Не намирам смисъл в една доста популярна тема
Здравейте от доста време виждам че пускате най различни теми отностно размера на пениса и тъй подобни. Много се отчайвам що за хора сме станали за да правим проблем от това че пениса на някой е със 2, 3 см по къс или по тънък. Ще започна от там, че нека не забравяме защо въобще го имаме, а именно за да правим деца с него и да се размножаваме. Научно доказано е че размера няма значение за плодовитостта на даден индивид. Гледам из интернет най различни теми където всички казват че под 15 см дължина и 13 обиколка на става нищо и тъй подобни глупости. Аз и двама мой приятели с който съм разговарял по тази тема имаме пениси който според очакванията на хората от интернет се водят за абсурдни, около 13, 14 и малко см дължина и около 11, 11 и малко обиколка разбира се в ерекция, мога да кажа че и тримата водим страхотен сексуален живот, и за тях не знам но лично аз винаги докарвам жена до оргазъм а съм бил с доста и най различни. Пиша това не за съвет а до момчетата който мислят че имат подобен проблем, искам само да им кажа. Пичове дори и да ви е по малък от тези размери не забравяйте че една истински умна и свястна жена или момиче никога ама никога не би ви пренебрегнала или заменила заради това. Има ли любов, страст и желание между вас няма значение колко ви е голям. Разбира се има много при това жени който ще намерят мисленето ми за абсурдно и ще кажат че без стабилна бухалка нищо не става, не знам какво да кажа на тези жени, пожелавам им да намират най големите сред най големите и да ги '' запълват'' както те се изразяват. Ясно е че всичките тези комплекси на хората относно размера идват от последните 10 години в който порно индустрията доста разцъфтя и напълно размъти представата на хората за това какво значи да правят любов. Различни реклами от типа на ''вземете тази добавка и вашия член ще стане като на един кой си порно актьор''. От там идват въпроси, мнения и в акъла на хората се е внедрил някакъв стандарт или не знам как да го нареча, че трябва да имаш член като на кон. Проверете и разучете и ще разберете че по голямата част от от населението на света има размери на члена именно 12, 13, 14, 15 дължина и 10, 11, 12, 13 обиколка. Което ако всички тези хора взимат под внимание мисленето ви те трябва да останат девствени и никога няма да могат да правят хубав секс и да задоволяват партньорката си. Недейте да се напрягате и да се чувствате неудобно да правите секс мислейки си че ви е малък. Давайте, дори и да попаднете на някоя която мисли че ви е прекалено малък, какво ви пука ако не изпитвате нищо към нея, ако пък изпитвате нещо към нея това може да послужи дори като тест за самата нея колко реално е свястна дали ще остане с вас заради малко по късия ви член. Не се притеснявайте че някоя може да ви одреже заради това, защото наистина това говори много лошо за самата нея и що за човек е, където се вика човек където гледа само обвивката. Сега ще има много отговори от подобни жени който много ще хейтват и ще упрекват това което съм казал, всеки си има мнение, това е моето мнение и съвет към момчетата който мислят че им е малък и към тези който може би наистина им е такъв. И моля нека това е последната тема свързана с размери, мисля че вече всичко е точно. Това са нормалните размери който са повече от достатъчни за задоволяване на жена и за правене на деца. Ако сте под тях и реално ви е малък това не значи че се е свършил света, а може дори да е във ваша полза че ще откриете жена или момиче което да бъде и да ви обича истински без да и пука, жена която ще се влюби в същността ви, характера ви и душата ви, жени който вече почват леко да са на изчезване. И не забравяйте че, тялото и хубостта и сексапила на човек е до време и се попитайте какво остава след това.

Коментари

1.   Дори да съм влюбена до уши в един мъж, ако наистина му е много малък/според моите виждания за такъв/- цялата романтика от моя страна ще изчезне, заедно с желанието ми за секс с него. Така е и при мъжете, ако се замислиш авторе - ако една жена не отговаря на очакванията на мъжа за сексапил и естетика, цялата му страст и желание за нещо с нея ще се изпарят на секундата, че даже и ще последват обиди относно външността й.
Мен лично ме възбуждат само и единствено мъже с големи и дебели, тлъсти патки с голяма оформена глава и неувиснали топки. На други не бих лапала така страстно мммммм, сори.

