Повод да се съмнявам
Здравейте. Пише ви момиче на 18 години от малък град. Имам приятел от няколко месеца, който е на моите години. Преди да имаме връзка бяхме най-добри приятели. Може да се каже, че се познаваме добре. След като започна връзката ни аз започнах да се привързвам много. Проблема е, че започнахме да се караме от скоро. Нямам му доверие и него това го дразни. Преди 3 седмици намерих чат в телефона му, в който си пишеше с момиче, с което се е занимавал преди мен. Било е само секс до колкото знам, а и ми е споделял доста за предишни момичета, докато бяхме приятели. Освен това тя е спала с още двама негови приятели. Във въпросния чат прочетох, че се разбират да се видят някъде, където да не ги виждат хора. Той и беше написал, че аз няма да разбера. Веднага му потърсих сметка за това. Излезе ми с оправданието, че имала да му връща пари. Не се вързах. После ми каза, че е спрял да комуникира с нея. Последно бях видяла, че му честити рожденния ден няколко дни след случката, но си мисля, че си трие чатовете. От тогава не му вярвам, а той постоянно ми повтаря колко е разочарован, че му нямам доверие. Постоянно съм в някакви съмнения. Ревнувам само, когато ми даде основание, но след като видях какви неща и е писал нещо в мен умря. Сигурна съм, че блъфира. Щом става въпрос за пари може да му ги даде в училище, тъй като двамата учат в едно и също. Той постоянно ми повтаря, че няма да ми изневери, но аз постоянно се съмнявам от тогава. Моля историята ми да бъде публикувана. Кажете ми аз ли съм луда заради моите съмнения, или наистина има повод да се съмнявам

Коментари

1.   Изневерил ти е вече, споко.

3.   Нещо ми намирисват нещата. Ти си решаваш как да продължат нещата.

4.   Не, не си луда.

6.   Лъже те най-безцеремонно, пък и ти вкарва чувство на вина - бил разочарован, че му нямаш доверие.

7.   Веднъж загубил твоето доверие, нормално е никога да не може да го спечели, винаги ще се съмняваш. Заслужаваш ли го?

8.   Лъже и те манипулира чрез чувство за вина.

9.   Имаш основания за съмнение.
Ж 30

10.   Изневерява ти, бъди сигурна в това. Ако му простиш - пак ще ти изневери. Нямам повече думи. Успех!

11.   Този приятел трябва да отиде в трета глуха - какви са тези тайни чатове? Пък и ти да не разбереш, че ще се виждат. Много плитки оправдания. Бягай с 200 от този.