Как да избера по-доброто
Здравейте! Аз съм момиче на 18г.
Имам приятел от 11 месеца, но нещата с него от 1 месец са в застой и той нищо не прави по въпроса. Виждаме се изключително рядко даже понякога не се. В живота ми от скоро се появи момче, което ме харесва от 2 години и не е спирало винаги е било на среща за мен и за моите проблеми, винаги ме е защитавал пред други не дава лоша дума да се каже за мен.
А същевременно приятеля ми дори не се трогва кой какво ми казва, ако ме обиждат той мълчи и едва ли не потвърждава казаното от тях.
Искам да го оставя, защото излизам с това Момче, което ме харесва от 2 г, но той сега се сетил, че ме обича и не иска да има край. Като се замисля и аз не искам да има край с него. Защото това Момче, което ме харесва от 2г е на 27 г и наще няма да го приемат. Може да се каже че го харесвам и аз, но какъв е смисъла, ако наще няма да го приемат подобаващо. Знаят, че поддържам връзка с него, но не знаят че излизам, защото излизам тайно.
Какво да правя кой да избера и двамата имат чувства, но човека, които дълго е вървял след мен иска да е с мен и да оставя приятеля си и аз искам да го ама стане ли въпрос за скъсване той полудява и не иска да късаме и може да се каже, че аз се разубеждавам.
Какво да правя....?

Коментари

1.   Леко кифленска история, и ти самата не знаеш какво искаш но за сметка на това ще получиш това което заслужаваш. Демек на другото момче ще му писне да те преследва а настоящия като види че се отказваш да го напускаш пак ще започне старата песен. Успех.

2.   Защо даа не го приемат? То се е видяло, че твоят сегашен не е сериозен и сега се е сетил, че те обича понеже усеща че си различна и може би че има конкурент.... От друга страна ако смяташ даа учиш на горе този 27 годишен трябва да те разбере и подкрепи....