История с любовта на живота ми!
Здравейте, моята (нашата) история е доста дълга, дано не ви отегча, но ще опитам. Аз съм 1976-та, а тя е 1979-та. С жена ми сме от деца заедно, запознахме се в училище. Тя беше 8-ми клас тогава, а аз съм три години по-голям от нея. Аз и бях първия мъж. Любовта ни бе много силна. Бяхме гаджета дълги години. Тя винаги ме питаше през годините "Обичаш ли ме? ", "Обичаш ли ме още? ". Някак си все не и се вярваше, че я обичам толкова много. Всъщност да си призная с годините аз обикнах жена си много повече отколкото бе любовта ми в началото. Аз работя в частния сектор. Имаме фамилен бизнес и още, когато завършвах средното си образование, баща ми ми каза, ако искаш учи аз ще ти дам пари, ако не идвай да работим. Аз избрах работата пред ученето. Приятелката ми тогава доста ме измъчваше с въпроси свързани с друго мое гадже с което малко се припокриха нещата, но аз приключих с нея и се отдадох на връзката си с бъдещата ми жена. Тя обаче все имаше неясноти и въпроси, които сме ги разисквали с години. Както и да е, минаха тези неща. Виждахме се всеки ден и все по-до късно. После дойде казармата, тя ми идваше на свиждане с родителите ми и си бяхме, като семейство. След като завърши училище жена ми реши да учи право и влезе в УНСС задочно. Още докато учеше и работеше, за да може да си плаща ученето. Родителите са и без въможности. През повечето време от живота си беше държавен служител, макар и да имаше кратки моменти в които не беше, но за това ще стане дума по-долу. След казармата започнах работа в семейния бизнес, но с годините промених доста неща и разработих и друг вид бизнес, но всичко бе комбинирано в сградата в която беше и семейния бизнес на баща ми. Имаше моменти в които имах служители и други в които бях сам, но като цяло съм в сферата на малкия бизнес. Жена ми започна в едно министерство, после в друго и т. н. живота взе да си тече. След 7 годишна връзка решихме, че е време за нещо по-сериозно. Направихме първата си рожба и няколко месеца след това се оженихме. Тук е редно да кажа, че жена ми ми предложи да се оженим, както съм се шегувал многократно след това през годините, но това си е факта. Годините минаваха и си бяхме щастливи, но и млади все още. След 5 години решихме, че искаме и втора рожба. Роди ни се второ момиченце, разликата им е 5 години. Бих искал да кажа, че и двамата с жена ми сме красиви хора. Аз съм имал многократни предложения и то без да ги търся, без флиртове, погледи и т. н. Винаги съм бил много краен към жените, дето ми се натрапват. Жена ми винаги е била много ревнива и винаги си е мислела, че и изневерявам и то най-вече заради факта, че не правехме секс много често. Имали сме периоди от месец, но като цяло един път седмично, но не винаги. Жена ми е голям перфекционист, всичко изпипва. Имаше много леко гърбав нос и направихме операция, след години реши да сложи брекети, защото зъбите и бях много криви. Извади зъби и сложи брекетит и за две години се оправиха. Последната операция бе на гърдите преди около 2 месеца. Връщам се назад във времето, когато малката ни дъщеря беше на 5 години. Забелязах, че жена ми взе да се застоява пред компютъра повече и все да пише по клавиатурата. Взеха да ми се мотаят разни мисли в главата, които се засилваха с дните. Инсталирах на компютъра една програма с която се следи какво се въвежда на клавиатурата. Тя продължаваше да си пише, но това е в къщи, а в работата какво е било не ми се мисли. Та разбрах, че си има таен имейл и всъщност държи контакт с 4-ма. Аз се чудех, защо няколко месеца преди това тя започна да иска да може да излиза с приятелки да се вижда и вечер да ходят насам-натам. И аз викам, че защо да не се виждаш, щом ти доставя удоволствие. Преди това ги канеше в къщи в събота по обед, защото аз работя и в събота и си се виждаха. То всичкото писано в мейла разбрах, че с единия от 4-мата се е видяла предишната събота вечерта, след като беше излизала с една приятелка. Тя разбра, че съм и хванал мейла и че знам всичко. Беше много голям шок и за двама ни, особенно за мен, но съм сигурен, че и на нея не и е било лесно. След доста сълзи и безсънни нощи и много разговори, тя реши да ми признае всичко и да започнем от нулата. Призна ми, че е била с този въпросната вечер. Направили са го отзад, защото още имаше малко месечен цикъл. Тя му е направила и свирка. Призна ми също и за един преди години, дето я е свалял и я е свалил де. Става дума още преди първото ни дете. Натискали са се по министерството, той е бил един шофьор. Една вечер аз не бях в провинцията и са се видяли с него и са отишли в хотелска стая, но, като е дошъл момента тя се е дръпнала и е казала, че не иска и така са приключили нещата. Всъщност в всичките и работи е имало винаги ухажьори, защото си ми е хубава жената. Та след всичко призато тя ми поиска втори шанс и аз приех и започнах да се боря със себе си и гадното чувство на изневярата. Бях на п риливи и отливи. Имаше моменти в които се чувствах ужасно и потъвах в мислите си. Жена ми също