Бременна от мен, а родителите й не дават да се виждаме!
Здравейте: Преди година, се запознах със едно момиче, много красива и мила. Влюбихме се и до ден-днешен се обичаме, но за съжаление се разделихме. Родителите и са големи особняци, държат тя да е с по известен и опаричен мъж. Баща и, не даваше да се срещаме, въпреки всичко ние скришно пак се виждахме. Една вечер, тя излъга техните че ще остане в една приятелка, и остана в нас.

Тогава нямаше по-щастлив от мен. Това беше една незабравима и прекрасна вечер. След дни баща и разбира че е излъгала, и че е останала при мен. Наказах я, да не излиза никъде-телефона и взеха, всичко само и само да, не се свързва със мен. На няколко пъти бягаше от тях вечерно време за да се видим.

За проклятие техните винаги е хващаха. Веднъж ми прати смс. че е бременна аз полудях от щастие, в този миг се почувствах най-щастливия човек на света. Казала е на родителите си, и те решеват да я омъжат за друг.

Какво ли не направих за да не я омъжват, но без полезно. От тогава се превърнах в алкохолик и се друсам, само тя е в главата ми, не мога да си представя живот без нея обичам е до смърт. Моля ви ако някой знае да ми каже какво да направя още, за да е с мен, дали някога изобщо пак ще сме заедно.

Коментари

1.   Значи тя е пълнолетна, и би трябвало сама да решава какво да прави, независимо дали живее при тях

2.   Като начало, спри да се друсаш и да се наливаш, така не си помагаш. Стани сериозен човек. Само така ще я имаш.

Борония

3.   Подкрепям номер 2, спри да се дръсаш, стъпи си на краката докажи че си сериозен човек, и ще си я спечелиш отново и всичко ще е хубаво :)

4.   Ако тя не иска да се омъжва за друг, никой не може да я задължи. Също така и ако иска да е с тебе, никой не може да й забрани, освен ако още не сте малолетни.

5.   ако е искала повече от секс, щеше да се бори за теб. Послушай 2. и имаш шанс поне да получиш право да виждаш детето - когато се роди се обяви за баща, ако не искат, съди ги и съдът ще ги накара да направят тест и да
ще ти даде права като баща на детето

6.   И как по точно ще си я спечелиш, като се наливаш и друсаш ли. Нееееее, така освен да пропаднеш друго нямя да постигниш. Еййййй, момче единственното невъзможно нещо, това е да върнеш времето назад-всичко останало е въпрос на ЖЕЛАНИЕ! Човек ако има желание за нещо, го постига независимо колко е сложна ситуацията! "ЛУДКАРКАТА"

7.   Автора: Благодаря на всички за съветити. Лудкарке , не мисля че си права аз имам желание да съм с нея но заради техните селски правила стигнахме до тук. Родителите й казаха че никога повече нямял съм да е вида. Много е обичам немога без нея.

8.   тия са некви материални родители, искат богат зет, щото у таа криза немогат да се справят и глей сега как използват дъщеря си, на всичкото отгоре са такива некви старовремни хора и живеят у 15 век сигурно-те да решават тя за кой да се жени, да не прави любов докато не се ожени и т. н. НО естествено всички знаем (но май родителите й не знаят) че любов на сила не става и за това се съмнявам да успеят да я омъжат, естествено ще успеят де, ако се примирят с теб и се съгласят да ви оженат, но надали ще стане, жалко че разбиват любовта, а заедно с това и живота на това момиче, сигурен съм, МНОГО ще страда от тази несподелена любов (ти също), жалко, но факт. Но все пак, прави всичко по силите си за да си я върнеш обратно, но естествено, че и тя трябва заедно с теб да се бори и да отстоява правата си, кои са тия родителите й че ще казват на нейното сърце кой да обича и кой не??? Та дори обикновено човек сам на сърцето си не може да заповядва кой да обича и кой не па камо ли родителите й... да я карат да се омъжва и да обича друг??? НЕВЪЗМОЖНО. НО Е ВЪЗМОЖНО да си извоювате любовта и да бъдете заедно, тъй че, стегни се и се махни с тия алкохоли и глупости и вземи се бори ожесточено за половинката си!! Кой знае, може пък да успееш :) Успех, и любовта да просъществува!!

