Как да намеря любовта?
Здравейте
аз съм ерген на 30 години с няколко краткотрайни връзки от преди повече от 5 години. Не се имам за голям красавец и доходите ми са средни, клонящи към малки... но искам да създам семейство с любов и разбиране.

И така последните 5 години търсих сериозната любов, това със семейството и всичко, но всичко е толкова идиотско. В град Сливен съм, преди това живях близо 10 години в София. Не знам дали само си втълпявам, ама разликата между тези момиченца тук в Сливен на по 25-30-35 години и жените на същата възраст в София е толкова голяма... Но и не искам да се връщам в София...

Накратко момиченцата искат само секс, да ги нахраниш, да ги разходиш, да им купиш дрънкулки, а когато заговориш за брак и деца, т. е за съвместен живот, бягат от теб като дявол от тамян...
Единствено като забременеят, може и да останат с теб (за малко, докато не се появи някой чаровен принц).

Няма ли да се намери една сериозна жена, която вече се е "наживяла" и иска нещо повече от това само да ме използва?

Къде да я намеря тази любов в този смотан град??

Знам, че това не е сайт за запознанства, ама какво ли не пробвах, къде ли не търсих... всъщност искам само съвет, моля!

Коментари

1.   Града не ти е виновен, че попадаш на такива момичета, просто такива харесваш. Личи си кога една жена иска само пари и кога иска просто любов. Навсякъде хората са различни, просто харесваш един и същ тип момичета. Когато си харесаш някое момиче недей да им говориш веднага за брак, деца и съвместен живот, нито да ги глезиш с дрънкулки. Просто купи едно цвете, нещо малко, а пък като не са доволни значи, че не са за теб. Аз съм момиче на 20, мен лично ми бе накарало да се чувствам щастлива, ако примерно ме изпратиш до вкъщи, да ме зарадваш с нещо сладко, дори да ме разсмиваш, но не и да ми говориш за брак още в началото. Бъди себе си, бъди верен, обичай и ще бъдеш обичан. Успех!

2.   Недей им дава зор... Имам същият приятел... Неговите други приятели му казаха че с приказките за дълготрайни връзки плашел жените и е така... Хубаво е да покажеш, че желаеш сериозни взаимоотношения, но това не става за месец два... Трябват години за да узрее идеят за семейство и в двама.