Как да Продължа с нея ?
От Два Месеца и Полувина се срещам с едно Момиче, тя не е Българка, аз живеяя в Англия. Аз съм на 24 Тя на 26. Всичко се случи много бързо, писахме си няколко дена и една вечер съвсем случайно се засякохме в Един Клуб... Прекарахме 2 часа в клуба заедно в компания, стана време да си тръгваме и аз отидох да си купя нещо за ядене а тя си хвана Такси, и дукато патува към Дома си аз си писах Искаш ли да хапнем нещо някъде и тя се съгласи. Хапнахме Говорихме и дойде време да се пребираме обадих се на такси и директно казах му карай към Вкъщи, както и да е дойде в Вкъщи момичето, влезе ми в стаята и цялата почна да трепери, каза ми че Си има Приятел и незнае какво прави в Момента в мойта стая и се просълзи. Почнахме да си говорим и ми сподели че с Приятеля си не са в Добри отношения и тнт.... Изпратих е след няколко часа и заспах. Звънна ми телефона след около 3 часа и това Беше тя, питаме как съм и дали съм свободен да отидем някъде да говорим и да пием Кафе.. И Всичко започна много бързо.. Двамата работим на едно място. Почнахме да се виждаме всеки ден след работа, Приятеля и се изнесе от Къщата и след около месец. Но постоянно е виждах разтревожена за нещо, случвало се е 1-2 пъти Да Плаче на рамото ми но не иска да казва защо, но аз настоявах и сподели Че е Загубила 6 години от Живота си с Бившия си Приятел... След раздялата си с Него той започнал да е наранява с Думи и с неща който знае за нея, това тя ми го сподели. Както и да е... Да найстина някой неща се случиха много бързо, харесвам е Виждам нещо повече в нея и тя така в мен. Тя ми сподели че всичко с мен е като една Приказка и е страх да не свърши, не вярва на Държанието ми към Нея и Вниманието защото си мисли че не е Възможно всичко да е толкова хубаво.... Но един ден спря да ми пише и да ми вдига телефона и се чудих кво се случва с нея.. Вечерта ми звънни и ми реве по-телефона трябва всичко да оставим така и да забравим един за друг, казах и да дойде и да говорим на живо с много зор е накрах да дойде.. Както и да е Дукато ме погледна почна да реве, каза ми че не иска да ме наранява и затова не искала да говорим на живо, искала време била объркана и тнт и неможела да прекарва повече време с мене защото се влюбвала все повече и обикнала малко или много... Всичко това ми дойде като Гръм от ясно небе, но се съгласих с нея и се опитах да е разбера. Спрях да и пиша но тя продължи още дукато се прибра. На следващия ден пак същото но аз не и отговарях както преди, после вечерта ми звънна и ми каза че е Мола с Сестра си ако съм искал да отида при тях. Чудих се но отидох, но тя не беше Само с Сестра си Но и С Майка си Леля си и племенниците и. След тая среща всичко тръгна Много добре, каза ми че съжелява за всичко и тнт. Но за начало Искала първо да се опознаем по-добре преди да направим по-големи крачки... Съгласих се защото и аз мисля че така е по правилно защото и двамата сме малко по-трудни характери. Но последните 15 Дена бившия и прави всичко възможно да си е Върне, тя ми го казва, казва ми че се чуват по телефона някой път се виждат, не искала да ме лъже никога за това ми казва всичко, но според нея никога повече няма да бъде с него, Искала време да реши, и много се надявала някой ден аз да съм всичко за нея и тя всико за мен. Как да продължа с нея , по-какъв начин?

Коментари

1.   Аз мисля, че това момиче ще се върне при бившия си. Все пак до колкото разбрах 6 години са заедно, каквото и да се е случвало между тях тя го обича все още макар и малко. Моето мнение е да я оставиш, защото си личи, че и тя не нае какво иска, хем не искала да не те наранява, хем ти пише... Не знам, не знам, но не мисля, че ще излезе нещо хубаво от това..

2.   Научи се да пишеш!!! Срамота е на 24 да си толкова неграмотен! Дори не можах да дочета до края, такива глупости си писал...

3.   Говори с нея. Кажи ако иска да е с теб да бъде, ако не знае какво иска да не те върти днес те обичала, утре искала време, май нея не я свърта на едно място...