страдаше с мен и се опитваше да ми помага. Преживях го, за около година. Естествено не може да зарастне напълно раната. Преди около година жена ми поиска да се разделим. Просто не и харесваше живота такъв, какъвто е. Разбрахме, че любовта не е всичко. Базпорно се обичахме много, но както тя казва, аз обичам и себе си. Страдаше от това, че има много несбъднати мечти - искаше да си имаме собствен дом, защото живеехме в апартамента на мойте родители, те живеят в друг блок, но са близо до нас. Много са ни помагали през годините с децата. Искаше да се местим в центъра под наем, после да купуваме апартамент, после къща и т. н. Всичко това обаче е свързано с огромен заем, който след това връщаш двоен за около 20 години. Казвах и, че ако можем да си го позволим ще го направим, но по мой сметки не можехме. Щяхме да го закъсаме сериозно, а и в моя бизнес има нужда все от инвестиции, защото иначе оставаш зад борда. Жена ми винаги е искала да има хубави дрехи и да изглежда блестящо. Винаги съм се старал и съм съвместявал няколко бизнеса, за да мога да усигуря семейството си. Дори парите, дето тя ги изкарва никога не съм казвал давай ги в къщи. Тя си работи, погасява си разходите по транспорт и т. н. Второто ни дете се оказа с лек проблем в мозъка и се налага да ходи на частно училище. Таксата ни е около 600 лв. на месец. Само за това се бяхме разбрали да дава 400 лв., а аз останалите. Иначе относно прехраната, сметките, лекарства т. н. аз винаги съм плащал всичко. Винаги сме ходили на почивка на море лятото. Зимата няколко дни също на ски и сме имали разни романтични пътувания двамата по няколко пъти в годината. Да се върна на това, че жена ми поиска да се разделим, защото сме различни аз спестовен и нежелаещ да ходи по екскурзии, както тя иска да опознае света. Не иска да купим друго жилище и да се пренесем. Не и правя комплимементи, не я карам да се чувства желана, обичана и най-вече жена. Разбрах и чух доста от думите и. Запазихме си връзката и аз доста се промених и се стараех много през последната година, дори тя ми каза преди 6 месеца, че е щастлива, че сме останали заедно. Тя обаче не беше доволна и от тази работа. Всъщност е сменила доста работи. Включително и при мен работи 2 години след изневярата и това бяха най-щастливите ни години заедно. Тогава поисках да напусне работата си и да дойде при мен и тя го направи. Та не беше доволна и си търсеше работа с по-спокойна атмосфера и по-добро заплащане. Намери друга работа, малко и с чужда помощ в отдел с около 10 човека, където шефа му се носи славата на голям любовник и че не се спира. Той също е 1979-та година. Тя ми каза, че е доволна, че ще работи с мъж, защото там поне нещата са по-ясни, а не като с жена шевка. Започна зимата. Споделя ше какво става, пиехме по едно питие, като си преберем и дъръбъръ. Беше ни хубаво. После дойде лятото и ходихме на поход в планината и там от бандата имаше и нейни колеги и шефа с любовницата си. Да кажа, че той си има жена и дете, но понеже и много пари, ама много си плаща на жена си, праща я по екскурзии, дава и пари и тя не работи и не му прави проблеми. Знае, че си има любовници и ги върти. Та вечерта бяхме седнали на една маса преди изкачването на върха и хапнахме, не видях нищо нередно, ама то и ние си тръгнахме рано към стаята, за да можем да станем навреме, че пътя беше много. На другия ден групата дето остана на масата и шефа се бяха успали и аз казах на жена ми и на моя приятел, че не бива да ги чакаме и да тръгваме. Тръгнехме без тях. Те вървяха около час зад нас. Направи ми впечатление през целия път, че ве се търсеха жена ми и шефа. То не бяха телефони, къде сте, писаници и т. н. И аз накрая изревнувах. Абе викам какво толко си пишете, ще дойдат спокойно. Жена ми е рак, а шефа овен. Тя е много чувствителна, а той човек на действието. Винаги ми казваше за него, колко е нетърпелив и нервак. Обаче с времето започнах да си давам сметка, че там има нещо с шефа. Жена ми започна да получава и допълнително ДМС. В тази работа тийм билдингите са по няколко дни. Има и дни за обучения пак с преспиване. Жената взе да става много нетърпима, към моята ревност и ми казваше, че я задушавам и че не иска така да живее. Направи ми впечатление, че иска да остава на работа по-докъсно, че дори и в събота взе да ходи на работа понякога. Беше ми написала бележда, че иска лично пространство, лични финанси, лично време и т. н. Глупости, които никога не сме си ги искали един от друг, а искахме само да бъдем заедно. На мен ми направи впечатление, че в събота вече никога не си е в къщи. Преди поразтребваше къщата и от два месеца насам изобщо не се мярпка в къщи. Все се вижда с приятелки, ходи на работа и т. н. Съмненията ми се засилваха. Стана много груба с мен, когато я питах дали ми е вярна, изкарваше ме голям ревнивец и беше натегната, като пружинка. Аз започнах да и вярвам и да си казвам какъв съм тъпанар да не и вярвам. Реших, че наистина съм голям ревнивец, макар и годините да бяха доказали, че съм ревнувал само, когато е имало