Никога няма да я пусна
Здравейте. Въртят ми се малко налудничави мисли, та чак се стряскам. Родих наскоро дъщеря и въпреки, че много исках да е момче, аз се влюбих в това човече с огромна сила и си мисля, че никой никога няма да ни раздели. Не мога да си представя живота без нея. Тя ми е най-милото и свидно и прекрасно дете. Не защото съм й майка говоря така, а защото наистина съм много привързана към нея. Не мога да си представя как един ден тя ще порасне и ще е голяма, тогава може би и ще ме намрази, ако не знам как да се отнеса с нея. Боли като си го представя как тя не иска да ме вижда, но всичко започна, когато ми проектираха тази мисъл в главата от човек пророк, без да съм го питала. Мили родители, тази любов към децата трае ли вечно и те винаги ли ви обичат? Мога да се закълна, че моята любов никога няма да изгасне.
Ж 27

Коментари

1.   Я кажи какво значи за теб любовта. Защото ако с поведението си задушаваш човека до себе си, един ден със сигурност ще избяга. Бъди добра майка, просто. Повече не е необходимо.

2.   Единственото, което мога да ти предрека с точност е, че ако продължаваш така ще станеш ужасна, дърта и досадна тъща, която постоянно се меси и дъщеря ти или ще се разведе заради теб или ще живее с мухльо, който би търпял подобно нещо. Трябва да го преодолееш това - нали затова ги гледаме, да са щастливи, независими и да създадат собствено семейство и да имат деца, както ние имаме. Имаш много време да й се радваш, но приеми, че когато порасне, ще се изнесе и ще има собствен живот. Недей да бъдеш обсебваща, ако искаш да си част от него.

3.   Стана ми любопитно за пророка,би ли разказала по-вече?
Иначе,не позволявай да се филмираш прекалено,защото майките сме близо до децата си и страдаме от големи страхове за тях.Давай си сама кураж.

4.   Най-доброто което може да направиш е да имаш повече деца, за мен 3 е перфектния вариант

5.   Любовта не може да се притежава, а трябва да тече. Опиташ ли се да я сложиш в клетка я губиш, затова просто обичай и мисли за сегашния момент.