2.   Напълно си прав! Никога не ми е правило впечатление размера на пениса на партньора до мен! Но виж самоувереността, с която говориш прави впечатление.. и то добро! Така че мъже, наблегнете повече на отношението и качествата си (относно общуването) и на техниката (сексуален аспект), не е толкова сложно.. :)

3.   Ех, че ме развесели с това как тънко (доста комплексарски) подаваш, че всяко женско мнение което не допада на... малкия, ще бъде прието като хейт.
Ами, успех, де! Хахах

4.   Жена съм, но противно на очакванията ти, няма да "хейтвам". Похвално е, че искаш да дадеш кураж на мъжете, по мое мнение със съвсем нормални средностатистически пениси. Ще си позволя една забележка и не се засягай, моля! Местоимението "който" е от мъжки род, единствено число, измъчих се просто с тези "жени, който", "хора, който" - много е дразнещо. За да те улесня, давам примери:
жена, коЯто...
мъж, коЙто...
дете, коЕто...
хора, коИто...
Надявам се, че ще ти бъдат полезни и не само на теб. Иначе, поздравления за темата.

5.   Ха ха!
Виж сега... Не знам комплекси ли имаш, що ли, но е факт, че пенисите ви са с достатъчна големина, за да се случват нещата добре.
Обаче позволи ми да не ти вярвам, че при супер активен сексуален живот и доста бройки всеки път си докарвал всяка една жена до оргазъм. ;)
Ха ха! :D
(жена)

6.   Ти сериозно ли мислиш, че жените харесват големите пишки от порното? Всъщност мъжете гледат такова порно и се комплексират сами. 13-14 см са супер и на повечето мъже им е толкова, нищо че като ги питаш и всеки казва "20".

8.   Искам само да кажа нещо. Мъж с малък пенис не е проблем, мъж с голям комплекс заради малкия си пенис е огромен проблем. Мъж, който няма голяма дължина и дебелина не нужно да е лош любовник, лошият любовник, който само вкарва и изкарва не задоволява. Чисто на практика, говорейки за усещането при различните размери, има разлика, която разлика не е толкова фрапираща, ако използваш ръцете и езика си в секс, а ума и очите си в обикновени разговори и изграждането на емоционална връзка. При жените второто е важно за сексуалното желание и удоволствието от секса с партньора.

9.   Никога няма да мога да разбера как може да сравняваме любовта и правенето на любов със сантиметри и обиколки. Това е чувство и желание което няма нищо общо с размера. Просто е банално и смешно. НО, всеки си има мнение, за мен просто е глупаво. Все пак нека повече хора да изразят мнението си по въпроса.

10.   Н 3 съм и ще те "хейтна" с истината. Не харесваме мъже с малки пишки заради големите комплекси, които правят всяка възможност за здравословна връзка.
В ежедневието дори ви водят именно комплексите.
Вижда се дори в поста ти, в подбора на думи, в "заплахата" че несъгласните ще бъдат обявени/приети за хейтъри!
Достатъчно е няколко минутки да бъде наблюдаван мъж за да се детектира истинската му същност колкото и добре да смята, че е прикрил зад каквито и колкото маски е намерил за добре.
Качественият секс е един от най-важните компоненти за здрава връзка. Но комплексите водят до глупави, жалки, смешни опити за самодоказване дори с цената на предаване на връзката с човека (жената) с която иначе всичко е ок.
Та... така! Аз не бих била с комплексиран мъж, нямам желание да бъда "мама" психолог, емоционално бастунче т. н.
Здрав емоционално мъж, със здрав дух в здраво тяло, това е което ме впечатлява!
А някои женски атаки насочени към размерите ви, ако отвориш и прочетеш повечко теми тук, ще разбереш, че са в отговор на именно комплексирани мъже, които поради липса на сантиметри се изживяват като баш Алфи мачовци, обиждани жените защото ТЕ не могат да си приемат даденостите, колкото-толкова!

11.   Авторът наистина има проблем, но не с дължината, а с дебелината. Измерете един конец да е 11см. Отрежете го и го свийте на кръгче. Това наистина е тъжно малко. Единствената поза, в която може да свърши някаква работа е, ако жената е с притиснати едно в друго бедра.

13.   Забравяте че и на жените размера е различен има тесни има и доста широки вагини така че не се комплексирай и жените имат същият проблем Може да си мислиш че ти е малък а всъщност проблема да е широката вагина на жената

14.   Аз съм автора. И ви заявява че проблем нямам и тази тема я написах единствено и само заради хората който си мислят че имат такъв проблем, аз няма защо да ви лъжа че с тези размери до сега не съм намерил жена която да се е оплакала. Но може би имам късмет. Съгласен съм с номер 13, всеки е различен, някой им трябва по голям на други нормален (именно размерите който съм описал) има и жени който биха харесали и още по малък. Така че няма как да кажем кое е перфектно. Както някой мъже харесват малки и големи гърди така е и при жените за члена. Нека не забравяме кой член и гърди са идеални а именно тези на човека който обичаме Мисля че няма какво да се обсъжда повече по тази тема.

