Влюбена в неподходящ
Здравейте, не спирам да мисля за едно момче. Искам да знам как е, какво прави, но се спирам умишлено. Постоянно мисля за него, искам го, въпреки че не е подходящ за мен, но е тръпка. Толкова ми липсва искам да чуя поне гласа му, но уви така ме съветват да го забравя. Да не позволявам да мечтая за някой, който никога няма да имам и знам че обича друга жена. Искам да не се правя че не ми пука за него, сега се спирам да му пиша имам или звънна. Разбирам от друг човек информация за него. Е да не се влюбвам лесно, но този път го искам много силно. Не може да ми предложи нищо, въпреки това пак го искам и не ме интересува кой какво мисли.. Опитвам се да го забравя с друг човек, който е толкова мил, нежен, грижовен, но лошото е че не става..

Коментари

1.   имала ли си нещо общо с това момче? за да имаш такива чувства и защо не му кажеш и не го потърсиш

2.   Да имах, но дори да искам да го потърся не мога. Така е редно.

3.   Обича друга жена-нямаш работа там
Заради к*волаци като теб колко смейства се разпаднаха. Имай малко уважение и чест и си намери свободен мъж, който може да ти даде всичко от което имаш нужда.
Но такива жени все по чуждо и забранено налитат...

4.   здравей,аз съм момче бях в същата ситуация,тя си имаше приятел докато се видяхме аз бях влюбен в нея ама не можех да и кажа карах мои приятели да и пишат исках да знам как е тя след време реших да и споделя за чувствата си тя ми каза че и тя има чувства към мен но не искала да ми казва защото се страхувала да не ме загуби

5.   аман от моралисти и кво като си има приятелка рискувай нищо не се знае

6.   Давай смело какво ти пука!

7.   Не е женен и не съм му развалила връзката, с нея у само от полза

8.   Имам чувството, че прочетох своята история... Страшно много ме боли, обичам С., обожавам го, но нещата между нас няма как да се случат. Не знам какво да те посъветвам, ако знаех щях да помогна на себе си. Искам да потъна някъде, да ме няма... ако мен ме няма ще изчезне и болката ми.

9.   И аз не знам какво да направя, явно нямам никакъв характер. Обвинявам се всеки изминал ден и лошото е, че прекалено наивна. Искам да бъда обичана и явно вярвам прекалено лесно на всяка една хубава дума.

10.   Номер 9, всеки иска да бъде обичан. Предполагам, че ти си и автор на темата... Нямам идея какво още да ти кажа. Аз съм номер 8. Мъжът, когото обичам знае за чувствата ми. Не съм му ги казвала лично, просто защото ме е страх, че ще видя насмешка или съжаление в очите му, затова му пращаж смс-и. Неговия живот също е много объркан и единственото, което ме интересува е той да си оправи проблемите и да е щастлив, дори това да означава, че няма да се виждаме и чуваме. Човек трябва да знае, ако някой има чувства към него, особено, ако е човек с проблеми или такъв, който е наранен. Хубаво е да знаеш, че някой някъде мисли за теб

11.   Да така е номер 8 , но дори и да знае нещата няма да се променят не и за в момента. Хубаво е да да знаеш,че някой мисли за теб , но лошото е , че дори няма да го оцени .Вярвам, че хората се променят, но напоследък се убеждавам ,че няма да променя никой , стига сам той да го пожелае . А може би това е знак да забравя за него .

12.   Ако той не желае да се промени, може би не те заслужава. Много искам да спра да обичам С., на моменти имам чувството, че съм успяла, но след час, след ден се хващам, че пак мисля за него, че сърцето ми се свива от мъка... абе кофти работа. Не съм от много вярващите, но си казвам, че Бог прави така, че да не сме заедно, за да ме защити, защото може би аз не съм преценила какъв точно човек е С. Объркана работа...

13.   Явно си права не ме заслужава, заслужавам нещо по-добро. Искам истината и само истината. Може би е само тръпка при мен, но всяка тръпка ще отмине. Надявям се и ти да забравиш този човек и да срещнеш много по-добро от него, .

14.   Не знам, на моменти отчаянието ми е пълно. За капак днес разбрах, че колега, когото смятах за приятел само ме е използвал да му помагам в работата пък ми се правеше, че ме уважава. Това мъжете май ще излезат големи говеда... Те ли се изродиха така, ние жените ли ги направихме такива..? Лошото е, че осъзнавам, че не мога да се доверя на никой мъж. Дори и да тръгна към някаква връзка вече подхождам с недоверие. Дано и при мен и при теб да се окаже просто тръпка, която ще отмине за някой- друг месец.

15.   Знаеш ли номер 14, аз също преминах през това което и ти си преминала. Знаеш ли вече не вярвам на мъжете. Да тук бях лъгана. Обичах го и знаеш ли какво, той се е правил че ме е обичал. Никога не ме е обичал бил е от интерес и полза за в момента с мен, а аз застанах срещу целия свят заради него. Да причини ми голяма болка и може би ми даде голям урок, да не жертваме самите нас заради голямата си любов и че тази голяма любов може би е игра. Игра, която ще изпепели само този, който истински обича. Мен ме изпепели и сега всеки който се доближи до мен мисля, че отново ще ми причинят същото. Може би ще забраня на сърцето ми за сега да се влюбва. Трябва ми време, не знам как ще се доверя отново.