Любовен триъгълник ???
здравейте хора.... имам следния проблем: Преди няклко седмици се запознах с едни много готини хора, излизахме няколко пъти и всичко беше супер. С едно от момчетата, ще го нарека момчето Х, си допаднахме и излизахме няколко пъти само двамата, но след известно време той се отдръпна. Скоро след това един от неговите приятели започна да ми пише и да ми споделя лични неща. Изпрати ми снимка на чат с "Х" в който се казва, че съм свястно момиче но няма да се получи между нас. Няколко минути след това съобщение получих снап от "Х" в който пишеше че добър негов приятел си пада по момиче към което той има симпатии и започват да се появяват чувства... Няма спор че това не е просто съвпадение.. Не знам какво да правя.. И двете момчета са много свестни и не искам никой да бъде наранен накрая. Дайте ми съвет..

Момиче на 15

Коментари

1.   Мразя любовните триъгълници точно заради това. Накрая винаги някой се чувства прецакан, а другите мислят, че са виновни. Започват се едни въпроси, караници и излишни драми. Дръж се нормално, живей си живота и се пусни по течението. Времето ще ти покаже кой какви чувства има към теб и какво трябва да направиш. За момента се опитай да си по-дистанцирана от цирка. На някой от вас тримата ще му мине до седмица-две, ако нищо не се случи.

2.   'Няколко минути след това съобщение получих снап от "Х" в който пишеше че добър негов приятел си пада по момиче към което той има симпатии и започват да се появяват чувства'

Можеш просто да попиташ "X" в прав текст дали за теб става въпрос (евентуално с " ;) ", да е по-шеговито... ). Защото има голям шанс момичето да не си ти, ами някоя друга, която са обсъждали в същия разговор ИЛИ (по-вероятно) някоя друга, която е обсъждал с ДРУГ приятел ("X" има повече от един приятел предполагам :D ).

Ако е тоя последен вариант, триъгълник изобщо няма - приятелят на "X" си пада по теб, снимката е неговият начин да ти покаже, че си губиш времето с "X", защото с "X" няма да излезе нищо.

това, ако "X" ти признава, че има симпатии по някоя... и това не си ти... значи той едва ли не сам ти казва, че няма да се получи между вас... иначе казано, "friend zone"-ната си... Ако приятелят на "X" ти е симпатичен, тръгвай с него. Явно "X" няма да бъде наранен от това.

3.   Отдръпни се.Те ще си останат приятели,а на теб ще ти лепнат етикет Лесната
Първо не се ли замисляш че може двамата да играят игра за да те видят що за стока си?Кой приятел ще праща чатове на приятеля си?

4.   Кви триъгълници те гонят, просто искат да те имат двамата едновременно и сега опитват да уредят нещата, подготвят те.

5.   Тийнеджърските години са лудница