15.   Начи, не съм имал много бройки, спал съм с 3-4 жени, малък ми е, но като цяло никоя не ми е правила проблем. Едната от мацките можеше да свърши само като е отгоре и се търка в мен и каза, че с всичките си гаджета само така свършвала. Друга мацка пък никога не свършвала от вкарване и изкарване, само от орална или с ръка. И те така, и жените са различни...

16.   "аз няма защо да ви лъжа че с тези размери до сега не съм намерил жена която да се е оплакала. "

Е, ти мислиш, че жените са простакеси и ако сексът не им харесва ще ти го кажат? Когато на жените сексът не им харесва не пишат обявление в Държавен вестник и не подават оплакване в най-близкото РУ на МВР.

Отделно, сравнението на размера на гърдите с това на пениса е смешно. Има мъже, които харесват малки гърди, но едва ли има мъже, които харесват широки вагини.

Към проблемите може да се подходи по два начина. Ти си избрал пътя на отрицанието. Той е не е коструктивен. По-добре е недостатъкът да се приеме, признае и да се намерят алтернативи.

Дядо Торбалан

17.   номер 4
Авторе, прочетете коментара ми още веднъж, умолявам Ви!

18.   Ще ви разкажа една много тъжна история...

Бях много влюбена в един младеж преди години, и досега не мисля, че съм срещала друг човек, с когото толкова да си пасвам и да се чувствам на място. Страхотно отношение от негова страна, уникални разговори, много страст помежду ни, абе чиста доза любов ви казвам, а дори не бяхме наистина заедно. Заради него и допускам, че сродните души може и да не са пълни тинтири-минтири, както много циници твърдят.

Обаче! Стига се до сюблимния момент и аз се стряскам. По дяволите, беше му като на детенце, няма как даже презерватив да се задържи на него, за толкова малък пенис говорим. Не преспахме заедно, свих платната и отплавах също като илюзиите си, че любовта е по-важна от секса.

19.   Както и да е. Номер 16 явно ме има за пълен идиот, нужно ли е една жена да ми каже дали и е харесало не мислиш ли че по време на акта това се разбира? И аз имам въпрос към теб, може ли да ми обясниш какъв проблем имам? Ти ме изкара недъгав едва ли не, че имам с 1, 2 см по малка обиколка, която със високо вдигната глава ти казвам че никога не ми е и няма да ми прави проблем, пък и вече съм семеен. А до номер 18, явно говори за микро пенис.

20.   Според собствените ти твърдения обиколката на пениса ти е 11 сантиметра " и малко". Това е обиколката на притиснати заедно показалец и среден пръст. И то ако говорим за не особено дебели пръсти.
Аз не се съмнявам, че можеш да докараш жена до оргазъм. То е лесно. Може с език, пръст или дори пенис, достатъчно дълъг, за да достигне G-точката - 8 сантиметра. Да, ще я докараш зо оргазъм, но никога няма да я задоволиш. Онова задоволяване, при което жената се чувства изпълнена. Не можеш да ме разбереш, нали? При проникване с пенис, с обиколка 15-16 сантиметра и нагоре, трябва да видиш лицето на жената, спазъмът преминаващ през тялото и, да чуеш стонът, който не може да сдържи, дори когато децата спят в съседната стая. Намери жена, която е достатъчно откровена и тя ще ти каже, колко важна е дебелината на пениса.
Пак ще ти кажа, на една жена може да и хареса секса с теб, да и е приятно, но никога няма да и е толкова прятно, колкото с мъж с нормална дебелина на члена. И повярвай ми, ако жена ти някога е опитвала мъж с обиколка на пениса 15 , никога няма да го забрави. Естествено, като добра актриса няма да ти каже, защото те обича. В името на любовта всички ние се примиряваме с някои недостатъци на партньора. Те обаче си избрал пътя на отрицанието и войнствено твърдиш, че нямаш недостатък. Ще ти изиграе лоша шега.

Дядо Торбалан

21.   Примерът със конеца на номер 11 е абсурден. Вземете един банан средната им обиколка е 11, 12 см, одреждите го да е дълъг 14 см, и ще видите, че изобщо не е малко. Според мен е повече от задоволим..
Ж 24

22.   Аз съм жена на 34 години. И мога да кажа че коментар номер 20 е абсурден. Не знам дали си наясно колко малко мъже притежават пенис с подобна обиколка. Според твоето мислене почти всички жени са не задоволени.

