Лош човек ли съм?
Здрасти! Реших да пиша тук, защото от много години вече приятели, познати и така нататък ми повтарят, че имам сериозен психологически проблем-Нагрубявам и изоставям момичетата, винаги когато се привържат към мен и започнат да искат едва ли не да бъда тяхното момче. Досега изгоних 4 такива момичета, всичко започна когато бях на 14(сега съм на 18), имаше едно момиче, от моето училище което много ме харесваше и даже си беше влюбена в мен, но аз още от тогава не харесвах любовта и нещата свързани с нея и избирах да се държа лошо и надменно, само в началото се държах що-годе добре, тя се влачи след мен година и половина, но аз не сбъднах очакванията ѝ и я блокирах и да не ме търси повече. За останалите ми ПОЧТИ приятелки същото-изведнъж ме прихваща нещо, започвам да изпитвам злоба и ненавист към тях, стават ми досадни и противни, карам ги да се махнат от мен.. ии се чудят те какво става, чудят се, ама аз винаги повтарям ''нищо, бе, махни ми се от главата'' и така няколко дни докато не стигна пределната точка и не кажа най-после официално-не те искам повече, дотъпя ми от теб. Обикновено от тях самите и от техни приятелки ми е било казвало, че съм ги натъжил много, че се чувстват ужасно, но аз така и така не успявам да се трогна от тези приказки. Изпитвам някакво удоволствие да ги наранявам психически и да се правя, че ми е приятно да си говоря с тях толкова сближено и мило, въпреки, че когато аз съм имал проблеми те винаги са ме изслушвали, а мен техните проблеми така и така не ме интересуват, даже съм го казвал на някои от тях. Вие какво мислите по въпроса? (Ако някой си го помисли, отсега казвам, че не съм хомосексуалист)

Коментари

2.   Трудно определям един човек като лош. Това си е крайно за мен, вярвам, че повечето хора са добри в същността си. Ти звучиш като пълен социопат спрямо жените. Това определено не е нормално и хубаво поведение, но никак не искам да ти лепя етикети. Не съм нито психолог, нито психиатър, че да слагам диагнози, а съм далеч от съвършенството, че да те упреквам. Може да е от годините ти, но явно се превръща в нещо патологично и трябва да обърнеш внимание на проблема. Отиди при професионалист, помисли над собствената си психика и гледай да се поправиш.

3.   Не си хомосексуалист, но вероятно някое момиченце в детската градина те е отхвърлило или унижило и ти сега компенсираш по възможно най-лесния начин. Опитай се да преосмислиш теб какво те е наранило, защото това е причината да се държиш садистично. Или си нарцисист...
Но е възможно и те да са прекалено обсебващи и манипулативни, и това всъщност да те задушава и отблъсква. Обичаш ли състезанията? Ти се бориш за внимание, но щом започнеш да го получаваш без да даваш нищо насреща, вече не ти е ценно...

4.   Ми понеже питаш директно - ще ти кажа. Да, лош човек си. И ще става все по-зле. Съжалявам те.

5.   Сигурен ли си за последното, което написа? Казвам ти го съвсем добронамерено, не е някакъв хейт. Секс правиш ли/ правил ли си? Сексуално желание имаш ли към жените, изпитваш ли влечение към тях? Когато мастурбираш жена ли си представяш? Питам те тези неща, защото поведението ти напомня на латентен хомосексуализъм. Имал съм такава приятелка, която се държеше по подобен начин с мъжете. Имахме връзка, по време на която ме влудяваше с поведението си, но по късно след като се разделихме разбрах за хомосекс. и наклонности с което ми се изясниха нещата. Ако на всичките ми въпроси отговорите са положителни, тогава вече не знам. Може да е до характер, може да си претърпял някакви психолог. травми в детството. Ако искаш да имаш връзка с жена и не искаш да си такъв не е лошо да се консултираш с психолог.

6.   До номер 5,да,не съм девствен,правил съм секс в 10 клас тогава беше първия ми път :)

7.   Хомосексуалист си, затова и така го отричаш защото дълбоко в себе си знаеш че си такъв! Щом не харесваш жените и искаш да ги нараняваш, ок има много мъже които ще ти харесат, вместо да се държиш като идиот когато си личи че не ти е конфортно с жени, просто бъди себе си и бъди щастлив гей, а не озлобен гей, има голяма разлика! Успех!

8.   Мисля, че проблема се корени в твоето семейство. Възможно е, да не си получавал достаръчно любов, топлина и подкрепа, като си бил по - малък. И за това сега, тези чувства са непонятни за теб и ги гониш от себе си.
Само предполагам.

9.   След като приятелите ти го казват, значи си много зле. Да, имаш някакъв проблем. Някакво отхвърляне, поради, което ти сега искаш да доминираш и да отхвърляш момичетата, преди да са успели да те наранят. Може би, имаш проблеми с майка си?

10.   Ако мнението се ограничи в този текст и нищо извън него, да , авторе, ти си лошав. И то към себе си си лош.;-)

11.   Ми хвани се с някое момче тогава , току виж ти хареса....

12.   Супер нормално е проблемите на човек, за който не ти пука, да не те интересуват.
Щом някой да ти е досаден, противен.. е нормално просто да избягваш контакт с въпросния човек. Но да изпитваш удоволствие да го нараняваш психически, при това и съвсем умишлено, изобщо не е окей. Дори и за самия теб, защото това е негативизъм, който се наслагва и на теб, въпреки, че сега не го осъзнаваш.

Би ли ни споделил в какви отношения си с майка ти? Тя какъв човек е? Как се отнася с теб?
Какви чувства изпитваш към нея? Искаш ли да се чувства добре? Или искаш да страда например като тези момичета, за които ни казваш?

Майка ти изпитва ли удоволствие да те наранява психически теб.. или баща ти? Или някой друг от семейството ви, ако има такъв?
А може би баща ти наранява майка ти психичекси? Ако да - симпатизираш ли му? Мислиш ли, че тя заслужава това?

13.   И още нещо - да изпитваш злоба към някого или за нещо, означава че ти пука.

14.   Според мен не си срещнал точното момиче, когато я срещнеш ще видиш как ще се промениш и няма да искаш да я пуснеш.

15.   Това, че изпитваш удоволствие от тяхното страдание определено говори за ТВОЙ вътрешен проблем. Моля те да потърсиш помощ! Като за начало можеш да започнеш от училищния психолог. Може би и родителите си - само дано не се окажат точно те причината.
Послушай ме за твое добро.
Ж30

16.   Абе държиш се като седалище (модерирано), но не е необичайно... Първо ти харесва вниманието, после те дострашава от 'сериозното'.... Обесняваш отначало, че не желаеш нищо сериозно да си правят сметката... Колко да си сериозен на 18 все пак.... Поздрави :)

17.   Aвтора е пак, ще кажа на коментиралите, които са ме питали:Не, нямам влечения към мъже и изпитвам погнуса от гейовете буквално, нямам проблеми с майка си, баща ми се отнася нормално с нея, никога нее правил така, както аз. Ииии като малък нищо не и е липсвало, добре ме отгледаха