Аз го обичам,но той обича ли ме?...
Здравейте драги читатели на Сподели. нет! Момиче 19г. Моля ви да ми прочетете цялата история до край, защото е много важно за мен. Има едно момче което обичам, но не знам.. Тъна в неизвесност какви са неговите чувства за мен. Мога да го питам дали ме обича или харесва, ама само ще се изложа, защото ако не изпитва нищо към мене само ще се изложа пред него и ще ми се изсмее в лицето;((( Имам чувството че се познаваме от цяла вечност, и че сме родени един за друг, но просто не знам как да му го кажа, без да се унижа. Не искам да си отворя цялата душа и сърце и той след това да ми плюе на всичко и да ме присмее. Имаме едни и същи интереси, аз харесвам тенис и той също харесва тенис. Моля ви, кажете ми как да позная дали ме обича или поне харесва без да се налага да му се разкривам защото от неизвестността и чакането мозъкът ми полудява. ;(((

Коментари

1.   Амииии, покани го да играете тенис тогава. Имай смелост, щото иначе нищо не става! Сигурна съм, че ще успееш!
One girl

2.   Ами това се проверява, като му правиш намеци. Не му казвай в прав текст, че го обичаш!!! Това, че имате някакви общи интереси е хубаво, но и нищо не значи. Ако те обичаше и той, щеше да ти го покаже по някакъв начин, чрез някакъв жест, внимание и т.н. А дали те харесва може да провериш, като го поканиш да излезете на разходка, кафе или може да поиграете тенис. Ако приеме имам малка надежда :) Общо взето покажи му, че го харесваш.

>М.31г<

3.   Покани го на тенис! :) Давай по-смело мила, заговори го.

4.   От Авторката:благодаря за помощта на всички коментари, изказали се досега. :)
Брей, досега не съм предполагала, че най удобната предпоставка за близост между нас се е криела под носа ми през цялото време:тениса.
Благодаря ви, ще послушам съвета ви!

5.   Аз нося тъмносиня блуза, блузата на съседа ми в същия цвят ли е? Ето така звучи въпросът ти. Авторке, бъди по-смела към момчето и дай малко повече информация на нас. Вие сигурно се познавате, но говорите ли си? Прави му леки намеци, търси му вниманието, говори повече с него и използвай общите ви теми и интереси като предпоставка за срещи и разговори. Опитай се да се сближиш с него, ако той има интерес към теб, това бързо ще си проличи. Той самият ще започне да те търси повече, ще ти се усмихва, ще прави намеци, ще гледа да завърже разговор с теб дори и да е за времето. Чувствата си личат почти винаги, но няма как странични хора да ти отговорят на подобен въпрос, няма как и да предположим с толкова малко информация. Но пък ти опитай да се сближиш с него, иначе все така ще си останеш без отговор.

6.   Може да ме пратиш тайна картичка, че го обичаш. Тоест, да не си пишеш името. Успех и не се страхувай

7.   6 - Темата е от преди 4 години.

8.   До авторката-минали са почти 5 години от тогава... Какво стана с това момче?