Защо според вас съпругата си мога да я задоволявам сексуално, а любовницата не мога, т.е. свършвам по - бързо?
Здравейте,
Поставям горния въпрос и нека хората с по - голям и разнообразен опит да ми отговорят. Искам някакъв нормален диалог да се проведе. Не е нужно да се влючват моралисти, за да ни плюят или други, които си нямат работа и се чудят какво да правят.
И така. На 50 години съм с 23 годишен брак. Със съпругата ми имаме прекрасен сексуален живот, правим секс около три пъти седмично. Практикуваме включително и анален секс. Успявам да я задоволявам добре, правя и винаги френска любов. Средно акта между нас продължава между 30 и 50 мин. За нашите години това е добре. Тя получава както клиторен, така и вагинален оргазъм. Аналният секс го практикуваме един път месечно по нейно желание, аз не възразявам и винаги прекрасно минава. След раждането на 2 - то ни дете съпругата ми си сложи спирала и спокойно от много години свършвам в нея.
От една година имам любовница. Тук случая е по особен. Тя е вдовица от 8 години. На една възраст сме. Оше гя ви е първото момиче в живота, а аз на нея първото момче, т. е. познаваме се от години. Връзката ми с нея е на чисто сексуална основа и то по нейно настояване. Две години е жалила мъжа си и после е тръгнала да търси връзка. Два пъти се е парила със запознанства с мъже по интернет и повече не желае да се занимава с "откачалки", както тя се изразява. Когато правя секс със с нея много бързо свършвам и тя трудно достига до оргазъм. Не знам защо така се получава, както казах в къщи нямам тези проблеми. Правим го с презерватив винаги. Подготвям я достатъчно добре с ласки, милувки, орална любов. Когато обаче проникна в нея до 10 мин. съм свършил и то доста обилно пълня презерватива. След 15 мин. пак повтаряме и пак същото. За трети път тя вече е напълно суха и не го правим повече. Опитвал съм се да прекъсна акта, т. е. преди да се изпразня да го изкарам, но и това не помага, защото после пак бързо ми идва и свършвам. Значи сменяме позите, но резултата е същия. Правил съм и друго: свършвал съм и преди акта, когато ми е правила свирка или турска чикия. После обаче, пак се понтаря същото и до 15 мин. съм свършил отново. Тя не е раждала естествено, а само с цезарово сечение, така че отдолу е доста тясна и тазът и е по - малък. Това ми е първата любовница, преди това не съм изневирявал. И от тази гледна точка са не би да е на някаква психическа основа. Предлагал съм и да си намери друг, но тя отказва и желае да опитваме, като казва, че с мен се чувства много спокойна. Виждаме се само един път месечно. И двамата не разполагаме с повече време.
Ще се радвам да прочета мнения.
Благодаря и на редакторите.

Коментари

1.   Поздравления, че имаш капацитета и за двете!

2.   Авторе, попитай жена ти за проблема с любовницата ти. Тя ще ти даде най-правилен съвет. :) Успех ти желая!

3.   Малко ми е странно, че това о пише мъж на 50 г. (ако историята не е фейк). След като пишеш, че с жена ти имате прекрасен сексуален живот, защо ти е любовница?

4.   Отговарям само на заглавието, защото не ми се чете надолу.

Според мен, защото с жена ти се чувстваш по - уверен в себе си, не се притесняваш от тялото си, от това как ще се предствиш и. т. н. Докато с любовницата като си имаш някакви такива притеснения.

6.   След като имаш добри сексуални отношения с жена си, защо й изневеряваш... ЗАЩО!? Какво ти липсва...

7.   Питай съпругата си.
Успех!

P. S. -Да ти се връща. :)

8.   Да ти имам проблема, някои на твоята възраст не могат да вдигнат самолета, камо ли да си лягат с хронометър и теглилка за пълния презерватив. В същност възрастта на автора е под съмнение - все ми се ще да вярвам, че мъжете на 50 не пишат тук такива неща, ама знае ли човек на кого какво му хлопа.
Твоята работа ми прилича като на оня в стария виц за директора дето го боляли топките.

9.   Притесняваш се с любовницата си подсъзнателно или имаш голяма тръпка към нея и се възбуждаш много.

