Жена ми говори по време на секс
Здравейте аз съм на 25 с жена ми сме женени от 6 години, досега не сме имали проблеми в сексуалния живот, тя е също на 25 но напоследък, когато го правим постоянно ми говори, какви ли не мръсотии. Например: дали ме възбужда, иска по груб секс да и вържа очите, бих ли искал тройка и темподобни. Попринцип си правим редовно секс, но незнам от къде и хрумнаха на последък тези мръсотии. Бих искал да разбера ако някой от вас е имал подобна случка да сподели как е реагирал и най вече как е постъпил, защото не искам да пребързвам с решения в който не съм сигурен???

Коментари

3.   Понякога жените просто си плямпат. Попитай я за уточнения.

4.   Сигурно го е чела в някое женско списание Космополитан, с цел да разнообразие. Хаха.

5.   Радвай се, че на теб ти ги говори. Иска нещо по така жената, ако ти не ѝ го дадеш, не се прави на изненадан после, не го казвам с лошо.

6.   Според мен това е страхотно аз ако бях на твое място веднага бих се възползвал и аз съм в брак(3 години вече) и жена ми досега не е правила подобно нещо но може би твоята нещо и става с хормоните и затова да е по-възбудена не виждам нищо лошо
Мъж 27

7.   Просто си случил на темпераментна жена! Естествено, че след шест години секс с един и същи партньор нещата в леглото започват да клонят към рутината и имат нужда от освежаване. Не разбирам защо това те притеснява, вместо да се включиш в играта. Във фантазиите няма нищо лошо. Опитайте и ролеви игри, опитайте и по-груб секс, опитайте и със завързани очи... Всичко това само зарежда с енергия връзката. Не ми се сърди, авторе, че го казвам, но за мъж със семеен стаж 6 години май си доста незрял в сексуално отношение. Съпругата ти е в пъти по-напред с материала и бъди благодарен, че все още споделя с теб фантазиите си. Защото в един момент може да спре да ги споделя, нали разбираш какво намеквам?

8.   Моето мнение, е че жена ти е осъзнала, че ще е с теб цял живот и не е опитвала всичко от секса, просто иска да опита всичко, и е хубаво, че го иска с теб, тъй че действайте, защо не? Нали и без това сте си половинките в живота, ако не опита тези работи с теб, то тогава с кой?

9.   Тя не ти говори мръсотии, а ти прави намеци, че нещо в сексуалния ви живот не е наред. Това, че ти си мислиш, че правите редовно секс не означава, че и тя мисли по същия начин, да не говорим, че редовно и качествено не винаги са в пряка зависимост.
" дали ме възбужда, иска по груб секс да и вържа очите, бих ли искал тройка и темподобни" - казано в прав текст всичко това означава, усещам те променен в последно време, какво се случва, не те ли привличам вече, друга ли има. Ако има друга ми кажи с какво е по-добра от мен, ако е в грубия секс, в тройките, и аз мога да ти го дам, искам те и не желая да те губя.
С две думи всичко това може да означава, че нещата не са както преди, не я целуваш със същата страст, не си така напорист, свършваш прекалено бързо, обръщаш се и заспиваш, не полагаш старание и тя да свърши.
Радвай се, че все още го казва на теб защото много скоро ще го каже на друг, а той ще и осигури липсващото, а ти ще лапаш мухи и ще се чешеш там където не те сърби!