Разлика в годините
Здравейте! Максимално бързо ще ви опиша ситуацията. Преди седмица тръгнах с едно момче на 24, аз съм на 18. Много често идва вечерите в нас. Той е толкова внимателен и перверзен едновременно. Казва ми мръсни неща и в следващия момент аз му пускам намеци за секс, а той толкова много внимава с мен, че почти не ме докосва. Ако нещо се разгорещим се отдръпва и ми говори как разликата в годините ни е много голяма и съм твърде малка за него, как се чувства зле, но в същото време супер с мен.
Годините са голям проблем за него и аз не разбирам защо. Той сам ми каза за негови познати с разлика поне 10 години. Аз също имам съученички, който ходят с 27, 28, 29 годишни мъже, не го приемам за нормално, но в сравнение с тях смятам, че нашата връзка е по-близка. Не смятам, че нашата е голяма, а той ми гледа като на малко момиче, което е толкова чисто и невинно, едва ли не - не желая да прави любов с мен, защото ме смята за дете. Днес ми казва колко съм разсъблечена и секси и секунди след това се натискаме, спря отдръпна се и каза "чувствам се като някой дядо, който се натрапва на младо момиче" и се отдръпна. Не разбирам какво да направя за да му докажа, че съм готово и вече дори правила секс, че за мен не е някакъв "възрастен мъж/дядо", за мен е едно прекрасно момче с което се чувствам щастлива. Той в действителност изглежда като 12-то
класник, много е сладък. Давайте съвети! За сега просто ще опитам да говоря с него и ще почакам да се почувства наистина "добре" с мен.

Коментари

1.   Жените много мислите, а просто трябва да говорите. Като му кажеш, че си го правила и го приемаш напълно, мисля няма да има проблем!

2.   Трябва да му го кажеш простичко както каза на нас.... Че е сладък и наистина го искаш в твоя живот и разликата няма никакво значение за теб... Докато те натиска му го кажи и го гледай в очите.... п. С. Не давай примери с другите ти приятелки и техните мъже... Никой мъж не обича да бъде сравняван.

3.   Този "мъж" е или девствен или е мъж който е пробвал някъде да прави секс и се е провалил и не му стиска да пробва пак. Това извинение с разлика в годините е пълна глупост, друга му е причината. Докато се натискате възбужда ли се и позволява ли да го пипаш по кура, ако не ти позволява, прояви нахалство и го обарай за да се увериш дали се възбужда. Ако се възбужда, просто прояви нахалство и поеми нещата в свои ръце, след като не си девствена, няма да ти е трудно. Тогава вече ако те отблъсне, седни и поговори сериозно с него. Явно има някаква психическа травма, но не иска да говори за това. Изобщо не му се церемони, а бъди нахална за да се увериш възрастта ли го спира или има нещо друго. Мъж съм и предполагам какво му е, но изобщо не съм съгласен с тезата ВЪЗРАСТ. Ако не се отпусне, просто го зарежи и си намери друг за когото си важна ти, а не възрастта ти. На зле върви мъжката порода, време е вече жените да вземат нещата в свои ръце, а мъжете да ги е срам да отказват, че имат главоболие или тем подобни глупости

4.   Най-вероято е девствен и не знае как да действа! В случая се очаква, че той е по-опитния, но действителността явно е друга и го е страх от провал! Все едно описват мен на тези години-бях същият девствен смотаняк, който беше харесван от много момичета, но не знаеше какво да прави! Имах подобен случай, точно със същата разлика в годините 23/17, в който не стигнахме до секс и се разделихме, като може да ме е помислила и за обратен! След първия секс нещата се обърнаха на 180 и вече не бях онзи смотаняк:)Явно трябва ти да действаш!

5.   Нещо му хлопа дъската на тоя. Наскоро се разделихме с приятелката ми, която беше на 18, когато тръгвахме. Сега е на 20, а съм на 37. По хубава връзка никога не съм имал. Живяхме задно 2години. То всъщност в момента не се знае дали сме разделни де, то няма и причина. Просто сме в различни държави, много далеч една от друга. Юни месец се надявам нещата да се променят.
Опитай се на твоя да му кажеш, че си го обичаш, такъв какъвто е и няма нужда да си слага комплексите на масата.

6.   Това с годините минава само ако единият е под 16. И двамата сте големи хора, а щом ти като по-малка на години не си девствена просто му кажи колко те привлича и че годините нямат нищо общо. Нито е незаконно, нито неморално. Както казват тези преди мен, опипай го, бъди малко нахална, но най-вече говори с него. Питай го защо така мисли, какво го спира, ако е такъв проблем възрастта защо изобщо се е запознал с теб и е поддържал връзка до такова ниво, че да сте заедно. Успех и дано се получат нещата.