Влюбена в по млад мъж
Има много примери за такива връзки: млад мъж - възрастна жена.
Винаги съм имала предпочитания към мъже, които са по-възрастни от мен, но сега съм влюбена в човек, който е с почти три години по-малък.

Не пиша това с надеждата някой да ми даде вълшебната формула. Разбирам, че ако има проблем, то той е в моята глава и в това, че по някакъв начин съм привикнала към стереотипите.

Коментари

1.   три години не е разлика

2.   Е, и? ! Съпругът ми е по-млад с 10 години от мен. Разбираме се чудесно. Разлика във възрастта от порядъка на 3 години е съществена само в ранното детство. Ако ти си в първи клас, т. е. на 7 години и вече можеш да четеш и пишеш, естествено ще ти е скучно да си играеш с 4-годишно дете, която още не може да говори като хората. В моята глава пък от родителите ми беше заложен стереотипът, че мъжът трябва да е с минимум 6 години по-възрастен от жената. Най-вероятно, защото между тях двамата разликата е 13 години. Пълни глупости са това! Важното е емоционалното съответствие в една връзка. Понякога физическата възраст на хората се разминава с психическата такава. Моят мъж е в пъти по-разумен от мен в определени отношения. Ти не искаш да ти дадем вълшебна формула, но аз все пак ще ти я предложа. "Рецептата" е следната: много обич, секс и комуникация; слагаш щипка лудост, половин килограм спонтанност, мъничко непредвидимост, хиляда чаени чаши романтика, на върха на лъжичката ревност - и любовната манджа е готова.

4.   А аз какво да кажа харесвам инструктора си, който е с 25 години по-голям от мен и е женен. Жалка работа..

6.   3 години може би са проблем само ако ти си на 18...

7.   Мале, цели три години! Скандал!

8.   Три години не е никаква разлика. Проблем не виждам. Щом ти харесва, давай смело. Очаквах, че щом го правиш на проблем си с 10-15 години по-възрастна, пък то 3 :D. Няма смисъл и тема да пускаш.

9.   Нямаш никакъв проблем - бившата ми съпруга беше по-голяма от мен с 3 години, но това не е причината за развода. Вярно е, че когато се зажених една женица ме предупреди, че ще ме спукат от ревност, така и стана, но все си мисля, че разликата във възрастта не беше основния проблем - всичко е до човека.

10.   В това няма нищо лошо!!! Самата аз съм омъжена за човек с девет години по-млад от мен. Всичко е невероятно. Остави мнението на хората настрани и прави това, което искаш.

-Хубавата Илияна

11.   Три години не е кой знае колко по-млад

12.   Примери за стабилна и хармонична връзка с по-млад мъж колкото щеш.
Защото уважавашите се жени не биха се чувствали комфортно с изглеждаш като чичка мъж, защото точно това се случва с Бай Ганьо след 30 така надебелява от плюскане на какво ли не и пиене на бира и висене по масите, че на 40 направо е отвратителен.
Има разбира се изключения
Бившия ми приятел беше 7 години по-голям от мен. Когато бах на 20 се разбирахме, но изведнъж се превърна в мързешив чичко, никъде не му се ходи, нищо не му се прави, масата, салатата и Тв
Сега съм с 9 години по-млад и ми е супер. Направо се чувствам като на 17
А твоите 3 години авторке няма да ги усетиш

13.   Все едно беше с 15 години по-млад....

14.   Три години нищо не са, буквално! Аз съм обичал жена, която е с 9 години по-голяма от мене, смятай! Освен това съм правил любов с жена, която е с 30 години по-възрастна от мене, така че... Просто се обичайте истински и това е. Пак ти казвам, 3 години са направо 0 като разлика в любовта!

М, 20 г.

15.   Че то това изобщо не е съществена разлика, за да се отчита изобщо!
Ж