Секс с женен мъж
Здравейте предварително се извинявам ако имам правописни грешки, но пиша от телефон и ми е малко трудно. Та започвам по темата допуснах огромна грешка, която вече трети ден ме изяжда отвътре и както предполагам сами се досещате от заглавието да спах с женен мъж, който има две деца и това ме уби. Попринцип нямам нищо към този човек познаваме се от скоро за мен беше просто един секс една вечер забавление нищо повече нямах и на представа, че е женен аз съм на 21, а той на 30 както и да е разбрахме се излезнахме и двамата с ясната представа какво ще правим и той ме заведе на хотел, което доста ме очуди, но реших че иска да му е по спокойно стана каквото стана прибирам се аз и излизам с приятелки, при което споделих с едната, че съм прекарала страхотна вечер показвам и въпросния човек и бам тя ми съобщава новината. и проблема е да аз се забавлявах за една вечер аз нямам семейство, нямам приятел, но се почувствах като пълен боклук, че тази жена го е чакала до 2 часа да се прибере и най вероятно я е излъгал, че излиза с приятели, че вместо да седи да си гледа децата той тръгнал по други жени и не съм такъв човек съвестта ме гризе супер много и 3 дни след тази случка не мога да си намеря място и само това ми е в главата, а той продължава да ме търси и продължава да идва там където работя понеже там се запознахме. От една страна искам да кажа на жена му понеже сме малък град познавам я, но знам чее така ще съсипя едно семейство и две деца ще живеят с разделени родители от друга страна ако замълча той ще продължи да си ги прави тия работи дали с мен или друга ще продължи и не знам наистина как да избягам от това чувство за вина....

Коментари

1.   За мен няма по-честно от това да кажеш на жена му, разбира се тя няма да ти повярва, но съвестта ти ще е чиста. Той е излъгал нея, излъгал е и теб, какво си се замислила за семейството и децата му, не беше ли редно той да се замисли преди да те кани на хотел.
Точно на това чувство за вина и срам разчитат и изнасилвачите - този те е изнасилил не в прекия смисъл, но те е излъгал и органите на реда (жена му) трябва да знаят за това, иначе "изнасилванията" му ще продължат. Ти от къде си мислиш, че приятелката ти знае за него, твърде вероятно е и тя да му е сърбала попарата, но си е мълчала по същите подбуди като теб.
Не си извършила престъпление и няма от какво да се срамуваш, но пезевенгът не заслужава нито семейството си, нито жена си, нито децата си - какво ще го щадиш, а може би те е страх???

2.   Я си трак и не си слагай таралеж в гащите. Чувство за вина, трябва да има той, а не ти. Не общувай повече с него и си продължи живота. Помисли за децата му и недей да се бъркаш в семейството им.

3.   Той е злоупотребил с теб и доверието ти, трябва да кажеш на жена му!

4.   "... която вече трети ден ме изяжда отвътре... " - очаквах да прочета нещо от сорта "която вече трета година... ". Да ти имам проблемите! Яли, пили, бегали! ...

5.   Според мен трябва да говориш с жена му. Разкажи и честно какво се е случило, че ти не си знаела, че е женен и затова си правила секс със него. Тя трябва да знае каква змия държи в пазвата си. Ако е читава жена-ще оцени това, че си и отворила очите. Ако е някоя глупачка-всичко си остава за нейна сметка, да си го търпи такъв какъвто е. Само едно не мога да проумея в цялата история-пишеш, че живееш в малък град, а там обикновено всички се познават. Това не ми се връзва, ама никак не ми се връзва в твоята история..

6.   Авторката: Няма как да познавам 15 000 човека :)

7.   Момиче, прекъсно контакта с този човек. Не казвай на жена му, не си ти тази, която да съди и раздава присъди. И следващият път преди да предприемеш забавление за една нощ си прави малко проучване. Все пак си лягаш с почти непознат.

8.   Абе, вие луди ли сте? ! Да кажела на жена му - та още с една вина да си натовари съвестта! Момиче, вижда се, че си чувствителна и свястна, просто не се срещай с този човек, не му мисли толкова, ти нямаш никаква вина, ако започне да ти досажда, тогава можеш да го заплашиш, имаш козове.

9.   Станалото-станало, много внимавай в бъдеще. Не е добра идея да търсиш и коментираш с жена му каквото и да било!!! В никакъв случай! Споко, ще го преживееш, всичко минава...

10.   А не бе, да не казва. Онази жена защото е заслужила да си пропилява младостта с такъв мъж.

11.   Най-разумно е да поднесеш информацията по заобиколен път. Направи си фалшив фб и пиши на жена му, че имаш информация относно мъжа и. Дръж се дистанцирано и не говори от свое име. Обясни и, че съпругът и използва други момичета за секс, като пропуска факта, че е женен. Пиши и, че най-вероятно мъжът и ще отрече, но все пак ако прецени, да има предвид информацията.

13.   Не се забърквай. Жената му може да ти направи живота ад, защото ще си помисли че сте имали дълга връзка и искаш да ги разделиш.
Опитай се да забравиш. Не си единствената жертва на женен курвар. Жена му ще го хване с поредната рано или късно

15.   To па голяма работа станало.Не кавай на жена му, ако не знаеш какъв характер е, в смисъл такъв, че 2 деца не трябва да живеят с разделени родители.Няма как да знаеш дали и тя не се освежава от време на време някъде.
Да, утре в тоя хотел сигурно ще е друга, няма да си ти.
И кво?
Нормално е който и да е от двамата партньори да потърси някакво освежаване в един момент, което си е полезно за отношенията.
Ако той и преди си е хойкал, и тя знае с какъв човек се е обвързала, значи проблемът си е неин, не твой.

16.   Вие не сте добре, как ще каже на жена му. В никакъв случай не прави нищо. Продължавай напред, като те търси не му обръщай внимание.