Постоянно се опитва да ме убеждава как ме обича, но не може да бъде с мен
Доста често докато съм на работа влизам и попрочитам някоя и друга история, но никога не съм си мислел, че някой ден ще напиша и моята но ето, че и този ден настъпи.

Сигурно ще ви се стори повече от банална, но все пак имам нужда да я споделя с някого защото имам чувството, че ще се пръсна вече.

Накратко момче и момиче, аз и тя. Ще я нарека момичето Х.

Та Х дойде да работи във фирмата в която работя и аз преди известно време. Още от самото начало нещо ме грабна в нея. Малко по-малко се сближихме, започнахме да си говорим, да споделяме. И докато се усетим м/у нас се зародиха някакви чувства. Ииии тогава започна кошмара. От начало всичко беше ок. Мина време и се заговори за любов, обич и т. н И в този момент живота ми се превърна в АД. Наистина ужасно силно се влюбих в това момиче и няма връщане назад. Знам, че тя изпитва същото към мен, но просто нещата не се получават. Постоянно ме игнорира. Предпочита да прекарва времето си по всякакъв друг начин но не и с мен. Постоянно се опитва да ме убеждава как ме обича, но не може да бъде с мен и всякакви такива глупости. А бога ми наистина я обичам безумно и това ме убива.

Знам, че нищо няма да се получи за това моля ви кажете ми как да се спася от това. Как да се динстанцирам от нея като всяка фибра от тялото ми копнее да бъде само с нея.

Коментари

1.   Ако знаеш колко добре те разбирам... тва с колежката е голяма греда - непрекъснато ти е пред очите и категорично не можеш да я забравиш. Или аз поне не успявам.

Не дадох никакъв съвет, но поне със сигурност знам какъв е проблема и ти съчувствам искрено. Успех.

bile

2.   Според мен няма ти доверие.
Какво точно разбираш под "да бъде с мен?" Ако е секса, разбирам я.
Как да се дистанцираш? Ами така - като се дистанцираш. Няма иначе как...

3.   Секса е последното нещо за което мисля в момента, макар и да знам, че без него никоя връзка няма да просъществува. Под да бъде с мен имам впредвид чисто емоционално. Знае какво иска, но постоянно е на спирачки.

4.   защо не може да бъде с теб? я поразпитай да не би да е обвързана

5.   Не. Не е... надявам се :)

Главният проблем е, че е туркиня и смятам, че това хвърля достатъчно светлина по въпроса. Техните са абсолютно против мен защото съм българин и на нея и е по лесно явно да се откаже от мен, от колкото да разбере, че е достатъчно голяма (на 24 г) да има свой живот и свое семейство.

Главно това е проблема. Много важен фактор който забравих да спомена.

6.   Хмдаа... ами, в такъв случай... защо не поговориш с нея директно? Да избира или теб, или родителите си?
Ти казваш, че я обичаш, и тя също теб. А в същото време разбирам, че те отбягва, защото родителите и не те приемат. Според мен говори с нея директно, или-или. Иначе не става: "искам да съм с тебе, но мама и тате не те одобряват и не са съгласни, .... отбягваме се и т. н. "
Та тя така един бог знае докога може да те разиграва.
Това бих те посъветвала, да изясниш нещата за себе си.