23.   Здравейте на всички. Аз съм мъж на 41 години. Бил съм в казармата, там имахме навика да си мерим мъжеството ако мога така да го нареча (млади и глупави). Винаги сме били група от около 10, 15 човека. Мерихме ги на дължина и на дебелина. Относно дебелината, най дебелия член от групата ни беше на един турчин със обиколка от 14, на всички други се колебаеха между 11, 12, 13 ама най вече точно около 12. На мен ми е точно 12, автора казва че му е 11 и малко, което ще рече, че е със няма и половин сантиметър по малък от моя, което е почти незабележимо. На младини бях голям ''коцкар'' или курвар. В живота ми имаше около 3 жени който са ми отказали за втори рунд, и то защото едната беше женена а другата искаше сериозна връзка. Сега коя съм задоволил или '' изпълнил '' както вие се изразявате, не знам. Лично на моята жена и е достатъчен. И си е свършил работата а именно, създал ми е 2 прекрасни деца.

24.   Номер 22, в интерес на истината не знам. Меря по моя, като се сматям за средно-статистически пример. В главаичката е 16, в тялото е между 15 и 16, а в основата стига 17, 5. В казармата сме се къпали заедно по 100 човека заедно. Не съм останал с впечатление, че съм някакъв гигант.

Номер 21, току що измерих обиколката на притиснатите си един в друг среден пръст и показалец. 12 см. Абсурдно е да се твърди, че това е достатъчно. По-горе казах, достатъчно е за оргазъм. Ако обаче жената е опитвала нормален размер, ще направи разликата, кое е по-приятно. Много интересно, как пък дилдата и вибраторите ги правят с по-голяма обиколка от 11см.

Дядо Торбалан

25.   Защо трябва да се заяждаме за нещо, което човек не може да промени? Природата не е направила всички мъже с пениси по 17-18 санта и дебелина, колкото флакон на евтин дезодорант. :) Предполагам, че малко мъже попадат в тази категория. Иначе може да се намерят недостатъци и в тялото на почти всяка жена, но ако някой мъж го направи ще бъде заклеймен като абсолютен гамен и простак.

26.   16 см било нормална обиколка, това е много над нормалното. Образовай се малко, не смятай само по себе си.
Ж 21

27.   Номер 26, ако подписът ти означава жена на 21 години... свалям ти шапка за богатия опит, според който можеш да определиш средната дебелина на човешкия пенис. Ако пък се позоваваш на някакъв източник е коректно да го посочиш.

Дядо Торбалан

28.   Моя е 16 см дължина което е добре, но обиколката е 12, 5, което е мн малко не се заблуждавайте. Под 14 см обиколка за мен си е тънко. Няма как да я изпълниш с нещо тънко. Трябва да е дебел като македонската наденица тва вече си е 14. 5 дебелина горе долу.

Абе някоя жена с богат опит трябва да каже но да ги е мерила. Хахахаха

На мен и двете жени с които бях ми казаха че ми е малък и не бяха доволни от секса видимо. Не са пищели.

Първата каза : малък ти е ' но свърши два пъти.. тя сама успя докато беше върху мен. Секса трая 15 мин.. даже и не знаех как се докарва жена до свършване, а втората вика 'на първия ми му беше най голям' ама странно после ме търсиха постоянно даже с едната изкарах 4 години.
Странна работа като цяло. Нито съм имал пари нито съм имал хубаво тяло, те си имаха и други кандидати.. не знам..

Тая дето свърши два пъти с мен сигурно е била някаква специалистка щото преди мен беше с друг мъжага и мургав и е имал питон и после с мен дя свърши.. значи си е от нея. Така и не повторихме. След тва ме лъга че било бурна нощ.. на мен ми беше първия път. Бях пиян и общо взето тя прави секс с мен. Аз само си седях и й виках че нищо не усещам... СМЯХ. Девствен неопитен и пиян обаче оная свърши два пъти. И ми го казва повреме на акта и аз седя и гледам тъпо. Тогава не знаех че и жените свършват.

Май си е до жената, но трябва да имаш дебела пръчка за всеки случай.

