Майка ми си има гадже!! Не знам как да постъпя..
Здравейте хора! за пръв път пиша в такива сайтове и дори не знам как да започна.. на кратко момиче съм на 22 години от 2 години живея на един остров в чужбина няма да го споменавам.. Та направо майка ми работи тук от 10 год. беше ни оставила в България с двете ми малки сестри на грижата на баба мии татко ми те никога не са се разбирали добре причината, че баща ми я ревнуваше след като дойде, тук, още повече.. С изминаването на годините тя ни пращаше пари идваше си в разстояние на няколко месеца и пак се връщаше. Когато Бях на 15 баба почина и грижата за малките остана на мен както и да е (да не задълбочавам) завърших училище опитах се да немеря нормална работа в България но така и не успях. преди две години дойдох на острова и започнах работа.. миналата година на май месец разбрах от от мой приятели на сестра ми че е тръгнала по лош път и се запознала с наркотиците.. Изпаднала в ужас споделих това на майка ми, а тя ме изпрати в Бг и ги доведох тук нямаше как сама да премина границата с тях, затова дойде и баща ми пък и не исках да остава сам в България. след около два месеца майка ми вдига шумен скандал на татко докато съм на работа безпричино обижда го вулгарно и той си заминава и до сега си е в България.
Та към темата майка ми цял живот го играе дева мария пред нас и как се мъчила да ни "отгледа" на мен ми е казвала, че рано я хванала критическата и са и опънати нервите заради години липса на сексуален живот и, че баща мии причинил това винаги за всичко го обвинява и тъпото е че всички и вярвахме миналата година дори татуйрах "Мама" на китката си уважавах я много въпреки, че постоянно ми викаше и никога не е била доволна от мен докато преди 3 дни сестра ми и докопала тела и ми праща съобщение, което и пратила нейна приятелка.. в съобщението я, обвинявала за егойстка и доколкото разбрах искала да върне децата на България
"Ти не можеш да си дърпаш децата на ляво и на дясно сякаш са кучета, заради едно гадже.. и сега неми казвайй, че не е само едно гадже и че са 5години неме интерсува! децата първо не искаХа да дойдат, на училище не искаха да ходят, нито никаде сега когато са се установили, научили езика и създали компании ти пак ще ги дърпаш.. , заради един мъж.. не вярвах че си такава егойстка и пренебрегваш децата ти, заради твоето удоволствие" Това гласеше смс-а. Хора не знам как да постъпя минах на успокойтелни.. не ми пука че си има някой.. държи се гадно с нас.. и то го криела цел 5 години.. объркла е живота ни на баща ни също!! и сега се убеждавам, че баща ми е имал право всичките тези години.. моля ви дайте ми съвет как да постъпя!! Тези деца аз с м ги учувала и ме боли повече за тях отколкото нея... дайте ми съвет

Коментари

1.   Ти си на 22. Оставете вашите да си решават живота. Факт е, че нещата не вървят. Защо се време там. Може ли да се живее без секс. Тази жена е работила, издържала... поеми си пътя и не се месете. Бракът с баща ти отдавна е в миналото. Какво очакваш? Защо ще им се меси? Защо се натоварваш? Замисли се, че в цивилизованият свят, всеки живее живота си. Никой на никого не се виси и не диктува живота му.

3.   Предполагам сте в слънчева Гърция, където българка семейна или не без гадже няма.
Нормално е. Случва се и в най-добрите семейства. Българките са със слаби ангели и тоя романтичен гръцки език, музика за душата и горещи нощи не са пощадили никоя жена
Майка ми направи същото с тази разлика че беше разведена.
Виж за наркотиците е серизоно и не знам дали си сигурна, но не й се бъркай за гаджето, говори с нея за сестра ти и наркотиците
Колкото до вашата съдба ти си голямо момиче и можеш да прецениш къде е по-добре за теб
В случея евала на майка ти че ви взема при нея, не да ви зареже и да ви праща пари без да знае как сте