9.   Като пиеш и се друсаш нищо няма да постигнеш само можеш да загубиш любовта й. Ще ставаш баща трябва да се вземеш в ръце да се докажеш като мъж, който може да носи отговорност за едно дете и за жена. Никой родител няма да даде с желание дъщеря си на алкохолик и наркоман. Ти самият би ли? Като правиш така само доказваш на момичето, че родителите й са прави. Ако беше поне малко доказал обратното тя сама щеше да избяга с теб.

10.   Подкрепям изцяло 9.
Не можеш да заповядваш на сърцето, но ако си сериозен и отговорен, няма да правиш деца "случайно".
И двамата са недорасли и безотговорни, затова и родителите са против.

11.   Здравей авторе :) Няма смисъл да си съсипваш живота, знам че любовта е тежка, но идва друга след нея. Не поставям под съмнение любовта на момичето към теб, но щом не е реагирала, значи трябва да продължиш напред, тя го е направила. Има много качествени жени. Поогледай се навън, вместо в дъното на чашката. Ще ти мине някой ден, но нещата които си си причинил, ще те тормозят нощем. Това е най-лесното, да се напием.... :) Просто спри с пороците, насили се да не мислиш, излизай на срещи и да ти отказват опитвай пак и пак :) И всичко ще е наред :)

12.   Не се самоубивай каквото, ма каквото и да стане. Мисли и за близките си!!! Живота е труден и трябва да се бориш, каквото и да ти се случи! Та ти си толкова млад! Представям си какво й е на твоята майка. Взимай се в ръце, стисни зъби и продължи. Ако тя е пълнолетна и държи на теб никой не може да я задължи да се омъжи за друг!

13.   Тя е омъжена, това ме расипва. Значи, затова са е омъжили без нейно съгласие. Неразбирам защо не АЗ а ТОЙ .Аз е обичам и тя мен, а този има еинственно само симпатии към нея. Само като си представя че друг е докосва полудявам. Автора!

15.   Tи сигорен ли си че това дете е от теб? Може да те лъже. *КИКИ*

16.   хаха Подобни сериали днешно време не вървят. Една жена в правова държава ако иска да е с теб и господ не може да я спре. По-скоро щом са и намерили по-заможен мъж май-парите са надделяли над любовта, ето това е по-възможния сценарий за сериал днешно време хахах. Така че не заслужава да се затриваш заради нея ами се вземи в ръце и намери истинската

17.   "
По-скоро щом са и намерили по-заможен мъж май-парите са надделяли над любовта
"
може пък да иска да онаследи родителите си, а те да имат много имоти ипрочие(ако не още по-болни и маниакални)

Ако си от София-ще се радвам да се запознаем.

18.   Човече божи, каква е тая твоя любима, дето родителите и всичко решават? !? Малолетна ли е, що ли? !
Ако иска да е с тебе, ще зареже и родители и всичко, ще си вземе детето /не разбрах твое ли е или не, но както и да е/ и ще се събере с тебе. Това е, братко мили, няма смисъл да го усукваме. Ако не иска нищо не можеш да направиш.

19.   Автора- Тя, иска да е с мен. Често е бягала от тях, за да остане при мен, но техните е взимат от ръцете ми, и са ме заплашвали със полиции защото е на 17год. Моляви, разберете тя е всичко за мен!

20.   Явно е ромка. Че кой ще жени дъщеря си на 17 или от някое турско или помашко село. Да ме извинят засегнатите, ако има такива. И явно акълът й също е толкова. Така, че освен авторът да чака момата т.е. булката да стане на 18 и тогава двамата да решават какво да правят - друг изход няма. но ако тя се колебае или вече не го ще - тогава всичко приключва. И да се тръшка и да не се тръшка друг съвет няма.

21.   Ако те обичаше щеше да е с теб.