Забърках се с момчето на приятелката ми
Здравейте!
Преди няколко месеца се запознах с компанията на моя приятелка и започнах да се занимавам с едно момче от там, но нещата не потръгнаха. И след месец и нещо друго момчето тази компания приятел на предишния ухажор ми писа нека да кажа че той се занимва с моята приятелка от няколко месеца но не тръгва с нея само спят, тъй като е наранен от бившата си. И аз поддадох въпреки че знаех че е грешно започнахме да излизаме и беше супер до момента в който му отказах секс понеже той не тръгна с и с мен. Попитах го дали продължаваме да се занимаваме и уж каза да ама спря да ми пише послед пак започна и така. Моята приятелка разбра че има нещо между нас и започна инстаграм война преди няколко дни имаше рд честитих му и той отговори студено. Отделно да кажа че си пише с бившата му (голямата му любов). Моля дайте съвет защо той така се отдръпна?

Коментари

2.   Защото сърцето му е другаде. Тялом с теб, с приятелката ти, мислено с друго момиче. Той гледа да си живее, да се забавлява, докато избие бившата от главата си. Но не е толкова лесно да я забрави и везната все клони към нея. Момичетата са по-чувствителни и е по-вероятно да се депресират след раздяла и да не се занимават с други. Изключвам момента за наранена тинейджърка, започнала война с бившия си, желаеща само да му докаже, че той не е единствен.
Изобщо не се занимавай, жалко е само, че си развалила едно приятелство, за да видиш, че той не е сериозен. Не си мисли, че можеш да промениш мъж, който дори не те обича. Лошо е само, че тези уроци се учат по трудния начин.