повод. Една вечер и вика я си дай телефона да видя нещо и тя малко стресната ми го даде, но дойде с мен да ме гледа какво правя. Аз иска да видя дали не си е пуснала опцията да ме следи, а тя се уплаши нещо много и ми го изстръгна от ръцете. Вдигна ми скандал, а аз бях улисан. Преди това една седмица ми каза, че е на обучение и ще трябва да ходи с преспиване. Аз и казах, че няма проблем, че ще идем заедно, като на екскурзия в друг хотел до този в който ще са колегите и тя докато е на обучение, аз ще се разхождам из града. Тя първоначално каза ок, но след това много се разсърди и каза, че ще каже на шефа си, че няма да ходи. Така и стана и не отиде. Това беше преди около месец. Един петък тя ми каза, че на другия ден е сетринта на масаж, после на среща с приятелка и след това ще ходи да види баба си и се разбрахме да се чуем и да се видим в къщи следобеда. Да ама така се случи, че аз обикаляйки по задачи видях колата и пред един хотел. Заредих се и часах да видя кога ще излезе. Мислех си, че там е масажа, но като минаха два часа разбра, че не е такъв случая. Излезе след 4 часа с шефа си и се целунаха на тротоара и се разделиха. Чак тогава ми звънна по телефона. Аз през тези 4 часа и пращах сърца, целувки, звънях но нищо, не ми вдигаше. Та звънна ми, когат се разделиха и аз викам как си, защо на ми отговаряш, тя ми каза, че са си говорели с нейната приятелка и заради това, не е било удобно. След това, като се видяхме в къщи и предложих, всъщност го предлагах няколко пъти вече. Казах и, че ако иска можем да свалим картите и да започнем начисто. Дадох и да разбере, че много я обичам и я усещам и имам съмнения, а тя този път беше много крайна, каза че в понеделник подава молба за развод и спря да ми говори. Опитах се да говоря с нея, но тя само мълчеше. Отидох вечерта и се напих с едни приятели. Забравих да кажа, че поддържах връзка с майка и тя знаше какво се случва в къщи. На стурнита звъннах на майка и и разказах всичко за предишния ден. Тя беше в шок. Като си прибрах, техните вече и бяха звъннали и жена ми отиде да се видят. Явно майка и и е казала и тя се върна с торби за смет и взе да си събира багажа. За около час събра всичко. Бяхме говорили относно децата още преди това. Тя все пак направи опит да накара голямата ни дъщеря да иде с нея, но тя и казала, че няма да ме остави. Между дрегото преди месец, когато искаше да се разделим, слад разговор с голямата, жена ми дойде и ме прегърна и останахме заедно. Сега ме прегърна след като бе събрън багажа, разплака се и каза, че съжалява много, всъщност това ми го казваше няколко пъти за две седмици. Беше ми казала, че съжалява, че съм страхотен човек, но понякога така се случвало в живота. Извинява ми се и т. н. Сега като се прегърнахме преди да си тръгне аз все пак и предложих да остане и да се борим, но това, което от тогава чувам е, че е твърде късно вече, че много сме се наранили и, че вече нищо не е останало от нас. Каза ми, че онова преди години дето е било само секс съм и го изкарал през носа за тези години, а сега какво ще бъде. Не иска да минава отново през това. Аз и помогнах с багажа, закарах го у техните. По пътя се забавих и тя ми звънна и вика къде си. Аз и казах, че съм се върнал и го разтоварвам, а тя се разплака. Всъщност бях вече близо до техните и пристигнах след малко. От тогава минаха две седмици. Виждахме се, чувахме се и винаги с много сълзи. Много я обичам и я чувствам, като част от себе си. На този човек мога да простя всичко. Тя ми казва, че иска да направи избор сега на 40 дали да бъде с мен, а не да лежи на онзи избор, който е направила на 15. Не иска да се върне в къщи, защото казва, че това е лесния начин, но ако го направи, това ще се повтори рано или късно. Иска да си подреди мислите и живота и да си даде ясен отговор, дали иска да бъде с мен или не. Казва ми, че с този нямат нищо и още утре може да не е с него и че едиствения мъж заради, който си е тръгнала това съм аз. Аз отслабнах 5 кг. за 13 дни и се плаша за здравето си. Аз я познавам много добре и знам, че винаги се е съмнявала дали аз правилния човек за нея. Каза ми, Знаеш ли как ме накара да се чувствам? - онзи де шефа. А той човека си е сваляч. Знам, че нещата няма са трайни, но тя се надява, че ще си оправи живота с него, защото може да пипне големи пари от разни сделки под масата служебни. Каквито прави и той и е много богат. И така аз поисках да се разведе, тя пък ме помоли да не го правим. Усещам, че е на кръстопът, но си задавам въпроса дали искам да съм с нея, дори и да се върне. Тя поиска да не се чуваме, защото така нямало да усети липсата ми. иска два месеца и щяла да ми каже какво е решила. Аз си мсиля, че той и е дал някакви обещания и жена ми ще чака да види какво ще стане. Пиша със свито сърце и голяма болка, но имам нужда от споделяне. Мойте родители не знаят нищо, но не е трудно да се досети човек. Не искам да задавам въпроси на вас, но ще ми е любопитно да чуя нещо и мога и да дам още пояснения. Извинявам се ако има сгрешени букви, малко се вълнувам.

