Да се разделя ли с него
Здравейте аз съм момиче на 22 години приятелят ми е на 23 интимният ни живот хич го няма. Заедно сме от почти 1 година, когато се запознахме всичко беше прекрасно, търсехме се нон стоп, когато сме искали да се видим дали е било 2-3 часа все намирахме начин да се видим дойде лятото той ми каза, че смята да замине да работи на морето, но ми го каза един ден преди да замине ХАХА познайте как реагирах аз не подкрепям връзките от разстояние и поисках да се разделим, отколкото да знам че е там и може да стане нещо. Мина лятото той се върна и си призна, че там е имало нещо с едно момиче каза ми че не е спал с нея, но аз веднага започнах да имам подозрения ето че пак се събрахме (а може би беше грешка) и тук започва всичко постоянно няма време да ми звъни, виждаме се през 3-4 дни правим едни и същи неща ако се видим все иска да ходим на кафе, а аз искам или да дойде у нас или аз да отида у тях да си останем малко двамата, но все се оправдава че брат му бил у тях, майка му била у тях и на мен започва да ми писва от цялата работа, защото ние нямаме време за нас двамата постоянно го каня със мен когато излизам със приятели, но той всеки път отказва хората вече започват да си мислят, че си нямам никакъв приятел. Вчера му беше първият ден от новата работа, когато му звъннах след обяд да го попитам как е минало ми затвори и цяла вечер не ми се обади чак днес ми звънна и ми казва по телефона "Кво става" приятелките ми ми казват, че нямам бъдеще с този човек, че е по добре да се разделя с него започвам да си мисля, че са прави много често започнах да се замислям а лошото е че съм привързана към този човек мисля си че на него му е все тая нито един път не ми е направил комлимент дори едно шибано цвете не ми е подарил мамка му стара а аз искам нещо сериозно!! Кажете си мнението как бихте постъпили вие?? Сега си пиша доста често с едно момче въобще не мога да ги сравнявам това момче е точно това което аз търся и аз искам.

Коментари

1.   "Връзки от разстояние", че човекът отишъл за 2-3 месеца да поработи на морето... Абе, вие на кой свят живеете?!
Братовчед ми, след като замина да учи в Щатите и приятелката му, която учи първо в България, после в Германия, 8 ГОДИНИ поддържаха връзка от разстояние, с виждане веднъж или 2 пъти годишно за по няколко дена, след което се ожениха и сега имат 2 прекрасни деца, а тая тръгнала да се "разделя" за някаква работа по морето, дето и тя може да ходи всяка седмица да го вижда, ако иска...
Много си зле честно, направо отврат!

2.   Приключвай със старото гадже и продължавай напред. Казваш, че си пишеш с друг, ама излезте и пробвайте да се получи нещо. Желая ти да получиш това, което търсиш и искаш. Успех

3.   Едно нещо ще ти кажа любов, привързаност, желание към един човек се превъзмогва с друг.
Плюс това всеки от нас които е работил на морето знае, че хората не ходят толкова за парите колкото за купона и други работи и лафа за Лас Вегас важи и за морето.
Задействай нещата с другия пич по-бързо, че да ти се махне този товар от плещите.

4.   От авторката до номер 1 : Айде моля ти се саобразявай се какво пишеш ?! Не става въпрос само за морето, а и за държанието му към мен а относно морето,когато го попитах кога мога да ходя да го виждам той ми каза , че намяло място за мен .. на теб тва кво ти говори ?!

5.   Е авторке, ти тази подробност не я беше споменала, какво да ти каже човекът?