11.   Просто тялото на жена си го познаваш по - добре, а също и сексуалните и желания. За любовницата мога да кажа, че зависи как възприемаш тялото и, секс позите, които предпочитате и това как тя те предразполага за секс. Трябва време да се напасните. Хубаво е, че имаш капацитет и за две жени, а на злобарите ще кажа "да си гледат техните жени", като не могат да дадат полезен съвет на автора.

12.   11 - какви съвети да му даваме на 50 годишен дърт пръч как да чука настрани, бе? Че и да свършва след 1 час? Ами като във вица - да яде 2 вафли и да пие 1 лимонада. Научено и проверено в практиката от един студент.

13.   Сам си стигнал до извода- тясна е и усещането е за нещо ново и различно. С любовницата се чувстваш сигурен и се оставяш по течението на възбудата. Средно статистически половия акт е с времетраене 7- 15 мин. но както при кръвното има изключения.

15.   Винаги различното е по-възбуждащо, това е причината. Жена ти едва ли има с какво да те изненада след толкова дълго партньорство, докато любовницата е все още провокация. На нейно място бих ти помогнала като след акта, когато ти вече си свършил, достигна до оргазъм сама - с виратор или с ръка, за да си сигурен, че и аз съм получила удоволствие. Нямам проблем с мъжа си и обикновено аз свършвам първа, но ако той ме изпревари правя точно това и всички сме щастливи.

16.   На 50г , пъти в седмицата секс със съпругата ти и веднъж в месеца с любовницата, с която свършваш бързо??? Ама ти верно ли ни взе чак за такива канарчета? Жив да те ожалим

17.   Решението на проблема - понеже всичко е в мозъка, когато чукаш любовницата, затваряй очите и мисли за жена си, нали с нея уж си държал много? Обикновено се прави обратното , ама ти си изключение. :)))

18.   Защото трябва да зарежеш любовницата!

Драган Вительо

19.   Защото според нас вече си в мъжкия климактериум и умствено, и физически. И да, питай жена си?

21.   Пробвай с душене или шамари, може да подейства.

22.   Умряла циганката дето те хвали, авторе, защо пък да не се похвалиш сам. Мъж на 50 години, който прави 50 минутен секс? Че и повтаря? Че му е малко жената, та и с любовница се е обзавел? Хептен ни взе за канарчета. Безплатен съвет от мен-гледай си внуците, вместо да се занимаваш с глупости и си пий хапчетата за кръвно-възрастта ти е рискова, не се претоварвай толкова.

23.   Авторе, след като помислих малко намерих още едно решение на проблема ти, че не можеш да покажеш на любовницата какъв голям тъпкач си. Решението, като всичко гениално е много просто- правиш рокада. Вземаш любовницата за жена, а жена си за любовница. Така ще ги плющиш и двете по 1 час.
В общи линии ми приличаш на добре добре охранен плъх, който макар, че не е гладен влиза в капана при миризливото сирене, предстои само да щракне вратичката. И това все някой ден ще стане.

24.   Няма лошо да си правиш секс насам и натам, но тези неща ги правиш без съгласието на съпругата ти, имайки предвид, че не се знае дали ще остане с теб, ако разбере. Живееш в лъжа, което обезсмисля всичко друго. Дано ти и мъжете като теб да нямате против и жена ви да ви изневерява, за да е отворена връзката и никой да не се сърди иначе играеш нечестно! :) ;) Всеки мъж, който изневерява заслужава същото от жена си, ако иска да я запази, или да я остави, за да си живее.

25.   Все се питам аз... тоя Дарвин да не би нещо да е пропуснал да ни каже.. , например, че мъжете произлизат от свинете. Автора, пожелавам ти най-сърдечно жена ти да те уреди с чифт големи, прекрасни, разклонени рога. Ама да го разбереш по най-унизителния начин и да спреш да го вдигаш изобщо.

26.   Е, защо кълнете и плюйте човека? Много ненормални коментари. Не чете те ли? Любовницата му е била първото момиче в живота и той на нея е бил първото момче.Тук има сантимент. В случая ни е нужно да сте толкова злобни.

27.   Ако жена ти стане любовница, а любовницата-съпруга, проблемът ще бъде решен! ;)