Прелъстена и изоставена
Здрасти искам да опиша историята си, надявам се да получа добър съвет :) Преди допуснах грешката да преспя с един мой колега от университета, тогава бях девстевена, нали съм си наивна му повярвх че ще е с мен, но след като постигна целта си и ме заряза. Като ме види дори едно здрасти не казва, само ме зяпа, на няколко пъти ми псиа че бил в депресия и някакви такива, бях му се обаждала да се разбереме кaто хората поне да се поздравяваме, нали се пак сме колеги, той започна да ме обижда че съм тъпа, ненормална и каква ли не, мн ме заболя самото отношение, моля ви дайте ми съвет как да му го върна и защо се държи така тъпо при положние че мн добре знае че хубава и свястна!

Коментари

1.   Не виждам какво има да му връщаш, гледай напред не си губи времето с такива като него.

М29

2.   Да и аз съм съгласна с 1. Няма смисъл да се занимаваш с него. И аз забелязах, че мъжете свалят звезди, докато не преспят с теб и после ооо, в депресия съм, ооо, зле съм, ооо имам проблеми. Други пък ги използват тези неща да те привллекат на своя страна. "Плача си самотен, имам си проблем, в депрсия съм, седя си тук и си плача. " Ако може да го съжалиш, нали се сещаш и да му пуснеш. Абе моля те, нямам думи. Един такъв ми вися на главата преди извстно време, как не му бих шута още веднага, но нали се учим докато сме живи. Сега ми се драйфа като се сетя.

3.   Що се занимаваш с боклуци? ! Я си гледай живота и учението, такива комплексари като тоя с лопата да ги ринеш.

4.   Мъж на 30 съм. Най-добрия начин да му го върнеш е като тотално го игнорираш. Все едно не съществува за тебе, подминаваш го като кошче в ъгъла, ако заговори нещо в обща компания дори и не го поглждаш. Няма по-кофти нещо за един егоцентричен ебач.

5.   Аз съм 2. Ми и аз така направих - игнор от скайп, отвсякъде, само че надали му е пукало. Едва ли ще подейства и в сучая. Но нека направи така - най-малкото да си запази достойснтвото момичето. Никой не заслужава такова унижение.

6.   послушай горните и няма да сбъркаш. Не тъжи по загубената си девственост, при повечето и без това е било с грешния, не си виновна ти...
блокирай го и го игнорирай!
и чакай....
Ще му отмъстиш най-много, ако успееш в живота и един ден те срещне на улицата - ти готина, свежа, щастлива, може би с готин мъж отдясно, той смачкан и депресиран.
Това е най-доброто отмъщение- не мисли за него!

8.   същото се получи и при мен, само дето им са различни имената, авторке как се казва този нещастник

9.   Извинявайте, не ви опреквам, на всеки може да се случи, ама... такива "мъже" им личи и се забелязват, вие на второто излизане ли легнахте, че се излъгахте...?
А отностно как да му го върнеш... няма смисъл, той е боклук, на който живота вече му го е върнал и тепърва ще му го връща. А за теб е най-добре да не се занимаваш, няма смисъл, от такива хора надалеч:0 Успех:)

10.   Коментиралите са прави! А и нали знаеш принципа - по-добре прелъстена и изоставена, отколкото започната и недовършена ;) Гледай си живота и търси точния, ама си отваряй очите :) Късмет

11.   Извинявай номер 9, но понякога не им личи на тези мъже. Някои много умело си играят ролята. Дори жена с опит би могла да се хване на сладки приказки....

12.   зарежи го тоя боклук не го мисли

13.   Мерси на всички за кометарите, късмет и на вас :)