29.   Здравейте, аз съм жена на 29 години и говоря от името на 3 жени на същата възраст, с които заедно разглеждаме този форум. И ви казваме това. Моля престанете да си мерите пишките! Това е абсурдно. Кога ще разберете, че няма идеален размер. Всяка жена е различна. Има жени който искат голям, други среден, трети малък и така нататък. Всичко е до напасване. Големия и дебел член определено НЕ гарантира хубав секс. На автора пипето е напълно в средните размери, и напълно задоволим за повечето жени. Разбира се, има жени за който ще им е малък и тънък, но същото се отнася и за по големия и дебелия член, който е проблем за по тесните жени и тези които не са водили много голям сексуален живот. Моля наистина да престанете! Секса не е размери, а напасване кога ще го осъзнаете. Моят партньор в живота има член сходен с този на автора с единствената разлика че му е малко по дълъг. Правила съм секс със много по надарени мъже преди да срещна него. И не мога да кажа, че е кой знае колко по хубаво, секса НЕ Е вкарай изкарай! Последно повтарям, че размер с подобни размери е съвместим със почти всички жени, а ако между партньорите има и любов, тогава става перфектен! Съчетан със любов, романтика, ласки и тн. буквално се изстрелваш на седмото небе! Това е моето лично мнение и на моите приятелки. Всичко хубаво и спрете с комплексите!

30.   Членът е любимата ми част от мъжа. Или поне една от любимите. Харесвам пениси между 16-19 см. с голяма и добре оформена глава и стегнати топки. На мъж с такъв атрибут мога и 1 час да му го смуча и лъскам. Голям кеф! И топките го отнасят.
Дядо Торбалан е прав- изпълва те по невероятен начин.
Първият път когато спах с надарен мъж усещах лек дискомфорт няколко дни след секса. При все, че беше внимателен.
Ех, спомени...
Ж32

31.   Жена съм и в живота си съм имала относително малко на брой сексуални партньори. Въпреки това един от тях беше изключително надарен и за година и половина връзка съм стигала общо 2 пъти до оргазъм. Важно е да отбележа, че не е свършвал бързо.... даже напротив. Мъжът, с когото съм имала наистина невероятни сексуални изживявания е с бих казала доста скромни размери - може би и малко по-малки от описаните от автора. И въпреки това с него можех да свърша повече от веднъж на всеки акт. Толкова удовлетворена не съм била никога и с никой друг. Аз лично смятам, че определено размерът не е най-важното, за да има наистина удовлетворяващ секс между двама души! И ако мъжете спрат да мислят за размера си, а отделят внимание на партньорката си... ще имат до себе си усмихнати и много доволни момичета!
Един личен въпрос към номер 23 - пишеш на младини бях голям курвар. Това промени ли се с времето или по скоро с постоянната връзка? И под промени... имам предвид вече изобщо не си или....? Тъй като сайтът е анонимен ще се радвам на искрен отговор... за мен ще бъде полезно. Благодаря предварително.

32.   Нека споделя и аз, отскоро съм с новия си приятел и му е наистина доста дебел, само предполагам, но с обиколка поне 16-17см., на дължина е също около 15-16см., и може би е най-големия с който съм била досега и наистина има разлика, както се описваше по-горе в един от коментрите за именно това изпълване което се усеща, когато проникне в мен, не всичко разбира се е в размера, но определено той има значение и само който не е пробвал с по-голям, би го омаловажил.

33.   Аз съм автора. Искам да кажа това Написах тази тема НЕ за да обсъждаме размери. Написах доста неща от които е явно , че вие видяхте само цифри, никои не си каза мнението по другите неща. Искам да благодаря на '' Дядо Торбалан '', че е искрен. Обаче искам да ти кажа нещо. Много ми хареса това, че искаше да ми помогнеш като ме накараш да осъзная някакъв проблем. Но разбери, че няма как да осъзная , че това ми е проблем, докато не ми направи такъв. Има смисъл по дебелия член да се усеща по добре тъй като по добре притиска Г точката във влагалището, Това което казвам аз не е обратното. Казвам, че за всеки влак си има пътници. Бил съм с момичета на които едвам, едвам показалеца ми влиза в тях, а представи си за пенис със описаните от теб размери, ще се гърчи в агония. Попитал си номер 26 от къде е взела тази информация, не знам от къде я е взела тя. Но провери из цялото интернет пространство най вече ''wikipedia'', в нея информацията е проверена и нанесена спрямо много анализи, аз лично там прочетох какъв е средния размер. Виждате че мненията по въпроса са най различни. Едни казват едно, други друго. Това са лични мнения и ако трябва да смятам спрямо други форуми всичко е 50/50. Вагината на жената се адаптира според члена , следователно и най малкия и става перфектен след време, както и най големия ако е по тясна. Според мненията се разбира, че всяка жена търси различно усещане. Природата е направила по малки, нормални и по големи пениси, ама също така е направила по-тясни и по-широки вагини. Както е несъвместим големия на тясната и я боли прекалено много, така и не е съвместим малкия на широката и не усеща нищо, със две думи естествен подбор. Според доста статистики 85% от жените са удовлетворени от размера на члена на половинката си. Другите 15, или им е прекалено малък или прекалено голям.