Излизам с момчета, които не ме привличат.
Здравейте!
От около година насам съм се занимавала с 3 момчета. Първото момче го харесвах за няколко дена, но му признах през това време и той се залъга, че съм го харесвала наистина и поради тази причина прояви интерес към мен. Аз и това момче излизахме за няколко месеца, но аз още в началото се уточних, че не го харесвам, пък и той не ме харесваше, така че уж нямаше проблем. По - късно осъзнах, че аз като личност не го харесвам и се разделихме.
Преди да се разделим обаче той ме запозна с някои от своите приятели. Едно от момчетата с които се запознах чрез него ми писа един ден и се заговорихме. Аз имах интерес към него още от самото начало, тъй като не харесвах приятеля му изобщо и имах място в сърцето си. Да де, ама това момче се оказа много по - интересно отколкото очаквах и аз започнах да се влюбвам в него. Изглеждаше ми, че може да се получи нещо между нас защото и той се държеше, като чели има интерес, но аз по - късно разбрах, че е бил просто загорял.
Не знам дали беше защото аз бях твърде лесна с него или той през цялото време харесваше друго момиче, но започна да ме отблъсква. Имаме (даже все още) периоди в които се разбираме чудесно и други в които той просто не иска да се занимава повече с мен. Може би още в самото начало, когато бяхме спрели да си говорим за известно време, трябваше да бъда по - твърда и да не го оставям да му се размине толкова лесно. Това вече няма значение де, той си има приятелка, която е харесвал още преди ние да се запознаем и съм сигурна, че не изпитва нищо към мен. Но на мен ми е малко трудно да го забравя. Може би щеше да ми е по - лесно, ако нямахме общи приятели и не учехме в едно училище.
Така де, преди няколко месеца се заговорих с ново момче. Първоначално бях кристално ясна с него, че не искам да сме заедно, но после направих глупостта импулсивно да го целуна и заклепах ситуацията. Не стига това, ами аз го накарах и да се съберем. Той ме харесва, пък и не е лошо момче и аз понякога имам чувството, че го харесвам, но после виждам предишния за 3 секунди в гръб и ми омекват колената.
Общо взето аз съм стигнала до извода, че се фокусирам твърде много над отношенията ми с момчетата, вместо върху живота си ида оставя нещата да станат от само себе си. Надявам се скоро да се науча да спра да го правя, че да не се притеснявам, че съсипвам животите на хората (говоря за последното момче).
Ако някой с опит може да ме съветва нещо, ще се радвам да го чуя.

Коментари

1.   Не знаеш какво искаш... нормално за твоите години!

2.   Сама си го целунала, сама го караш да станете гаджета, а после "кво да правя? как се стигна до тук? ". Уау...

3.   Да, мога. Съветвам те да се занимаваш с хора, които харесваш и те привличат. С останалите можеш да бъдеш просто приятел, което не включва целувки, романтични съобщения и грешни впечатления. Това е, ако не искаш да объркваш чужди животи и да си вечно недоволна от любовните ти връзки. Решението е много просто.