Всичко се срина
Моля редактора да одобри историята ми, защото не знам вече какво да мисля и как да продължа напред!!!
Ще бъда директна след 1 годишна връзка, която беше изпълнена със доверие, вярност, нямаше задушавяща ревност имаше компромиси и прошки започнаха скандали за пълни глупости, които разбира се ги има при всички хора. Разделени сме от 2 месеца по негово желание, защото му е писнало от скандали и поиска да напусна живота му казвайки, че не ме е щастлив без мен... Във социалните мрежи си бях качила снимка с много добър приятел и въпросният бивш изревнува и ме нарече боклук. И двамата си бяхме голямата любов, не мога без него. Моля ви кажете ми според вас обича ли ме и просто да му е нужна почивка, чувства толкова бързо ли си отиват?

Коментари

1.   Явно не му харесваш или го дразниш прекалено, например натискайки се с някой. След като си била с него 1 година, би трябвало да знаеш как ще реагира. Скандали за какво си правила?

2.   Не те обича и никога няма да те обича. Не му пука за теб. Той си има живот и хиляди занимания.. Всяко едно от заниманията е с огромно предимство пред теб и твооите глупостии. Като си го виждала и търсила как реагира. Ами ето колко те обияча. Това е любовта. Не какво казва. Какво ти показа.

3.   Ами да, защото се гласи за някъде другаде, само тогава се държи по свирепия си начин. Чудеше се.

4.   Ако от мухата правиш слон и търсиш скандали той също, нищо чудно, че сте разделени. И сте си наговорили разни групости от ярост.
Не се безпокой любовта ако я има не исвирясва за ден два, може би поне година две.
Ще се съберете, ако си птостите и не се джавкате за глупости, от вас си зависи. Успех :)

5.   Не наричаш боклук голямата си любов!

6.   Щом е решил значи наистина не го правиш щастлив и да не го търси никога повече. Този който иска да е с теб ще те търси винаги но трябва и 2мата да искате това

7.   Някъде са му пуснали шанс за нещо...затова така лесно, бързо и брутално те шкартира. Не знам какво му обичаш на това страхливо лекенце.

8.   Най-големият ми страх за любовта ни от както се познаваме е, че мигът в който той реши, че иска да сме двамата ще дойде твърде късно за нас. Когато вече съм срината. И за да ми е най-мъчителния вариант ще трябва да ми остане завинаги усещането че накрая съм продънила нещата. Може но времето на тоя свят не е безкрайно за никого. А прецених, че за него прахосах прекалено много време. Не му е необходимо защото прекалено държи на собственото си и на това да разполага със себе си изцяло в сворто време.

9.   Номер 5 не съм съгласен, точно обратното, когато човек има силни чувства към някой и се чувства предаден (примерно бившата ти да си намери нов приятел) ти става гадно, защото още имаш чувства към нея, а тя толкова лесно се е отказала и веднага си е намерила нов. Точно това чувство те кара да си ядосан, завистлив и да правиш коментари като ''боклук''. Това не значи ни най-малко, че не я обича още. До авторката, както каза номер 4, любовта не си отива за ден два, говори с него нищо няма да загубиш!

10.   Явно го дразниш, умишлено или подсъзнателно, незрели сте и двамата

11.   От авторката: Номер 9 опитах 100 пъти да говоря с него и поне приятелството да си запазим, но той не иска да ме чува и вижда...

12.   За да се издразни на снимката, явно има чувства. Но ъова със скандалите отблъсква всеки мъж и убива любовта. Дай му време, а ти се опитай да станеш по спокойна и да не се палиш за дреболий. Така ако е писано, ще се съберете и ще намалеят дразгите по между ви

13.   Чакай малко сега... какво всичко се е сринало? ! Та вие нищо стабилно и сериозно не сте изградили! Щом е имало скандали, щом той си е тръгнал от теб, щом толкова бързо са му изчезнали чувствата, значи е нямал истински чувства! А ти се надяваш да те обича, да се върне при теб... серозно ли го мислиш? ! Забрави за него! И порасни! Успех!