Коментари

1.   Много си наивен и ненужно добър към жена си, която е манипулатор от класа. И да се върне, пак губиш, както е било винаги, нали. Разведи се, децата да си останат при теб, а алчната да се оправя сама. Защото е ясно, че шефа ще й бие шута. На теб продажна курва не ти трябва.

2.   Винаги единият обича повече в една връзка и това си ти в случея. Личи си, че чувствата ти са големи. И в момента се чудиш какво да правиш, защото си адски наранен от всичкото това, което ти е причинила и я обичаш, но и те е страх всичко това да не се повтори..
Според мен трябва просто да запазите топли приятелски чувства и това е. Все пак ти си направил адски много компромиси спрямо нейните капризи, а тя така и не можа да спре, хората, които я ухажват и я искат. Това е много подло и долно. Разбирам колко ти е гадно в момента.. все пак тя е ученическата любов. Но не се съсипвай, поддържайте връзка, запазете добри отношения, бъдете близки и си помагайте. Би било хубаво да бъдете двамата и да остареете заедно, защото секса е нещо временно, а любовта дори и малка си остава и трябва да се мисли навреме. Според мен рано или късно вече, като и писне от всички тия номера ще опре отново до теб. Не се знае може след някоя години отново да се съберете и дано всичко е наред! Горе главата, ей!!

