Скарани сме толкова време.
Така, ще започна с моят история и силно се надявам тя да бъде публикувана! Харесвам едно момче от вече почти 11 месеца. Личи си, че и той има чувства към мен, но го е срам да ми каже. Неговите, както и моите приятели се намесиха в приятелството ни и накрая той ме блокира. Скарани сме толкова време. Даже тръгнах да правя куп глупости! Искам просто да имаме една хубава връзка. Но не знам дали аз да му предложа или да изчакам. Чакам съветите ви! Благодаря предварително!!!

Коментари

1.   Щом той те е блокирал сега първо да те отблокира и тогава прави каквото ти идва за да се оправите.

2.   Как така ти ще предлагаш на момче

3.   Нищо не му предлагай! Толкова ли не разбираш, че той не желае връзка с теб?! Имал бил чувства, пълни глупости! Излез от филма, стига се излага!

4.   №2
Че защо да не му предложи тя!?
Принципно питам - проблем ли е жената да предложи?

6.   Към авторката:
Мен пък ми е интересно, каква ще е тая намеса на приятели, та чак да те блокира. Завиждали ли са ви нещо, какво точно е станало. Някой бая трябва да ти е ядосан, за да те блокира, ако преди това наистина поне си му била симпатична!

7.   Когато започнах да го харесвам, един съученик, който също ме харесва, му каза. Всичко беше наред, но този съученик после започна да плете интриги и се скарахме. Много негови и мои приятели се намесиха в отношенията ни и накрая той ме блокира. И все още мисля, че той има нещо към мен