кратко? Защо не се влюбват в мен? Аз съм много сърцат човек и когато допусна някого до себе си, аз искам да му дам всичко и му давам всичко... Но защо това никога не е достатъчно?

Коментари

1.   Същия.въпрос.си задавам и аз.
Ж

2.   Обикновено в човешката "любов" единия се "влюбва", а другия му позволява това (или пък не). Истински споделена любов е рядкост... Една от причините е, че когато човек обича, той спира да е предизвикателство за други, и му става безинтересен. Човешката "любов" преди всичко е его, а егото търси това което не може да има... Изводът е - ако като търсиш човешка "любов", научи се да не даваш всичко... Играй си с другите, подавай им сламки, дърпай се. Проблемът ти тогава пък ще е, че ти няма да се влюбиш :)...

3.   Възхищавам ти се! Някой ден ще срещниш някого, който истински те обича, и ти пожелавам да е скоро! Горе главата и само напред!

4.   И колко са тези, които са били с теб за кратко и не са се влюбвали. От малък град ли си?

5.   Здравей!
Първо да отговоря на въпроса ти:
"Само защото до този момент никой не се е влюбвал в мен, както аз в други хора, не означава, че е невъзможно. " Нали?

- Да, разбира се! Просто не си срещнала подходящия за теб човек, но и това ще стане. Всеки рано или късно намира щастието си.

Също е хубаво да не се доверяваш толкова лесно, вече на първа среща си позволила да те целува.
Преценявай нещата и не допускай всеки до себе си, защото често заради отчаяние излизат "имена" на повечето жени.
Пожелавам ти успех и да намериш правилния за теб човек!

Виктар 420

6.   Същата ситуация е и при мен. Много добре си го описала. Мислех си, че само на мен се случва.