3.   Авторе, според мен тази жена никога не те е обичала, просто си й бил удобен. Грижел си се за всичко, а не си е давала зор по разни държавни институции. Ако много й пукаше и имаше някакво желание за развитие, щеше да пробва поне с адвокатска практика. Сега шефът ще я използва известно време и като му писне, пак ще ти дойде на вратата, казвайки колко съжалява. За мен е по-добре да я забравиш и да си потърсиш нормална жена. Млад си още и не е късно.

4.   Мисля, че ако историята е истинска, то жена ти те разиграва като си иска, а ти си последния льольо щом я търпиш. По твоето описание тя е някаква златотърсачка, която налита на мъже с пари, първо е почнала с тебе щот си имал бизнес, но явно нещата при теб не вървят добре и тя е намерила мъж с по-голям портфейл от твоя. Съжалявам те, явно любовта ти доста те е заслепила, щом не си разбрал навреме що за човек е тя.

5.   Майка мила, човек ти изобщо наред ли си с главата? Та ти си по зле и от мен :х! То бива любов, ама такова нещо за пръв път чета. Да простиш на тая долна к.... ва, толкова неща ти е причинила и все още да я искаш. Тя те е смазала по всички параграфи тая уличница. Незнам как може да има още любов в теб за нея. Тя не те заслужава, а ти не заслужаваш това чудо на чудесата. Колко мъка има по тоя свят? Не че мразя жените, но просто в последно време всички са пълна отврат. Даже се чудя коя от всички е по-малко гаднярка и да се занимавам с нея :(. Тоя фейсбук е. а мамата на всички хора!

Venom m26

7.   Благодаря ви мили хора за коментарите. На който и да го разкажа се хваща за главата и ми се чуди на акъла, как е възможно след всичко това отново да съм готов да отворя вратата си за нея. Дори голямата ми дъщеря, която знае всичко ми казва: "Тате ти наистина много обичаш мама, за да си готов на това за нея. Аз не бих го направила. " Детето е на 15, но много разсъдлива. Жена ми също и е много гадно, защото си дава сметка, че разби живота и на децата и на нас и на родителите ни. Тя е човек, който съм сигурен, че ме обича много, но иска всичко от живота и това, че се чувства затворена, макар и това да не е вярно, но тя така го вижда, я измъчва много. Каза ми, че единствения мъж, заради който се разделяме съм аз. Лошото е, че след всичко случило се, вече няма как да вярвам дори и на дума. Явно трябва да я забравя час по-скоро и да благодаря на шефа, че ме оттърва. Факт е, че никога няма да ми избледнее любовта по нея, но явно ние старомодните и романтични мъже сме обречени на подобни сценарии. Мозъка ми казва бъди удовлетворен, но сърцето, като се обади става нещо съвсем различно. Благодаря ви, че имахте търпение да прочетете всичко това.

8.   Боже как ме е гнус като чета такива истории. Това е защото съм изключително немодерен и консервативен.

9.   Пич, жена ти не е само долна както ти казаха, но и тъпа, че ти е казала първия път като си я хванал, а и нагла подигравчийка, защото ти се смее че я обичаш и те прави на маймуна. Жена, която изхвърля любовта ти в кошчето - никога!
Кой крив, кой прав ще го разбереш в годините, но в никакъв случай изобщо не я виждай - ако трябва премести се другаде ти. Децата щом са големи и обичат баща си - ше те намерят, а и дано поне едното се е метнало на теб, а не на шашавата си майка. Ако трябва да кажа нещо и за теб - то - можело е да учиш и ти, а не да се хващаш да работиш. По-учените хора имат по-голям опит с различни неща и по-лесно могат да се справят и в твоята ситуация. Това, което се носи в България, че университета е загуба на време не е вярно. Трябвало е да учиш щом и баща ти е бил насреща. Ама няма лошо - учи сега, така и така на тая трябва да й биеш шута, ако имаш капка мозък, а не само 'чувства' де,