Как се прощава изневяра?
Как се преодолява една изневяра, как се справяте вие с това. Различно е, когато е за една вечер, и когато е за няколко, и все пак?? На мен ми е много трудно да преодолея нещо такова, опитвам се, но все ме мъчи и рано или късно натяквам. А и смятате ли, че изневярата е част от любовта, ако обичаш истински как така пожелаваш друга жена, пък било това и само импулс?

Коментари

51-58 от 58

54.   53, като си вързан, има развързване, разводите по взаимно съгласие доста бързо минават, 51, маймуната може да е жена му, особено ако е в критическа и раздава гъбички.

55.   Убедено ви казвам, че за изневяра продължила 4-5-6 месеца никоя уважаваща себе си жена няма да даде прошка. Ако продължи да живее привидно с мъжа си, то има някоя от следните причини: няма друг мъж, който да я погледне и тя се самосъжалява, че ще остане сама или няма начин финансово да се оправи и я страх от промените. Няма начин, истинска пълноценна красива умна и успяла жена да знае за другата любов и да прости. Със сигурност ви казвам, че няма шанс. Просто човешкото сърце е така устроено и съпруга в такава ситуация, колкото по-бързо разбере, че за да има такава дългосрочна интимна връзка то отдавна вече между съпрузите всичко е на финала. Възможно е мъжа да иска да запази САМО ПРИВИДНО старото СТАТУКВО- СЕМЕЙСТВО, ДА НЕ НАРАНЯВА ДЕТЕ, СЕМЕЙНИ ИМОТИ, АКО НЕ СА НА НЕГОВО ИМЕ, НО и той в себе си знае, вече няма същите чувства към съпругата. Само въпрос на време е раздялата. Дали до развод ще се стигне след месец или година, то определено по-бързо е по-добре. Понякога инатливи жени и глупави много си мислят, че след като мъжа остава в къщата, бракът може да просъществува, но запоменете НИКОГА НЕ ЩЕ БЪДЕ СЪЩОТО, ще има параноя, неудобни моменти, отчуждаване, трудни въпроси... ЖЕНИ, ЕДНО КУЧЕ НАУЧИЛО ЛИ СЕ Е ДА СИ ЯДЕ ЛАЙ.... , ТО ЩЕ ГО ПРАВИ ОТНОВО И ОТНОВО И ОТНОВО, А ВАС ЩЕ ВИ БОЛИ. Мъжа колкото и да обещава, че няма да се повтори, не вярвайте, особено ако е Близлнаци

56.   Изневяра = фал = аут.

Няма средно положение в моите очи. Аз не търпя измама, а изневярата е измама и лъжа от най високо ниво.

Мъж на 33 съм.

57.   Изневяра с чувства не се прощава, колкото и да искаш да простиш.... Казвам ви го след 7 години, избирайки да останем заедно....

58.   Не се прощава.

59.   Не се прощава-с чувства,без чувства,никоя изневяра не се прощава.Аз пък го казвам след 33години-тогава беше изневярата.Иначе към омъжена от38.

60.   Ако обичаш не изневеряваш. Преди време се опитах да изневеря, не можах сърце не ми даде все още обичах. След време спрях да обичам и изневерих. Хич не им се връзвам на тези, който казват, че видиш ли много обичат половинките си, но се нуждаят от нещо дето им липсва, в любовта липси няма. Съгласна съм с повечето мнения от изневяра за една нощ никой не страда, но от нещо повече боли.
Ледената

61.   Наскоро наблюдавах мой близък приятел, който се влюби в една истински класна и умна жена, въпреки че бе женен от 16 години. На 45 години казваше, че е усетил за първи път такава любов. Това момиче също според мен изпитвАше истински чувства. Жена му само да си запази положението му каза, че всичко му прощавА и той се отказа поради угризения и заради детето и семейството от връзката и се прибра. Сега вече се чуди, как да се отърве от този заробващ и празен брак. Гледам го слабее и погледа му е празен. Хем му се иска детето да е добре, хем не може да забрави новата си любов. Жена му го тормози постоянно и му звънни нонстоп да го проверява. Та мисълта ми е имало ли е изневяра с дълбоки чувства, с брака или връзката вече е приключено. Ще има само измъчени души.

51-58 от 58