Сексуална връзка без чувства
Колко време мислите, че може да продължи една сексуална връзка без чувства - от мъжка и женска страна? Примерно виждане един-два пъти в седмицата с пренощуване. Говоря за връзки с ясната уговорка да няма чувства и влюбвания.

Коментари

1.   Докато Ви Харесва и на Двама Ви :)) Опитайте се да Ги разредите, в Един Момент, за да не си писнете Бързо ;) Особено ако сте от Мъжка Страна :)

2.   При мене приключи на втория месец. Може би от значение беше и факта, че дамата е омъжена. А и нямаше с какво вече да се изненадаме в леглото.
М30

3.   И аз имах една такава връзка уж с ясна уговорка без чувства....От моя страна чувства имаше и когато реших да приключа се оказа че и той има чувства и се започна едно преследване ...Връзката продължи 2 години иначе....

жена - 31г.

4.   Накрая винаги единия "гори". Особено когато е с пренощуване. Въпрос на време е. :) Кратко и ясно. Категорична съм на 100%, мога да ти изпиша цяла страница с обоснования. Но отговарям точно и ясно на въпроса ти :D

5.   Тези връзки са обречени, рано или късно, единия хлътва, тогава цирка започва.

6.   Такава връзка ще трае, докато някой от двама ви не си хване нещо сериозно... или пак ще продължава, зависи от съвестта ви...

7.   Аз имам такава от 7 години... И въпреки че се разведох и живех сама и после пак се обързах човека ми каза за цял живот няма да спрем, но пък имах приятелка която имаше 15 години паралелна връзка само за секс но при нея имаше и чувства

8.   Пренощуването не е оферта според мен. Ако е без гушканици и тем подобни, може би става, но все пак смятам, че не е вариант. Предпоставка е за някакви увлечения.
И ще допълня с баналното - до човека си е. Ако смяташ, че имаш дълбоко в себе си такива нужди от "чувства", то смятай, че си загубен.
Иначе за срокове съм малко скептична, защото нито ти, нито аз можем да даваме наклон дори на утрешния ден, което отново звучи банално, но.. така смятам аз. Относително понятие е това със сроковете. :)