Той иска груб секс с мен
Здравейте, моят партньор по време на секс имам чувството че превърта!! Отначало всичко е нормално но по време на акта става по груб. Стискаме по зърната, иска да викам по време на секс, аз не съм тиха, но не мога да викам! Пита ме постоянно по време на секс дали ми харесва, питаме дали само неговия искам. Усещам, че иска да му говоря мръснишки. Преди в секса той беше по спокоен, сега немога да го позная. Това негово поведение, трябва ли да ме притеснява

Коментари

1.   Всеки преминава през различни периоди, това е временно и ще отшуми. Ти също едва ли искаш всеки път по един и същи начин. Не бива това да те притеснява ако се чувстваш добре. Друг е въпроса ако не ти допада - тогава трябва да споделиш че не ти харесва така и не се чувстваш добре.

2.   Здравей, авторке. Аз съм жена и обичам точно такъв секс, даже с връзване, шамари през лицето и епитети от сорта на “курва, мръсница” и т. н;
. Това е до предпочитания, едни харесват нежен секс, други- груб. Не мисля, че това е повод за притеснение, но ако на теб не ти харесва му го кажи, макар че не веднъж ми се е случвало, когато някой ми каже, че не му допада такъв секс, моментално сексуалното ми желание към него да се изпари, така че и това е нож с две остриета.

3.   Тук има една тема, казва се "Любителка на грубия секс". Може би ще е полезна на авторката.

4.   Спри му порното.. не е шега, а истина.

6.   От Авторката. Възможноли е да гледа порно? На мен ми казва, че не гледа.

7.   Ако ти харесва - няма проблем. Ако не ти харесва - кажи му. Лично аз не си падам по грубостите и бих му казала, ама различни хора с различни интереси.

8.   С времето сексуалното привличане при двойките намалява. Мъжът ти се опитва да подържа нивото на сексуално желание, търсейки разнообразие. Ако това, което прави не ти харесва, предложи му нещо по твой вкус. Не позволявайте сексуалните ви отношения да станат рутина, всеки ден дори пудинг със сливи омръзва.

Дядо Торбалан

9.   Не, според мен няма причина за притеснение. Човекът явно харесва грубия секс и мръсните думи, което последно време е много разпространено. Не си длъжна да правиш неща, които те карат да се чувстваш зле и несигурна. Поговори с него и се опитайте да намерите компромис, но ако това отношение те отблъсква и започваш да се страхуваш от него и извън интимните моменти, то по-добре се разделете, защото щастието бързо ще се изпари. Сексът не е причина за раздяла, но това плюс слаби характери води до много по-емоционални проблеми. Случила си на такъв мъж, не си пасвате, така че намерете някакво решение.

10.   Авторката. Благодаря ви за съветите! Важното е, че с него се чувствам желана, просто не съм свикнала да говоря по време на секс, а приятелят ми иска комуникация по време на секс.

11.   Жена на 30 години:
Щом това не е перманентното му поведение, а нещо ново, то е добре авторката да установи причината. Дали както казват е разнообразие за поддържане на желанието, период, "вдъхновение" от порното или пък нещо, което е прикривал като сексуални предпочитания, фетиш, агресия към партньорката и начин да я освободи, изневяра или нещо друго - ние няма как да знаем. Но причина има. И там е разковничето.
В едно обаче коментиращите са прави. И не за тази ситуация конкретно, а по принцип - говорете за това какво ви харесва и какво не и търсете разнообразие.
Успех в изясняването на ситуацията!

12.   Хаха, прати ми го на мен този твой приятел :) Моя е в другата крайност, а аз се възбуждам повече от по-грубите действия. Едвам успявам да го накарам да ме пляска по-здраво по дупето или да ме души. Сакън да не ме счупи! Харесва ми и нежният секс, но не всеки път. Омръзва и става предвидим.

Ааа и със сигурност те лъже, че не гледа порно. Може да го питаш откъде е тази промяна в него по отношение на грубостите в секса. Или е от порно или е от друга жена, дано да е от порното при вас. Ти сама казваш, че преди време е бил по-спокоен, а ако няма какво да крие от теб ще си каже. Може пък да гледате заедно някое розово филмче и да прецениш дали няма да може да изпълните някоя поза, сценарий. Това би му харесало много според мен.

Ж,26

13.   Още е влюбен в бившата си, на която и е харесвал такъв секс. била е страстна и е викала. още не я е забравил и те наказва, защото не си ТЯ. Мъж съм и съм действал по същия начин

14.   Авторката. 11 и 12 това негово поведение какво общо има с изневяра и друга жена, немога да разбера. Ако ми изневерява, защо му е да е груб с мен

15.   Авторке ако твоя иска да направиш челна стойка по време на секс ще направиш ли? А ако иска фистинг? Чудя се на такива жени-угаждат с цената на всичко... Път за никъде. Всички с големите съвети, говорете си. Но щом си седнала да го правиш на въпрос тук е ясно, че има разминаване и то голямо между теб и него. Да не съм пророк, ама пиши след месец пак и с някоя синина отгоре и тогава да те видим обясненията дали са свършили работа

16.   Авторке,

Точно това неговото може и да няма нищо общо с изневяра - заради това съм изброила различни причини, а вероятно има и други вероятности, за които не се досещам, но един от признаците на изневярата е промяна в сексуалните предпочитания. Това, разбира се, не е задължително да се прояви. Не е задължително и твоят човек да ти изневерява. Но причина за промяната би трябвало да има. Търси причината.