Защо жените нараняват мъжете..
Здравейте хора
Аз съм момче на 21 години от град София историята ми е следната. преди 4 месеца срещнах момиче което промени живота ми и ми показа какво е това да обичаш някого... така преди 4 месеца се запознахме във фб та тогава си имаше приятел с който бяха заедно от 3 години, но между тях нещата бяха зле не беше щастлива и сякаш аз успях да я спечеля не спирахме да си пишем излизахме забавно ни беше, дори след месец вече се целунахме за 1 път защото и двамата го искахме. След това вече беше ясно че трябва да каже на приятеля си че се разделят, защото просто не върви връзката иим и тя мш казваше не съм щастлива там. За това действах ш се случиха тея целувки... просто си паснахме супер много и така до скоро. Тя се промени напоследък след разговора и с бшвшия и приятел започна да се одръпва от мен сякаш при срещата им някакви стари мисли се появиха нз и аз от тоя разговор който трябваше да е последен с него тя не иска да ме вижда ходих до училището и не слезе каза ми да си ходя. Дайте съвет кво да правя знам че има чувства към мен но явно не е успяла да се раздели с оня... жени баце

Коментари

1.   Той я държи с нещо, което ти не си ѝ предложил. Щом са от 3 години заедно, сигурно живее при него, разделят си сметките. За 4 месеца явно не сте се опознали достатъчно и тя не може да разчита на теб.
Ти готов ли си за сериозна връзка? Защото тя ако не е щастлива с другия, защо иначе да остава с него, освен ако не е сигурна в теб?
Ако си готов да живееш с нея ѝ го кажи, ако си сериозен и отговорен. Няма как една жена да скочи в неизвестното с друг мъж, който няма как да ѝ гарантира сигурност.

Фактът, че си написал училище, ми подсказва, че си под 18г и едва ли си готов за сериозно обвързване. Може и да бъркам.
С приятеля ми още на втората среща свалихме картите на масата и открито си казахме че не търсим нещо мимолетно, а сериозна връзка. Така вече сме заедно 2г и половина.

Питай момичето, какъв тип връзка очаква от теб. Ако и двамата сте на една вълна и искате сериозно обвързване, няма как да не ви се получат нещата. Ако обаче и двамата не сте за дълго обвързване или само единия го иска, всичко ще е само една игра, която ще приключи след време с някое разбито сърце, било то нейно или твое.

Ж, 26

2.   Така се случва когато се месиш в чужда връзка и се пробваш да крадеш момиче. Не, че тя е постъпила умно, но нещата щяха да са други, ако беше действал след раздялата им, а не преди нея. Реално си я объркал, тя се е затръшкала, че иска да е с теб, че приятелят ѝ е лош, а после се е сетила, че го обича. Жалко, наистина.

3.   Един съвет - не се запознавай по интернет :)

4.   А ти какво правиш с обвързана?
В много ситуации пропускаме собствената си вина.

5.   1во Той Не живее в тях ,и не съм ученик студенти сме и двамата
2ро какво правя с обвързана ?? ТЯ ми даде ясни сигнали че искат да се разделят и не се бяха виждали от месец а през това време излизахме 2мата и се натискахме навън ....всичко беше добре така че се чувствам преебан и да нз с какво я държи като хем не е радостна с него и тоя се държи тъпо с нея ......а аз и дадох всичкооо

6.   Ех, като прочетох "женИТЕ" и "мъжЕТЕ" помислих, че става дума за жени и мъже, а не деца и за по-сериозен опит, а то за кратка задявка с момиче, което при това си има гадже. Та щях да задам въпроса: "Защо някои мъже нараняват някои жени?". Но сега е безпредметен.
Не може всеки опит да ти се получи. С времето ще го разбереш. И наистина, както са ти казали, в общия случай е най-добре да не се занимаваш с обвързани.
Ж30

7.   Я чакайте малко-крадял момиче, обвързана била и т.н. И какво от това - да не е сключила брак. В любовта няма правила, още повече пък, като в настоящия случай. Пробваш си се на мадамите и това е. Може пък ти да си по-добрия за нея. Може пък ти да си ѝ голямата любов.
В много връзки хората са заедно, просто за да не са сами....... докато не срещнат това което търсят. Това, че някоя била с гадже ама въобще не трябва да е някакъв стопер. Пробваш се, ако те отреже-ок, нищо не е станало.
То както се казва: за любов се убива, режат се глави..........а вие крадял бил чуждото момиче. Баси смеха!

8.   "2. Така се случва когато се месиш в чужда връзка и се пробваш да крадеш момиче. Не, че тя е постъпила умно, но нещата щяха да са други, ако беше действал след раздялата им, а не преди нея. Реално си я объркал, тя се е затръшкала, че иска да е с теб, че приятелят ѝ е лош, а после се е сетила, че го обича. Жалко, наистина. "

Много точно е обяснено от номер 2.

Имала проблеми, ... Много ясно, че има понякога проблеми, а и от не малко време живеят. Не всеки ден е цветя и рози. А предположението е, че с него ще е само розово.

9.   Чакай да видим: ти си отмъкнал жената на друг мъж, но той някак е отблъснал атаката и ти питаш защо жените нараняват мъжете? Първо ти спри да се закачаш с обвързани жени! Мъжкият кодекс казва, че обвързаната жена не съществува за нас и въобще не я поглеждаме. Който е мъж, го спазва - останалите са мулета за разплод. Ако питаш мен дано се съберат отново - в цялата история излишния от самото начало си ти, пич, колкото и да не ти харесва това.

11.   Без да прочета цялата писанка, а само заглавието - да ти отговоря: Защото мъжете им позволяват и защото мъжете сами се поставят в такова положение, че да бъдат водени за носа, разигравани и в последствие наранявани!
М 38