Любовника ми си има друга любовница?
Здравейте.
От много време съм любовница на един мъж. Имаме сравнително голяма разлика във възрастта, но като характери, интереси, визия и тн си пасваме, предполагам, че и затова не си омръзваме вече години наред..
Доколкото аз знам аз съм единствената му любовница, но сънят които сънувах снощи не ми дава мира и не мога да си го обясня.
Сънувах, че се прибирам в дома си и го заварвам на спалнята ми със момиче много по-младо от мен, в никакъв случай красиво, някак си простовато и като цяло изобщо не отговаряше на стила му. Не си спомням както точно сме си говорили, само си спомням, че с въпросното момиче се скарахме и се сбихме даже, след което аз я надвих и й говорех как мога да й помогна за визията й, да изглежда по-добре( съвсем добронамерено ). Всичко се случи пред очите му, след което той излезе от стаята и не след дълго и тя. В този момент аз се преобличах и той влезе. Гушна ме и ми каза нещо от сорта на “защо се дърпаш”, но не помня аз какво му отговорих само помня, че ми беше много криво. Краят не го помня, това беше долу-горе като цяло. Ако някой може да ми го тълкува, ще е супер, защото не намирам никакво значение. Благодаря предварително и хубав ден!

Коментари

1.   Просто страх от старостта и мисълта, че ще бъдеш заменена за по-млада.

2.   Не съм съновничка, но ще опитам... Очакват те изненади след дълго еднообразие. Може да не преобърнат живота ти, но все пак внимавай! Доверието ви с този мъж е разклатено и ви очаква почти непердсказуем период, в който всичко може да се преобърне. Сънят Ви издава и по малко за вашия характер: непреклонна сте и не прощавате лесно. За да не се нараните, Ви съветвам да направите нещо специално с любовника си и да си изградите по - силно доверие. Пожелавам Ви успех в трудните избори и пълно доверие с партньора! А, и внимавайте, защото красотата не е всичко!
One girl

3.   Всеки с проблемите си ;-)

6.   И заради един сън си мислиш, че любовникът ти си има любовница. Ама вие жените наистина не сте добре.

7.   Аз имам малко по-различно тълкувание, авторке. Обикновено в сънищата всички действащи лица сме самите ние, по-точно - различни сегменти от нашето подсъзнание. Виждам следната картина: ти си пренапрегната от неизяснените си отношения с любовника и желаеш просто да се отпуснеш, да бъдеш себе си, семпла, обикновена жена, която не е длъжна винаги да изглежда като модел. От друга страна чувстваш, че предаваш себе си в отношения, които не се вписват в традиционния модел (все пак си любовница, не съпруга) и вътрешно се критикуваш за това. Третата нишка може да издърпаме от доминиращото отношение на любовника ти към теб - имаш желание да се накажеш по някакъв начин за послушанието си, а на него да му отмъстиш. Четвърто - самата ти имаш желание за промяна в интимния ти живот, може би имаш фантазии за друг мъж, вероятно по-млад. Да не продължавам нататък. Мисля, че ми разбра идеята. И трите действащи лица в съня ти си самата ти.

10.   Много интересно тълкуване от страна на коментар номер 7. Дори да не е точно така всичко, има над какво да помисли авторката.