Дали това е единствената ми любов ?
Здравейте :)
Аз съм момиче на 16 години. Искам да споделя с вас моята история. Всичко започна когато бях в 6 клас, харесах си едно момче от съседния клас и с времето нещата се случиха тръгвахме късахме много пъти, след това около 3 месеца не се събирахме след това тръгнахме отново и бяхме заедно 1 година през тази една година видях всъщност какъв е той. Първо той е прекалено ревнив, сърди се се за всичко не можех момче да погледна. Бяхме всеки ден заедно оставахме или в тях или в нас. Той ме караше да се заклевам че ще съм с него завинаги и т. н, след 8-мия месец нещата станаха по зле той си позволяваше да ми посяга в училище както и на обществени места, мисля че не ми е изневерил аз също не съм проблема беше, че аз бях много влюбена и не можех и да си помисля да го оставя, просто това беше края за мен. Малко преди да направим година се разделихме нямахме контакт никакъв поне 2 месеца след това се видяхме и не сдържахме чувствата си аз му казах, че не съм го забравила и той също, след това се виждахме в месеца някъде около 4 пъти. Последния път във който се видяхме той ми правеше комплименти че съм много красива след това ме попита въпроса поради които пиша това тук за съвет от вас.... Попита ме ако се е държал добре със мен преди до сега дали съм щяла да съм с него... аз му отговорих, че преди ако се е държал добре със мен съм щяла до сега да съм с него и той отговори със ахам защото вече не бяхме сами и темата приключи. Според вас той дали още ме обича и дали съм фактор в неговия живот доколкото знам той си има приятелка но те не спят заедно, уикендите ги прекарва с мен поне събота но нея не я е ограничил както мен а той е страшно ревнив а с нея не е това ме успокоява до някъде, но не знам. И въпроса ми към вас е дали я обича или обича мен (искам за да ви задам образ в ситуацията тя е по голяма от него, но аз съм в пъти по-добре от нея ), много бих се радвала да разбера вашите мнения по моя въпрос които е дали той все още ме обича
Благодаря ви предварително ❤️

Коментари

1.   "единствената ми любов" - глупости на търкалета! Ами ако се беше родила в друг град, в друга държава, на друг континент, тази ли щеше да е "единствената"? Човек не може да живее сам (освен ако не е сбъркан), програмиран е да образува двойка. Така че където и да си, от определена група хора все ще си харесаш един и ще се влюбиш в него. Ето сега вашите ако се изселят в чужбина, и ти си длъжна да ги последваш, и там след време ще харесаш момче и ще пламне любов. Тя "единствена" ли ще е?

2.   Как можах да прочета какво се мъти в мислите. Как няма да се дразниш от жив човек покрай теб. С женен мачо не съм изпитвала такъв ужас към емоционалното "богатство" на някой, с който съм допуснала общуване. Човек най добре си живейка в невежество.
Само една утеха има и тя е в секса. Хубав чувствен секс, в който мъж и жена се искат еднакво, независимо познават ли се или не.

3.   Моята единствена любов сега е един огромен униформен мъж, вероятно около 30 35 годишен. Одавна не съм се впечатлявала така. Одавна не съм виждала нещо което да си заслужава. Моята влюбчивост иска физическа наслада. Сигурно има семейство. Аз само за малко няма къде да сложа толкова огромен човек иначе. Искам да получа и ще. Тук му казаха че преди бил хубав. А сега бил са корем... Пролетта дойде, щъркелите, не ми беше минало през мислите че ще дойде изкушение за мен. Искам го с униформичката, да ме закопчае и да ме докара до крясъци.

4.   дали те обича? според мен не, ако те обича нямаше да е с нея, а колкото до това, че не я ревнува, явно е осъзнал грешката си

5.   Щом ти, която го познаваш, не знаеш... Какво остава за непознати хора в интернет. ;)
Искам да отбележа нещо обаче. Силната ревност не е признак на любов, а на чувство за притежание. За съжаление много често това чувство убива любовта и се настанява незабелязано на нейно място. Съветвам те, каквито и да са чувствата ти към някого, не стой с него, ако те тормози психически или физически. Когато някой изпитва истински чувства към теб, никога няма да направи нещо подобно.
Успех!
Ж29

6.   Не се занимавай с него повече повярвай ми това не е любов

7.   Той изпитва чувства към теб, но не знае как да се справи с тия чувства. Нямам друго обяснение. Повечето хора са обичали, били са ревниви, леко обсебени и са се ядосвали и засягали от дреболии, но са намирали начин да се държат зряло и правилно към половинката си. Колкото и да си ядосан, начинът не е да посягаш. Колкото и да искаш някого за себе си, не можеш да го вържеш и да го ограничаваш. Бившият ти приятел е бъдещ насилник, човек, който няма самоконтрол. С него може да си щастлива за още година, но не и за цял живот. На твое място не бих се впуснала в приключения с него, това е все едно сама да си сложиш примка на врата. Не е единствената ти любов, просто е първата ти любов. Мислите и чувствата ти са нещо напълно нормално, през което много хора са минали. Това, че любовта ти е силна, не означава, че никога няма да го преодолееш и да продължиш. Сега не вярваш, може би дълго време няма да повярваш, но това е самата истина.

8.   Всичко е до самочувствието.

Виктар 420